Към съдържанието

Снимка

Няма радост по - голяма от АВГУСТинчето на мама!/2009/

• Заключена тема Тази тема е заключена
987 отговора на тази тема

Анкета: Как да се казва Новата Ни Тема? (24 потребител(и) са гласували)

Как да се казва Новата Ни Тема?

1. В коремчето на мама,АВГУСТинче малко шава! (14 глас(а) [58.33%])

Процент гласували: 58.33%

2. Нашата мечта голяма- АВГУСТ бебчо да си гушне мама! (4 глас(а) [16.67%])

Процент гласували: 16.67%

3. АВГУСТ/2009/ още е далече,чакаме те мъничко човече! (5 глас(а) [20.83%])

Процент гласували: 20.83%

4. През АВГУСТ/2009/ скъпи дами всички ще сме мами! (1 глас(а) [4.17%])

Процент гласували: 4.17%

5. АВГУСТ/2009/ наближава, бебчо се задава! (0 глас(а) [0.00%])

Процент гласували: 0.00%

Глас

#341 ALI

ALI

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1104 Мнения:

Публикувано 24 February 2009 - 08:47 PM

Аз Тони се надявам да е момче, но и момиче да е пак ще си го гледаме :wink:

#342 МилитУ

МилитУ

Лачена Форумска Чанта

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22700 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 24 February 2009 - 11:01 PM

Ох....аз да се цопна най-сетне тука :lol: :lol: Над 3 часа нямахме ток и с майка ми и сестрата вечеряхме на свещи...Кой като насПубликувано изображение
ilyova съжалявам за едното бебче, което не е успяло да оцелее.Но пък ако пак чакаш мъжко, също ще е много хубаво.Късметлийка си ,че след успешно инвитро пак успяваш да си забременееш спонтанно.Но то може би човек като мине време и се успокои и хормоните се наместват. :wink:
Мише на този магазин за бременни му имам адресите и в още 3 града.И за София има, ако те интересуват ще ги напиша.За Самоков знам ,че няма кой знае какъв избор от дрехи и магазини... :roll:
Линка за имена с И се сещам за Ивет, Ивон, Ина , Ирена, Ирина, Илина, Илияна,Ира...
За момче...Иван, Ивайло, Ивелин, Иво, Илиян, Ириней...
За сега тези ми идват на ум :wink:
За желаещите с М мога да предложа Милена / :lol: :lol: /, Магдалена, Магдалина, Маргрет, Марина, Мирена, Мариета, Милкана, Милица, Марая... :wink:

А аз моите съм ги избрала, както казах вече :wink:

Чакаме Теди утре да се включи като се прибере, но аз съм убедена ,че всичко е минало много добре :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#343 МилитУ

МилитУ

Лачена Форумска Чанта

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22700 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 25 February 2009 - 11:08 AM

Ади бе :lol: :lol: :lol: Как тъй да няма никой тук :roll:
Я да ви сервирам аз кафето поне, че Теди още явно още не се е прибрала да ни почерпи за успешната манипулация :wink:
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#344 jesica

jesica

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 549 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 25 February 2009 - 11:16 AM

Здравейте на всички бъдещи мами :)
Много ми липсвате ,но за съжаление като се върна вечер от работа се чувствам толкова изтощена че нямам сили за нищо и направо заспивам.
Мими видях снимките на твоя котарак - уникален е , аз също имам и не знам ако се наложи да го махна как ще го преживея.
Относно дрехите за бременни има много добри в магазините на Benetton, Premaman и Mothercare, не знам дали последните ги има във Варна/би трябвало/.Аз днес мисля да разгледам и ще пиша, казаха ми че имало големи намаления. :smilie=kiss of love.gif

#345 МилитУ

МилитУ

Лачена Форумска Чанта

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22700 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 25 February 2009 - 11:21 AM

Джес, прочете ли какво бях писала за любимците?Ако котето ти е здраво не се лишавай от компанията му.Аз лично реших да го гледам в другата стая докато бебето поотрасне.Но после, разбира се под мое наблюдение ще ги запозная.Пък и моя котьо ми е толкова добричък :D
За тея магазини не знам дали наистина ги има във Варна.Бенетон има ,но дали има и дрехи за бременни там... :roll:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#346 jesica

jesica

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 549 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 25 February 2009 - 11:32 AM

Да и аз бях решила да го гледам в друга стая , обаче като си го знам ако не ме вижда започва да мяука,да ме търси и не го интересува никой друг.....................много е обвързан към мен :)
За Benetton със сигурност има дрехи за бременни, проверила съм.Щом тук в София има значи има и във Варна.За другите виж ако намериш сайт трябва да има адреси на магазини.
Да те питам ти в коя седмица беше като ходи за БХС

#347 МилитУ

МилитУ

Лачена Форумска Чанта

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22700 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 25 February 2009 - 11:35 AM

Ходих миналия четвъртък, не бях направила още 15-та седмица.Но резултатите ми още не са готови и ги чакам.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#348 jesica

jesica

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 549 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 25 February 2009 - 11:43 AM

Ето това не го разбирам , мен ме върнаха защото излезе че съм в 14с. и 3 ден и не съм ставала.Трябвало или между 13 и 14 с. или между 16 и 19седмица.Била съм между двете ми казаха и не става ,затова трябва сега пак да ходя.И затова се бях ядосала много, със сигурност обаче мога да кажа че не желая да раждам в МД София след като видях отношението там.Чух за МД Варна много добри отзиви, но за съжаление тук не е така.

#349 МилитУ

МилитУ

Лачена Форумска Чанта

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22700 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 25 February 2009 - 11:46 AM

Ами да, аз също за МД Варна чувам само добро.А за БХС-то на мен акушерката,която ме следи ми сметна кога трябва да отида и ми каза за коя дата да си запиша час.Сега например ми е записала час на 4D на 12-ти, защото ми било време тогава да мина.В смисъл тя ме праща за изследвания.А те всички са си в същата сграда.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#350 jesica

jesica

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 549 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 25 February 2009 - 11:57 AM

Попаднала си при много добър лекар в МД. Моята гинеколожка е в частна клиника и съм много доволна от нея , последния път деня преди БХС ходих за УЗи един час внимание , гледахме с таткото бебето и всичко ти обяснява всичко - един час. Налага се да ида в МД за БХС и ужас - никакво внимание за отношение не коментирам.............но важното е че всичко е наред, просто много се дразня като виждам подобни неща уж отговорни позиции с никакво отношение.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни