Към съдържанието

Снимка

ОСЦИЛОКОКЦИУМ И АБ

• Влезте в профила си за да пишете
1 отговор на тази тема

#1 magirz

magirz

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 41 Мнения:

Публикувано 17 February 2009 - 02:49 PM

Здравейте д-р Михайлов! Моля да ми кажете има ли смисъл да пием осцилококциум, макар че вече сме болни и сме на антибиотик! Много ви моля да ми отговорите, страхувам се да не се стигне до пневмония. Днес дадох сребърна вода 1ч.л! Ние сме на 2г и 3м! Кашляме доста и много ме е страх, ясно е че всяка майка се безпокои за детето си, но ние сме кекави! До 6м възраст нямахме никакви проблеми, разболя се леко -беше лято- докато докторката си прави експерименти с витС и Изопринозин аз чувах гърдичките на бебето ми как просвирват, докторката каза че си въобразявам и така след 6 дни се оказа че сме с пневмония пихме АБ, имахме инжекция урбазон и накрая пак в болница там още 10дни инжекции и като излязохме малко след това се появиха алергии за които правихме тестове при д-р Мустаков, три месеца след пневмонията пак направихме бронхит разминахме се с АБ и една инжекция урбазон! Започнах да давам Цитросепт и Витамини на Вижън, заболяванията намаляха, чак другата година се разболяхме от салмонела! Сега не знам грип ли е вирус ли е почвам от страх да си въобразявам че гърдите му присвиркват! От страх получих снощи силни бодежи в сърцето и гадене.Аз съм много паникьосан човек. Моля ви ако можете да ми помогнете с каквото и да е ! Мед не давам както и чайове заради алергиите! Само да добавя че при резултатите на д-р Мустаков пишеше и Предбронхиална астма!Извинявайте много за дългия пост! Жив и здрав да сте! Само да помоля и да ми кажете за пречистването след антибиотик, как да го направя! Не мога да си простя че започнах АБ, но вие нямате възможност да отговаряте веднага! Ах как не сте в нашия град!

#2 magirz

magirz

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 41 Мнения:

Публикувано 18 February 2009 - 10:41 AM

д-р Михайлов,Имам книга" Хомеопатия за деца от 1ден до 16г на д-р Мариян Иванов", за хремата има няколко вида хапченца едното което смятам че е за нас е: Алиум цепа 9СН или Нафталиум СН9 При нас симрптомите са : Бели сополки които не текат на вън а излизат само при кихане или аз ги издърпвам с помпичка, храчки който изкашляме с продърлижелна и по някога с недостиг на въздух кашлица! Преди да си легнем вечер и като подивее точно преди да заспи след издишане се чува леко свиркане от гърдичките!Спряхме сиропа на д-р Тайс и кашлицата си остана само отхрачваща, той съдържа мед и може би не ни действа добре! Нослето му е сухо ,но секрета се чува, диша заглушено! Умолявам ви да ми помогнете!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни