Към съдържанието

Снимка

Маски за коса за стимулиране на разтежа.

• Влезте в профила си за да пишете
113 отговора на тази тема

#21 ceiba

ceiba

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 56 Мнения:
  • МястоPLOVDIV

Публикувано 27 February 2009 - 08:43 AM

Аз не си падам много по бъркането на домашни маски , но съм пробвала почти всички ампули и капсули за пиене .Най-бързо действат капсулите на Дюкре-Анакапс в комбинация с ампулите-Анастим. Много ефикасен е и продукта на Рене Фюртерер - Комлекс 5 това е уникален продукт!

#22 felafel4e

felafel4e

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3112 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 27 February 2009 - 09:17 AM

Аз не си падам много по бъркането на домашни маски , но съм пробвала почти всички ампули и капсули за пиене .Най-бързо действат капсулите на Дюкре-Анакапс в комбинация с ампулите-Анастим. Много ефикасен е и продукта на Рене Фюртерер - Комлекс 5 това е уникален продукт!

може би но пък повече на които ни пада косата след ражданията все още кърмят и не е хубаво да се взимат каквито и да е химии през този период ...така че всеки си преценява за себе си в дадения момент как да си помогне
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#23 Mia_79

Mia_79

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2778 Мнения:
  • МястоAround the SEA

Публикувано 02 March 2009 - 07:10 PM

не съм фен на бърканиците :x пробвала съм ги , за това се спрях на една маска с плацента на Denise , ми много съм доволна :) вече 2-ра година и нямам намерение да я сменям :wink:
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

#24 Lindy

Lindy

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 16 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 09 March 2009 - 02:10 PM

Аз да похваля стимуланта за коса на Икаров и маска за коса Мизиотис.(не знам дали точно така се казва, в голяма, червена кутия) :)

#25 believe

believe

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 24 Мнения:

Публикувано 11 March 2009 - 02:57 PM

http://plamboy.com/index.php?cPath=67
Укрепваща интензивна маска-балсам против косопад. Подходяща за всеки тип коса.
С активна двойно действаща формула насочена едновременно към косата и скалпа. Доброто състояние на кожата на главата е едно от главните условия за здравия и жизнен вид на Вашата коса.

#26 Mia_79

Mia_79

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2778 Мнения:
  • МястоAround the SEA

Публикувано 11 March 2009 - 03:15 PM

момичета.... имам нов фризьор и му споделих че ползвам шампоан + готова маска за коса и той ми каза че не било хубаво и че маската трябвало да се използва през 3 измивания :shock: а през останалото време с балсам.........а аз така си напатих от балсами че неща и да чуя :x а с тази маска съм си много добре и нямам обратен ефект от пренасищане :roll: .....вие какво мислите по въпроса ... има ли такава работа :?:

#27 Suzana_87

Suzana_87

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 939 Мнения:

Публикувано 12 March 2009 - 11:31 PM

Зависи от косата. Ти най-добре трябва да усещаш какво се случва с косата ти. Аз лично знам, че каквато и да е маска е хубаво да се прави 2 пъти седмично, не повече. Но да си призная аз съм ползвала и по-честичко. :lol: Балсам ползвам от много години при всяко къпане. От 1 седмица обаче спрях този, който ползвах и сега слагам на Глис без отмиване. В такава паника съм от състоянието на косата си, че ми идва да слагам от всичко, което съм си купила - балсам с отмиване, без отмиване, спрей за коса, масла на Шаума, кристали ... и какво ли още не. Но наистина не е полезно да се прекалява. Изтощава косата и довежда до по-бързо омазняване.

#28 Mia_79

Mia_79

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2778 Мнения:
  • МястоAround the SEA

Публикувано 13 March 2009 - 11:08 AM

Зависи от косата. Ти най-добре трябва да усещаш какво се случва с косата ти. ................................ Изтощава косата и довежда до по-бързо омазняване.

ами косата ми усеща вече година и косур че с маската и е добре Публикувано изображение .................. а по бързо изтощаване и омазняване ми правеха именно балсамите :? ..... хмм странна работа

#29 Suzana_87

Suzana_87

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 939 Мнения:

Публикувано 13 March 2009 - 12:33 PM

Ами тогава слагай я спокойно :) Аз в един период от време вместо балсам слагах маска при всяко къпане. Бях си купила една с плацента, но не помня на коя фирма беше и сега немога да я открия. Само помня, че беше в огромна кутия.
Ти каква маска ползваш ?

#30 Mia_79

Mia_79

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2778 Мнения:
  • МястоAround the SEA

Публикувано 13 March 2009 - 12:43 PM

и мойта е с плацента :lol: да не говориш за маската на Денис :?: Публикувано изображение аз само нея ползвам :lol:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни