Към съдържанието

Снимка

Признаци на бременност, когато още е рано за тест

• Влезте в профила си за да пишете
350 отговора на тази тема

Анкета: Кога заподозрях, че съм бременна? (147 потребител(и) са гласували)

Кога заподозрях, че съм бременна?

1. Още преди да си направя теста (95 глас(а) [64.63%])

Процент гласували: 64.63%

2. Едва, когато ми закъсня (52 глас(а) [35.37%])

Процент гласували: 35.37%

Глас Гостите не могат да гласуват

#31 Цветелина03

Цветелина03

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3121 Мнения:
  • МястоСливен

Публикувано 29 June 2009 - 04:33 PM

:wink:
Публикувано изображение

#32 KNG

KNG

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3532 Мнения:
  • Мястопо Света и у нас

Публикувано 30 June 2009 - 12:18 PM

и двата пъти още преди закъснението и преди да направя тестовете знаех че в мен има бебче :mrgreen:

#33 yubiri

yubiri

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 401 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 30 June 2009 - 12:41 PM

При мен незнам тези признаци на какво се дължат.
Този месец правихме опит по време на овулацията и след това на следващия ден усещах една тежест в корема.
След 3 дни се появи ръждиво зацапване, което трая 5 дни. Заедно с зацапване започна и едно гадене целодневно, което все повече се засилва. И понеже нямам търпение успях да направя само 5 теста - които са отрицателни :lol:
Само да вметна че 1 тест беше три дни след секса, втория една седмица след това и третия и последните два вчера и днес.
Има ли шанс за другите два които си купих да се окажат положителни? Вече незнам какво да мисля - уж бях сигурна че съм бременна сега се разколебавам - нямам други симптоми освен едно гадене през цялото време. А по принцип утре трябва да ми дойде
Дай боже едно :babyboy:

#34 Darina 2010

Darina 2010

Фея на цветята и росата

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1217 Мнения:
  • МястоPazardjik

Публикувано 30 June 2009 - 01:40 PM

Zdraveite!S maja mi pravim opiti za beb4e ve4e po4ti mesec i dali ot tova 4e adski iskam bebe si mislq 4e imam simptomite na bremenna-poduti gardi,postoqnen glad,ot vreme na vreme gadene,abe vsi4ko.No ima o6te 10 dni do cikala mi i se 4udq dali da si napravq test sega ili da iz4akam zakasnenie?
Публикувано изображение

#35 yubiri

yubiri

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 401 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 01 July 2009 - 08:58 AM

Чакай, при мен с 5 отрицателни и два в джоба за следващ прием видя какво стана.
Най добре поне един ден след закъснение.
Днес трябваше да ми дойде но го няма още, утре ако не се появи ще пусна още един тест

#36 Rozali

Rozali

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1216 Мнения:
  • Мястов страната на мечтите!

Публикувано 01 July 2009 - 10:10 PM

Zdraveite!S maja mi pravim opiti za beb4e ve4e po4ti mesec i dali ot tova 4e adski iskam bebe si mislq 4e imam simptomite na bremenna-poduti gardi,postoqnen glad,ot vreme na vreme gadene,abe vsi4ko.No ima o6te 10 dni do cikala mi i se 4udq dali da si napravq test sega ili da iz4akam zakasnenie?

Ей ама пишете на Кирилица :x .
Имаш много време до теста,не бързай ,няма да е достоверен резултата ти.Пък и за симптоми май е раничко :roll: .Стискам палци за :strolln: .

#37 Mortiana

Mortiana

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 42 Мнения:
  • МястоSofia

Публикувано 02 July 2009 - 10:35 AM

Здравейте и от мен.Ние првим опити от месец вече.Сега усещам странна болка някак си на пъпа :shock: и от време на време ме наболяват яйчниците.Знам,че още е рано за тест,но дали според вас това са признаци на бременност.Може въпроса да ми е глупав,но ми е първа бременност.Чао за сега и :strolln: на всички:)

#38 yubiri

yubiri

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 401 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 02 July 2009 - 12:25 PM

Аз съм вече с 7 отрицателни теста - 2 след закъснение и без цикъл, с гадене, главоболие, тежест в стомаха и недоумение.
Предната бременност я разбрах чак в 6 седмица след 1 отрицателен и болки в гърдите и корема. Сега втората е различна. Ако въобще я има.
Да ви питам обаче нещо - понеже се отказах от нови тестове, кога най-рано може да се отиде на лекар. Дотук са два дни закъснение

Благодаря

#39 g_stamboliiska

g_stamboliiska

Фея на цветята и росата

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1983 Мнения:
  • Мястогр.София

Публикувано 02 July 2009 - 12:59 PM

Аз съм вече с 7 отрицателни теста - 2 след закъснение и без цикъл, с гадене, главоболие, тежест в стомаха и недоумение.
Предната бременност я разбрах чак в 6 седмица след 1 отрицателен и болки в гърдите и корема. Сега втората е различна. Ако въобще я има.
Да ви питам обаче нещо - понеже се отказах от нови тестове, кога най-рано може да се отиде на лекар. Дотук са два дни закъснение

Благодаря

Когато аз забременях до закъснение на цикъла се чувствх много зле спеше ми се през цялото време все едно имам висока температура, но за наше щастие нямаше такава, но ми се гадеше и от миризмата на кафето и цигарие. Направих си тест след първия ден от закъснението, който беше положителен на третия ден бях на генеколог. Докторката ми каза,четрябва да мине поне една седмица, за да е обедена (да може точката да порасне и да се отличава като сърчице). Успех на всички с пожелание и вие като мен да стигнете до 28седмица без други неразположения. :bighug:
Публикувано изображение

#40 Darina 2010

Darina 2010

Фея на цветята и росата

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1217 Мнения:
  • МястоPazardjik

Публикувано 02 July 2009 - 01:33 PM

Zdraveite,ne mojah da iz4akam i napravih testa 10 dni predi cikala i be6e(-) no postoqnniq glad,nerazpolojenieto si ostava,6te iz4akam pone edin den zakasnenie i 6te napravq pak test pak dano ima :babygirl: Imam oba4e edin problem za koito mislq postoqnno predi 1 godina pravih abort vsi4ko uj mina dobre no sega kogato si iskame beb4eto se pritesnqvam dali tozi abort bi ni popre4il za zabremenqvane,malko e rano za takiva misli za6toto nqma i mesec otkakto pravim opitite,no se pritesnqvam i postoqnno mislq za bade6teto ni bebe a tova mai ne e mnogo dobre,nali?
Публикувано изображение

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни