Към съдържанието

Снимка

имам червени пъпчици по пениса

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

#1 stanislavnba

stanislavnba

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 27 July 2008 - 02:35 PM

Здравейте д-р Михайлов. На 23г. съм и водя редовно полов живот. От около 1 седмица имам много червени пъпчици по главата и кожичката която обгръща главата на пениса. Сърби ме от време на време по краищата на главата. Не ме боли. Имах гъбички преди около 6 месеца и се лекувах с хомеопатия и се оправих. Приятелката ми имаше също гъбички и се лекува и тя с хомеопатия преди около 4 месеца. Преди повече от месец на нея и се появиха гъбички но хомеопатката каза че е било от чистенето на организма и не са заразни. За тези последните гъбички тя не се лекува с нищо и те си отминаха. Имате ли представа какви са тези червени точици?

#2 popi84

popi84

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 12 September 2008 - 06:12 PM

Ясно и друг ги има, започнах да се комплексирам вече. Нека да отговори някой моля, Ви и аз имам такива, не съм ходил на лекар защото на моят вяра вече му нямам, изкара ме че ще давам фера, преди няколко месеца а ми нямаше нищо. Та по темата пих сумамед преди 2 месеца защото имах някаква, бъбречна инфекция, съпроводена с отделяне на солидно количество смегма/но подържам завидна хигиена/, мазах се с тридерм, също. След преключване на лечението, започнаха да ми излизат такива пъпчици. Възможно ли е това да е някаква алергична реакция, или организма ми се чисти сега. Възможно ли е това да е от това че 2 пъти правих секс без презерватив, и да са ми лепнали нещо. Доста станаха май, моля Ви пишете че много се дразна вече.

#3 popi84

popi84

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 21 September 2008 - 10:21 AM

Приятел, аз май се оправих. Оказа се че съм спал с някаква ....... , и ми е лепнала някакви лулички ли каза лунички ли каза, ще те излъжа. При мен тръгна от 1 после станаха 2 и накрая стигнаха до много. Както и да е, отидох и не искам да те плаша но ако и ти имаш такъв проблем много боли казвам ти. С едно като много дебела игла на спринцовка започва да ги цепи, една по една( в моят случаи поне 20), като свърши бях целия бон бок, но ги махна. Сега още се мажа с Гентамецин, и изчезнаха но не на цяло. Така, че ако не си се оправил тичай при някой кожен лекар.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни