Към съдържанието

Снимка

БРЕМЕННА ЛИ СЪМ???

• Влезте в профила си за да пишете
93 отговора на тази тема

#1 mucunka88

mucunka88

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 09:00 AM

моля,кажете ми как да разбера дали съм бременна?с моя приятел правихме секс два пъти няколко дни след като ми свърши цикъла и двата пъти свърши в мен.въпросът ми е дали може да съм бременна без овулацията защото ми беше твърде рано за овуолация.МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ НЕЩО НА ТАЗИ ТЕМА :(
моля,кажете какув е този кръвен тест,за коъто говорят толкова хора,мога ли чрез него да разбера дали съм бременнна?

#2 kaliii

kaliii

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 304 Мнения:
  • Мястогр.Ботевград

Публикувано 13 August 2008 - 09:06 AM

Може чрез кръвния тест, но по добре изчакай 10-тина дни и си направи тест. Но мисля че още е рано и за кравния тест, но не сам сигурна. :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#3 tantatiana

tantatiana

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5440 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 09:07 AM

Ами ако си сигурна кога ти е овулацията и тогава не сте правили секс,няма как да си бременна.Но попринцип овулацията може да е изместена по всяко време от месеца.Защо не си направиш тест?

#4 mucunka88

mucunka88

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 09:10 AM

защото за тест ми е още по рабо трябва да ми дойде някъде около 10.08
моля,кажете какув е този кръвен тест,за коъто говорят толкова хора,мога ли чрез него да разбера дали съм бременнна?

#5 JANI 2003

JANI 2003

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2370 Мнения:
  • Мястоварна

Публикувано 13 August 2008 - 09:17 AM

Просто изчакай малко и си направи тест.Той ще покаже най-добре.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#6 mucunka88

mucunka88

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 09:21 AM

проблема е там че нямам време да чакам,защото приятелят ми заминава за доста дулго време и наистина незнам какво да правя,в наща болница ми казаха че не са и чували за кръвен тест

#7 tantatiana

tantatiana

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5440 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 09:38 AM

Ами друг вариант тогава е да си направиш теста за овулация в дните когато смяташ,че може да е.Ако тогава си в овулация,значи преди не си била и най-вероятно не си бременна.

#8 teodora_tsokova

teodora_tsokova

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 907 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 13 August 2008 - 10:32 AM

Не можеш да си 100% сигурна кога ти е овулацията.Само и единствено ако цикълът ти е като по часовник(28 дни)всеки месец,тогава може да се определи с точност.На колко години си,ако не е тайна?И от колко имаш цикъл?
Публикувано изображение

#9 Мар

Мар

Фиркенщайн

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9820 Мнения:

Публикувано 13 August 2008 - 10:46 AM

Моя цикъл беше по часовник всеки месец и не забременях когато бях в овулация,а точно след като ми свърши,тъй че е напълно вероятно да си бременна.Много жени си мислят,че точно след като ти свърши неможеш да забременееш,но не е така,точно тогава матката още не се е затворила и е много лесно забременяването.Няма начин да разбереш,че си бременна,освен тези които са ти казали,с тест или кръвен,това са.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#10 goldy

goldy

Сладко изкушение

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3693 Мнения:
  • МястоБерковица

Публикувано 13 August 2008 - 10:48 AM

защото за тест ми е още по рабо трябва да ми дойде някъде около 10.08

Ако е трябвало да ти дойде около 10.08, можеш вече да си направиш тест (не кръвен, а обикновен). На мен ми показа положителен резултат при 4 дена закъснение. Кръвни тестове правят в много лаборатории, но аз не съм си правила и не мога да ти препоръчам. До колкото знам кръвен тест се прави 10-11 дена след зачеването (най-рано).

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни