Към съдържанието

Снимка

Бременна ли съм? - bremenna li sum?

• Влезте в профила си за да пишете
9 отговора на тази тема

#1 petrova_sneji

petrova_sneji

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 13 December 2008 - 08:57 PM

Imam edin vupros,cikula mi zakusnqva ve4e 23-24 dni napravix si test za bremenost,no be6e otricarelen!A stranoto e 4e za purvi put mi zakusnqva tolkova dulgo vreme.Poprincip mi e zakusnqvalo maxsimum 10-12dni!su6to taka da ne zabravq da spomena predi 2-3 sedmici piex xap4eta,za6toto imax gubi4na infekciq bi li moglo da mi zakusnqva zaradi tova!Izpla6ena sum stra6no mnogo za6toto zam samo na 18 godini!molq daite mi suvet kak da razbera bez da xodq na genekolog.iskam da otida v kraen slu4ai!kajete mi kakvo da pravq!

Имам един вупрос,цикула ми закуснява ве4е 23-24 дни направих си тест за бременост,но бе6е отрицарелен!А страното е 4е за пурви пут ми закуснява толкова дулго време.Попринцип ми е закуснявало махсимум 10-12дни!су6то така да не забравя да спомена преди 2-3 седмици пиех хап4ета,за6тото имах губи4на инфекция би ли могло да ми закуснява заради това!Изпла6ена сум стра6но много за6тото зам само на 18 години!моля даите ми сувет как да разбера без да ходя на генеколог.искам да отида в краен слу4аи!кайете ми какво да правя![/лист]

Мнението е редактирано от Модератор.
Моля, пишете на кирилица - точка 1 от Правилата!

#2 bibolinka

bibolinka

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 71 Мнения:
  • Мястогр.София

Публикувано 13 December 2008 - 09:04 PM

мила какво да ти кажа освен да отидеш на лекар.тези тестове не са много надежни да знае6ш.и аз като забременях си правих и ми показа отрицателен и 4ак като минаха пове4е от месец и тогава ми се появи и втората чертичка.моят сувет е това няма нищо страшно в един преглед.отиваш и ти казват истината ако не си сигурна 4е го искаш го махни докато е време.успех

#3 Галя Петкова

Галя Петкова

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3362 Мнения:

Публикувано 13 December 2008 - 09:09 PM

споко Снежи твърде вероятно е да не си
и да може да ти закъснява по какви ли не причини
но по-добре иди на лекар
Публикувано изображение

#4 petrova_sneji

petrova_sneji

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 13 December 2008 - 09:10 PM

blagodarq mnogo!

благодаря много!

#5 weselata

weselata

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 105 Мнения:
  • МястоПлевен

Публикувано 13 December 2008 - 09:55 PM

При мен проблемът беше същия - оказа се, че ми закъснява от преживян стрес - лекарят ми даде едни хапчета и ми дойде след няколко дни. Не се притеснявай да идеш на лекар - това е най-сигурният начин.

#6 petrova_sneji

petrova_sneji

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 13 December 2008 - 10:14 PM

Suglasna sum s vas za tova 4e moje da e ot stres,no pri men se e slu4valo da mi zakusnqva nai-mnogo po 10-12 dni ot stres ili ot promqnata na vremeto ili ot vodeneto na neredoven polov jivot!su6to taka 1sedmica predi da mi doide mi se podduvat gurdite i zapo4vat da me bolqt!i ako ste use6tali edno razpokusvane ot vutre v korema!sega nito sa mi se naduli gurdite nito sum use6tala tova razpokusvane!za tova se obru6tam kum vas!blagodarq vse pak za otgovorite! :)

Сугласна сум с вас за това 4е мойе да е от стрес,но при мен се е слу4вало да ми закуснява наи-много по 10-12 дни от стрес или от промяната на времето или от воденето на нередовен полов йивот!су6то така 1седмица преди да ми доиде ми се поддуват гурдите и запо4ват да ме болят!и ако сте усе6тали едно разпокусване от вутре в корема!сега нито са ми се надули гурдите нито сум усе6тала това разпокусване!за това се обру6там кум вас!благодаря все пак за отговорите! :)

#7 МилитУ

МилитУ

Лачена Форумска Чанта

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22700 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 14 December 2008 - 12:30 AM

Снежи ,ако наистина имаш съмнения иди все пак на лекар.Не е страшно.Ще те гледа на видеозон.По добре навреме да знаеш дали наистина има бебе.Друг вариант е кръвният тест.Аз в момента съм бременна, но още не съм си правила, дори ми предстои във вторник.Не се страхувай от лекаря.Той нито ще те осъди,нито нищо.
На твоята възраст, дори 2 месеца преди да навърша 18 правих аборт.Забременях случайно, махнах го.Не ,че не го исках, но все пак бях само на 18, още бях в гимназията, исках да следвам без грижи около малко бебе, а и с бащата бях скъсала преди месец.
Ако знаеш как и до ден днешен имам терзания защо все пак не го оставих....Но имала глава да пати...Сега живот и здраве ще си имам бебе през август.
Не се притеснявай, но и не отлагай.Дори си направи още един тест преди лекаря.
Пожелавам ти всичко най -хубаво и дано все пак ти дойде.Може би ти е рано още за дете и не си готова.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#8 tsvetipl

tsvetipl

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 70 Мнения:
  • МястоUnited Kingdom

Публикувано 15 December 2008 - 04:50 AM

Всички са прави отиди на лекар, дори и д ане си бременна според мен трябва да се прегледа6 за да види6 как е протекло лечението. А симптомите при бременността са су6тите като предменструалния, поне при голям процент от жените. Аз преди да забременея предните три месеца мислех 4е сум но не бях. Няма как да си на 100% ако не ти го кайе компетентното лице. Аз мисле 4е при теб идва от лекарствата които си вземала, голяма 4аст от тях регулират и хормоните. Буди спокойна, а и винаги има и други варианти. Все още си млада живота е пред теб. Успехи
Публикувано изображение

Публикувано изображение

#9 petrova_sneji

petrova_sneji

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 16 December 2008 - 04:20 PM

Xodix na genekolog,okaza se 4e ne sum bremenna!Imam malka kista na desniq qi4nik!Genekolga mi predpisa xap4eta i kaza da gi piq 5 dni i do 2,3 dni 6te mi doide!Blagodarq za suvetite dano vsi4ko se opravi!Priqtno izkarvane na praznicite![/list]

#10 МилитУ

МилитУ

Лачена Форумска Чанта

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22700 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 16 December 2008 - 04:25 PM

Снежи радвам се ,че не е бебе, щом не искаш още.Пази се само и си лекувай кистата, че някои са много упорити.Весели празници и на теб :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни