Към съдържанието

Снимка

ФРИЗОВОМ???

• Влезте в профила си за да пишете
19 отговора на тази тема

#11 felafel4e

felafel4e

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3112 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 04 August 2008 - 02:34 PM

бебо сега стана на три месеца..и от около месец сме на дохранване вечер .преди беше на около 30 мл сега увеличих на 60мл..но аз се замислям толкова ли се запича от този фризолак при положение че иначе е само на кърма..ще пробвам както каза педиатърката ако не ще търсим друг вариант..мисля че и сокчетата ще помогнат ако не стане така...Благодаря на всички за бързото съдействие :wink:
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#12 idif

idif

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 42 Мнения:
  • МястоSofiq

Публикувано 04 August 2008 - 02:54 PM

Всички бебета имат период в който се запичат независимо дали са на кърма или АМ и след като се започне захранването нещата се регулират. Така и ние към началото на втория месец се запекохме, но след седмица- две се оправи без да сме се захранвали с плодове. Само Фризолак и Фризовом.
Пробвай с Фризовома поне седмица, за един ден няма да даде резултат.
А щом още се кърмите и ти може да ядеш разхлабващи храни и после да действат и на бебо - сливи, грозде, овесени ядки, кис.мляко ....
Моят съвет е да не бързаш с захранването. Малко по късно май е по добре. Ние започнахме след 3 месец и се започна лудо повръщане. Оказа се че киселите плодове я дразнят и сега на 10 месеца се захранваме отново ... Може би ако бяхме изчакали още малко сега щеше да си яде всичко ....
Успех и не се шашкай и този период ще мине :P После ще дойдат зъбките, а от тях може да се разстрои ... :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#13 elli20

elli20

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2446 Мнения:
  • МястоБлагоевград

Публикувано 05 August 2008 - 01:22 PM

не се притеснявай ще се оправи...и ние бяхме така 50/50 фризолац и фризовом и много добре го понесяше наддаваше нормално и нямаше проблеми с изхождането...сега сме вече големи и купуваме само фризовом и си го пием сутрин и вечер...дано да съм от полза

#14 GERI_Dyul

GERI_Dyul

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 130 Мнения:
  • МястоПетрич

Публикувано 05 August 2008 - 09:22 PM

Моето бебе много повръщаше и затова и взех Фризовом, но оттогава друго мляко не приема. Помагаше и да не повръща толкова, защото е гъсто, но не и против запека, който я мъчи един месец. Не е хубаво да е само на Фризовом, но другото направо го изхвърля.

#15 elli20

elli20

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2446 Мнения:
  • МястоБлагоевград

Публикувано 06 August 2008 - 12:38 PM

аз не мисля че не е хубаво да е само фризовом.няма никакви проблеми когато бебето е поотраснало и млякото се дава само сутрин и вечер.ние сме така от 1 месец и да чукна на дърво нямаме проблеми.

#16 naseto

naseto

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2301 Мнения:
  • Мястоградина

Публикувано 06 August 2008 - 01:20 PM

и аз ги смесвах 50 на 50,но запека немина,и дадох дуфалак,после пак ги смесвах защото фризолака много запича и всичко се оправи.............късмет
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#17 mama.Eli

mama.Eli

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 62 Мнения:

Публикувано 06 August 2008 - 03:04 PM

Ние бяхме до 4 месец на Фризо ХА но имаше запек от 1-я и месец и педито ми каза да давам Фризо Ха в комбинация с Фризовом за да не се запича и ни помагаше около 2 месеца ,но после спря да ни действа дори я запече още повече и преминахме на Лактана био и сега сме суер :wink:
Публикувано изображение

#18 felafel4e

felafel4e

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3112 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 06 August 2008 - 08:22 PM

Мерси на всички които ми отговорихте.Почнахме 50/50 пък ще видим дано подейства..Резултатът от първия ден е нулев но идват нови дни с надежда да са по - ефективни и разхлабващи :D
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#19 GERI_Dyul

GERI_Dyul

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 130 Мнения:
  • МястоПетрич

Публикувано 07 August 2008 - 11:37 AM

аз не мисля че не е хубаво да е само фризовом.няма никакви проблеми когато бебето е поотраснало и млякото се дава само сутрин и вечер.ние сме така от 1 месец и да чукна на дърво нямаме проблеми.

И моятя дъщеря вече е голяма и яде АМ само сутрин и вечер, но е на Фризовом от втория месец и по-рано докторката ми каза, че не е добре да е само на Фризовом, но щом не приема друго да и давам.

#20 bebeto_maneva

bebeto_maneva

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2353 Мнения:
  • МястоЗАД ТЕБ

Публикувано 07 August 2008 - 11:44 AM

И моето синче имаше големи проблеми със запека в 2-3ти месец. И сега понякога се запича,но по-рядко. Аз му слагах Дуфалак в АМ,много се мъчеше горкичкия,плачеше и се напъваше постоянно.
Знам,че е много гадно,но явно се среща често при бебетата в първите месеци,особено когато са на изкуствено или смесено хранене. Не се безпокой,ще мине. :!: :wink:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни