Към съдържанието

Снимка

как да забременея по-лесно?

• Влезте в профила си за да пишете
105 отговора на тази тема

#31 PARSI

PARSI

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 406 Мнения:

Публикувано 01 May 2008 - 11:23 AM

Ако наистина имаше рецепта затова как да забременеем по лесно хиляди жени нямаше да се дерзаят с години-но няма за съжеление.Всичко е до организъм и въпрос на време,е и още много много неща които немога да изброя.Късмет на всички желаещи да прегърнат своята мечта. :smilie=kiss of love.gif
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#32 dalia

dalia

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 36 Мнения:
  • МястоMontreal, Canada

Публикувано 02 May 2008 - 05:52 AM

"антибебе" звучи ужасно!

Звучи ужасно, ама в общия случай помага. "Работата" на антибебе хапчетата е да подтискат отделянето на яйцеклетките и за това се пият по схема. Ако схемата се прекъсне, т.е. пиеш хапчета 2 месеца и по средата на третия ги спреш, схемата е нарушена и започва отделяне на яйцеклетки, съответно забременяване. Точно този начин на забременявне беше препоръчан на моя приятелка от клиника по стерилност, и сега има прекрасен син на 2г.
Естествено има и риск от вродени мутации, но всичко може да се проследи на ранен етап от бремеността и евентуално да се прекъсне.
А другата крайност е ако се ползват хапчета антибебе в продължение на години и се спрат, има период от 2 до 6 месеца когато организма регулира отделянето на яйцеклетки и не може да се забременее.
Публикувано изображение Публикувано изображение

Моите деца: Теодор - роден на 23.10.1997
Мартин - роден на 29.12.2007

#33 mialapopa

mialapopa

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 57 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 04 May 2008 - 11:59 AM

Е , щом има риск от вродени мутации явно не е добър метод.Не мога да си представя , че лекар ще препоръча това!?

#34 v3

v3

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 13 Мнения:
  • МястоStara Zagora

Публикувано 08 May 2008 - 09:35 PM

kak da zabremeneia po lesno?

как да забременея по-лесно?

Модератор: marina popova

Здрасти ! И ние със съпруга ми се бях ме притеснили за6тото все не забременявах.Една приятелка ме посъветва да започнем и двамата да пием от водораслите на Аква Сорс до тогава не бях ги чувала.Започнах ме да пием Коластра и Зелена Енергия и някак стана.Това са водорасли които изчистват организма и го подготвя за среда за развитие на бебето,просто казано.После го предложих на други познати и в 4 от 5 случая стана,незнам какъв е проблема при вас
но 6те ти пратя саита на моята приятелка,тя е медецинско лице и поне може да ти отговори на въпросите http://megashop-bg.com/news.php?id=3
http://megashop-bg.c...jects.php?cid=7
Пожелавам ти успех !

#35 basten1912

basten1912

Оптимистка мерудийка форумлийка

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22325 Мнения:
  • МястоВ един филм...!!!

Публикувано 09 May 2008 - 07:46 PM

Има една изпитана рецепта - пиеш 1-3 месеца антибебе и щом ги спреш започвате с опитите. Шанса е на 99.9 %. И да не забравяме фолиевата киселина :) Нея може и от сега да я започнеш /2-3 месеца преди да забременееш/. Успех!

аз така забременях

#36 gabeshko

gabeshko

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 567 Мнения:
  • МястоВелико Търново

Публикувано 09 May 2008 - 07:57 PM

"антибебе" звучи ужасно!

А другата крайност е ако се ползват хапчета антибебе в продължение на години и се спрат, има период от 2 до 6 месеца когато организма регулира отделянето на яйцеклетки и не може да се забременее.

Всичко е много индивидуално! Аз като спрях да пия противозачатъчните хапчета, умишлено се пазихме 2 месеца и на третия забременях! :wink:

#37 ventrazka

ventrazka

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • МястоBojurishe

Публикувано 15 May 2008 - 08:56 AM

Здравейте ще ви разкажа моята историйка по този вапрос. Аз съм почти на 20г. миналата година се запознах с мажа ми септември месец и не по късно заживяхме заедно октомври, ноември вече се сгодихме и бях най - щастливата жена но от декември се опитвахме да си имамие дете но нещо неставаше тази година април ходих до гинеколожката ми и и обясних проблемът ни тя ме прегледа и се оказа, че точно тогава съм била във уволация но ми каза че да сме 100% сигурни ако искам може да ми бие някаква инжекциая мускулна в дупето зада сме сигурни че ще се спука яйцеклетката аз бях съгласна навсичко и така тя ми би инжекцията и ми каза че чак след 36 часа трябва да правим секс и ако нестане и тогава да си направим тестове дали можем да имаме деца бях много уплашена но ето че вече съм бременна такаче отидете и говорете с АГ пожелавам ви успех и ще стискам палци.

#38 blaga_88

blaga_88

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 30 Мнения:
  • Мястоpleven

Публикувано 23 May 2008 - 12:31 PM

мили мами,колкото и странно да ви звучи една позната забременя по следния на4ин:след като мьжат й сварши в нея застана на поза свещ без да се изправя(да става)стояла около 15 мин.така и на 3-ят пьт забременя!незнам до колко помага този на4ин но ни6то не пре4и да опитате!от опит глажа не боли!а и най-важното трябва да сте спокойни и да се отпуснете а не да си мислите да ли ще стане или не!пожелавам ви успех на всички и дано скоро да изпитате щастието да видите 2черти4ки на теста!успех!!!

#39 de4ence

de4ence

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 257 Мнения:
  • МястоЛовеч

Публикувано 23 May 2008 - 12:39 PM

Аз и двата пъти забременях след почивка в планината!Първия път бяхме за 2 дни на Витоша-изкарахме си прекрасно, и в деня след като се върнахме-забременях.Втория път бяхме 4 дни в Катарино спа хотел(до Разлог)и точно след това забременях... :D Сигурна съм ,че психическата отмора играе много важна роля в случая-освен секса разбира се :lol:
Публикувано изображение
Сияна-20.07.2007 Иван-13.03.2001

#40 Maggie

Maggie

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1929 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 23 August 2008 - 02:11 PM

Аз и двата пъти забременях след почивка в планината!Първия път бяхме за 2 дни на Витоша-изкарахме си прекрасно, и в деня след като се върнахме-забременях.Втория път бяхме 4 дни в Катарино спа хотел(до Разлог)и точно след това забременях... :D Сигурна съм ,че психическата отмора играе много важна роля в случая-освен секса разбира се :lol:

Абсолютно подкрепям!

Забременява се трудно, когато забременяването се превърне във фикс идея. Моя близка приятелка, която 2 години на здрав стрес не можа да забременее, отиде 20 дена в Гърция и се върна бременна :)

Това за свещта и аз съм го чувала от други майки. Аз лично не съм го прилагала.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни