Към съдържанието

Снимка

ПЕДИАТРИТЕ В ПЛОВДИВ-КОНКРЕТНО !

• Влезте в профила си за да пишете
90 отговора на тази тема

#31 sister_of_the_wind

sister_of_the_wind

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 196 Мнения:
  • МястоPlovdiv

Публикувано 11 February 2008 - 03:59 PM

Какво ще кажете за клиника "Слънчице"? :?: :?:

#32 violetapetrova

violetapetrova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 5 Мнения:
  • Мястоplovdiv

Публикувано 12 February 2008 - 11:28 PM

здравейте. някой може ли да ми препоръча добър педиатър във 2-ро или 3-то ДКЦ?
Публикувано изображение

#33 beniha1

beniha1

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 10 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 13 February 2008 - 04:32 PM

В второ ДКЦ съм слушала добри отзиви за д-р.Христова.

#34 ketii

ketii

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 15 Мнения:

Публикувано 15 February 2008 - 01:20 PM

здравейте ,а имали някой който да знае нещо за д-р ефтимова -пулмолог

#35 miraclem

miraclem

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 10 Мнения:

Публикувано 15 February 2008 - 01:51 PM

Ние от самото раждане във ВМИ сме си при една от педиатърките, която там се грижише за сина ми. Казва се Д-р Търнева и съм доволна от грижите и лечението й. Познава го от новороден и не бърза с антибиотиците, харесва и хомеопатия.

#36 karaminova-eli

karaminova-eli

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 229 Мнения:

Публикувано 15 February 2008 - 02:00 PM

нашата педиатърка е д-р Генова и съм много доволна.работи в Сана-частно е.тя е специалист при новородените и малките деца.всичко обяснява и записва подробно.

#37 yordanova

yordanova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 16 Мнения:
  • Мястопловдив

Публикувано 15 February 2008 - 02:55 PM

здравейте мили майки, Аз живея в Тракия,дущеря ми е на 3 год и откакто е родена ползвахме услугите на Д-р Л.Митева.Бях изключително доволна от вниманието икомпетенносттай.До скоро детето ми не беше пило АБ.Но докторката ни реши да се пенсионира и ни прехвърлиха към друга лекарка,която изобщо не познаваме.Преди 2 седмици детето ми се разболя внезапно,вдигна 40 градуса температура .Отидохме в поликлиниката при новото джипи и пред вратата имаше поне 10 чакащи пациенти.Първият пациент влязйл за преглед и 70 мин не излиза.Беше абсолютно невъзможно да остана да чакам с дете в това състояние.Трябваше да решим бързо и затова отидохме в активно рекламираната "ВЕЛА".Станахме абонати ,платихме за 6 месеца напред 135 лв.Прегледа я много млада лекарка,в кабинета непрекъснато влизаха и излизаха хора,абе пълен хаос.Естествено беше изписан АБ.След 2 дни отидохме на контролен преглед,беше дежурна друга лекарка-каза че детето се повлиява добре.Така "добре",че на следващия ден детето беше с остри болки в ушите и направи много сериозен отит,за малко да перфорира тъпанчето й.Наложи се лечение от специалидсти от УНГ клиниката .Слава на Бога ,детето е по-добре.Но съм с "особено"мнение за "ВЕЛА". Съжалявам,че не отидох на дежурен кабинет в Детска клиника,но в изнервен момент човек понякога взима прибързани решения.Все пак 6 месеца мога разчитам и на помощ от "ВЕЛА"-платила съм си с моите пари.Дано не се наложи!

#38 milliyazova

milliyazova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 140 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 17 February 2008 - 10:31 PM

yordanova съжалявам много ,че така се е получило с детенцето . При нас случая беше подобен .На всичкото отгоре имаха наглостта да ми кажат , когато им се обадих да прекратя договора ,че не съм постъпвала коректно с тях . Направо ми идеше да ги ............
miraclem ние също сме при д-р Търнева ,но доколкото знам тя работи само с определена бройка деца. Аз съм изключително доволна от нея . Родих се откакто я намерих .

ketii аз познавам д-р ефтимова ,която е педиатър алерголог . Незнам дали е същата
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#39 yordanova

yordanova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 16 Мнения:
  • Мястопловдив

Публикувано 18 February 2008 - 09:32 AM

моля препочъчайте ми педиатър от "ТРАКИЯ"

#40 елл

елл

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 58 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 18 February 2008 - 11:15 AM

Ние сме при д-р Баздикян в поликлиниката в Тракия но ходим само на консултации за сега съм доволна не знам ако ни се наложи друго

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни