Към съдържанието

Снимка

Търся алерголог пулмолог /ДЕТСКИ/във Варна

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

#1 nelip.ivanova

nelip.ivanova

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 351 Мнения:
  • Мястоварна

Публикувано 03 November 2008 - 03:33 PM

Търся алерголог пулмолог /ДЕТСКИ/във Варна . Някой ако знае за такъв специалист, моля да ми помогне .Синът ми е на 2 г и 4 месеца за един месец направи 2 спазъма .Налага се да посетим алерголог пулмолог ,но незная друг освен Малячкина .Там няма часове по рано от декември .Ако някоя мама знае добър алерголог пулмолог се надявам да ми даде полезна информация, за да можем да се справим по някакъв начин с нашият проблем.

#2 desi_dimi

desi_dimi

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 736 Мнения:
  • Мястоrazgrad

Публикувано 03 November 2008 - 04:38 PM

Здравей,мога да ти препоръчам добър лекар,но е в Шумен.Преди месец малкият ми син направи някаква страхотна алергия и тъй като е малък не било добре да се тества/така ми казха докторите тук/.
Заведох го до Шумен в клиника Николови/ако не се лъжа за името-ще проверя пак/.Жената е със специалност детски алерголог,работи и с направления,но най-важното е,че разполага с нова белгийска апаратура,която позволява доста точно тестване при малки деца.Теста се заплаща естествено,но не се налага да чакаш да навърши поне три години.
А,нашата лична ми беше споменала за Окръжна болница във Варна-там май-има добър специалист,но на мен ми беше по-близо в Шумен.Утре сме на преглед и пак ще поискам координатите за Варна за да ти ги кажа!
Публикувано изображение
http://www.bgbaby.net/oleg/
http://ku6ti.com/vote.php?l=vote&id=искам дом-помогнетееееее

#3 nelip.ivanova

nelip.ivanova

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 351 Мнения:
  • Мястоварна

Публикувано 03 November 2008 - 05:05 PM

Здравей,мога да ти препоръчам добър лекар,но е в Шумен.Преди месец малкият ми син направи някаква страхотна алергия и тъй като е малък не било добре да се тества/така ми казха докторите тук/.
Заведох го до Шумен в клиника Николови/ако не се лъжа за името-ще проверя пак/.Жената е със специалност детски алерголог,работи и с направления,но най-важното е,че разполага с нова белгийска апаратура,която позволява доста точно тестване при малки деца.Теста се заплаща естествено,но не се налага да чакаш да навърши поне три години.
А,нашата лична ми беше споменала за Окръжна болница във Варна-там май-има добър специалист,но на мен ми беше по-близо в Шумен.Утре сме на преглед и пак ще поискам координатите за Варна за да ти ги кажа!

Ще ти бъда много благодарна ако ми ги пратиш .Относно теста подразбрах ,че може детето да няма 3 години и да му се направи .Този тест е с едно вземане на кръв се установява към какво е алергията,(нов метод който струва 100 лв.)при др. Малячкина .

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#4 desi_dimi

desi_dimi

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 736 Мнения:
  • Мястоrazgrad

Публикувано 04 November 2008 - 08:52 PM

Здравей отново,днес ходихме при личната,но за съжаление я нямаше.Сестрата обаче се ангажира да ми намери адресите и телефоните за Варна и утре ще ми ги даде :wink: .А относно теста-да, цената му варира между 100-120лв.и бих те посъветвала ако не е проблем да го направите.
Утре ще ти пише отново вече с координатите и се надявам да помогна.
При нас не се стигна до спазъм,но обрива беше невероятен-нещо неописуемо-сега поне знаем от какво да го пазим :wink: .
Публикувано изображение

#5 nelip.ivanova

nelip.ivanova

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 351 Мнения:
  • Мястоварна

Публикувано 05 November 2008 - 07:45 AM

Здравей desi_dimi благодаря за съдействието.При нас не е ясно дали е алергичен спазъм или начален стадий на астма .Затова лекаря трябва да е и пулмолог за да даде диагноза все още нямаме такава .Знаем само ,че това е следствие от 2 прекарани бронхита.Но след урбазона поне няма кашлица.А за теста ако е алергия незабавно ще го направя.При вас от какво е алергията?Поразпитах тук там и сега съм го записала при Малячкина,дано всичко отшуми и да са здрави децата ни .

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#6 desi_dimi

desi_dimi

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 736 Мнения:
  • Мястоrazgrad

Публикувано 05 November 2008 - 10:38 AM

Ами при нас се оказа алергия от домашен прах и шоколад.
Шоколада ще го изолираме,но проблема с домашният прах е почти нерешим-колкото и да чистя,прах винаги има,а да не забравяме и способността на малчуганите да се мушкат и на най-недостъпните места :lol: .
Добрата новина е,че с времето това ще премине,все пак сега организнма се изгражда и почти в 95% от случайте на толкова малки деца с алергии се изгражда естествен имунитет с времето и проблема отшумява/надявам се де/.
За добър пулмолог-тук в клиника Велкови идва наколко пъти в месеца детски алерголог-пулмолог д-р Мустаков,той е гл.асистент в Александровска болница-София-няма да ми представлява проблем да го попитам за добър негов колега от Варна.
Днес в 13.00 сме на преглед при личната и ще взема координати и от нея.
За урбазона аз съм малко предубедена-вярно помага-облекчава и действа противовъзпалително,но и честата му употреба не е много желателна-най-добре е по-бързичко да се разбере от какво естество е поблема и да се вземат адекватни мерки за отстраняването му-което вярвам ще стане скоро.
Няма по-важно нещо от здравето на децата.
Следобяд ще ти пиша вече с координатите!
Публикувано изображение

#7 Kalina-malina

Kalina-malina

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 348 Мнения:

Публикувано 14 January 2009 - 09:14 AM

Добър детски алерголог е д-р Петришка. Има кабинет в градска поликлиника до пощата във Варна. Тя работи както с деца така и с възрастни. Когато отида винаги е пълно с дечица и родителите са доволни.
Надявам се да нямате нужда вече от тази информация, но може да потрябва на други с подобни проблеми.
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни