Към съдържанието

Снимка

Ларингит на алергична основа

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

#1 dessichka

dessichka

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 31 October 2008 - 02:49 PM

Добър ден,д-р Михайлов.
От една седмица се каня да ви пиша за случаят на моят син Кристиан.И ще очаквам компетентното ви мнение и знам че ще ми баде от полза.Преди седмица от лека кашлица и малко температура личния доктор ни каза,че Крис е с възпалени ларингси,гласни струни и т.н.,с една дума ларингит за които ни изписа Зиртек защото било на алергична основа.След два дена никакво подобрение и даже влошена кашлица(тип като пристъпна) го заведох пак и личния каза,че трябва да влезнем в болница и между временно му би Орбазон.Отидохме в Исул и наистина се наложи да поседим там 3 дена на инхалации и сутрин и вечер инжекции с Орбазон.Изписаха ни,казаха че вече не са му възпалени ларингсите и да му давам само някакъв сироп за кашлица.Но казаха,че това пак ще се повтори и потрети и т.н.Какво трябва да му давам за да увелича времето в което може да се повтори и потрети???Това което му давам сега е чаят които прочетох от вас с листа от къпина и др. и също му кисна Слез във вода по цяла нощ и на другия ден му давам да пие водата(това прочетох в една билкова книга).Той сега когато се разплаче,почва и да кашля и да се дави,а също и повече от седмица е с хрема,от 2 дена му сълзат очите и вече незнам какво да правя.Не смея да го пусна на ясла и бих искала ако има някакво хемеопатично лекарство подходящо да се дава напред във времето да му го взема и поне да предотвратя повторно влизане в болница и дупчене с инжекции.
Благодаря ви предварително.

#2 nataly_77

nataly_77

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 12 Мнения:

Публикувано 31 October 2008 - 08:42 PM

Здраввей, dessichka! Синът ми е на 7 години и вече четири години се опитваме да се справим със същия проблем. Благодарение на съветите на д-р Михайлов през месец май тази година „преодоляхме” поредния пристъп. Докато получиш отговор от д-р Михайлов, виж следния линк http://mama.btv.bg/f... ... highlight=
Успех!

#3 dessichka

dessichka

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 02 November 2008 - 08:53 AM

nataly_77 благодаря,че си ми писала.Линка който си ми дала ми е от полза,но бих искала мнението на доктор Михайлов индивидуално за Крис.Даже ако трябва ще го заведа и лично да го прегледа.Моля се на всички дечица да им минават възможно най - малко болести през главата.

#4 dessichka

dessichka

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 07 November 2008 - 12:29 PM

Някои знаели каде се изгуби д-р Михайлов?Защо вече не пише и не отговаря на въпросите ни?Ако няма вече да може да ни отговаря защо някой не ни предупреди да не чакаме.....

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни