Към съдържанието

Снимка

Некадърните лекари

• Влезте в профила си за да пишете
56 отговора на тази тема

#21 nasko62

nasko62

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 13 Мнения:
  • МястоVarna

Публикувано 23 July 2008 - 07:13 AM

Д-р Емилия Конова и Д-р Личев и гениколога Д-р Емин в клиниката са много неконпетентни.Просто работят за пари.Всичко останало вие сами си ришете!

#22 baby_2008

baby_2008

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 37 Мнения:

Публикувано 23 July 2008 - 09:22 AM

Д-р Емилия Конова и Д-р Личев и гениколога в клиниката са много неконпетентни.Просто работят за пари.Всичко останало е лъжа и измама.Не ходете там.Не си губете времето.

nasko62 Ако правиш реклама на д-р Стаменов и клиниката му - ОК няма лошо добри са хората там и на много семейства са помогнали,но недей да злословиш така за останалите доктори и клиники....
Аз лично имам детенце благодарение точно на доц.Конова и д-р. Емин (така се казва гинеколога в клиниката на когото дори името не знаеш).Аз не познавам хора които работят без да им се плаща.Заедно с моето инвитро там забременяха още много момичета и вече гушкат своите съкровища, а сега още две момичета,които познавам лично дай Боже ноември ще имат своите бебенца пак благодарение на тези "некомпетентни" лекари както ги наричаш ти.И като имаш такова мнение за тях поне казвай защо,защото всеки може да седне и да напише че някой е некомпетентен....Виждам доброто ти мнение за д-р.Стаменов, аз два пъти ходих там имам два неуспешни опита в клиниката му,но това не значи че трябва да седна и напиша куп глупави изказвания,които няма да са и верни за този доктор.Пожелавам ти да бъдеш в по оптимистично настроение и да вярваш, защото иначе няма оправия.....
Аз лично препоръчвам тези доктори и клиниката в Плевен на всички,които искат и се борят за своите бебета.
Публикувано изображение

#23 kake_yage

kake_yage

Модератор-тоягатор

• Модератор
  • 4410 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 23 July 2008 - 10:40 AM

Не знам защо, но се убеждавам от ден на ден, че ако пред името на персоната стой титлата ДОЦЕНТ, то значи по-добре да си намеря друг доки. Ходех при една "чудна женица", която, ей така, ми изръси, че дори и да забременея сигурно ще пометна, но ще видя дали човека до мен ме обича. :shock:
Без изследвания, без основания, просто така...
Е, сега да отида да й покажа моето 26дневно помятане, а? :wink:
Какво ли има в моите джоби? ....ръчулища
Публикувано изображение

#24 maia4444

maia4444

Папарак с мерак,Макро мадама

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 11524 Мнения:

Публикувано 23 July 2008 - 11:15 AM

baby_2008, този доктор Емин, от клиниката за инвитро до Скобелевия парк ли е, а д-р Конова?
Тази клиника ли имаш предви, че те се навъдиха доста в Плевен!
Публикувано изображение
Имаме си дъщеричка.
А вече си имаме и син!

#25 mimi_lazarova

mimi_lazarova

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2118 Мнения:
  • МястоПлевен

Публикувано 23 July 2008 - 11:31 AM

baby_2008, този доктор Емин, от клиниката за инвитро до Скобелевия парк ли е, а д-р Конова?

Емин работи точно там.Аз лично си изпатих от него,но това не значи,че е некомпетентен!Всеки има право да си избере лекар при когото да ходи.За всеки лекар можеш да чуеш и добро и лошо,няма идеален!!!!!

#26 maia4444

maia4444

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 11524 Мнения:

Публикувано 23 July 2008 - 11:36 AM

Емин работи точно там.Аз лично си изпатих от него,но това не значи,че е некомпетентен!Всеки има право да си избере лекар при когото да ходи.За всеки лекар можеш да чуеш и добро и лошо,няма идеален!!!!!

А от кой си доволна в Плевен?
Какво знаеш за Партенов, например?
Публикувано изображение
Имаме си дъщеричка.
А вече си имаме и син!

#27 mimi_lazarova

mimi_lazarova

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2118 Мнения:
  • МястоПлевен

Публикувано 23 July 2008 - 11:43 AM

maia4444 аз ходя при Калин Поповски и съм много доволна,но имам 2 приятелки които са ходили при него и не са доволни.За Партенов съм чувала само хубави работи(това не значи,че няма лоши).Много съм доволна от Стойков,ама той не работи със здравната каса и ми излиза скъпичко да ходя при него!

#28 maia4444

maia4444

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 11524 Мнения:

Публикувано 23 July 2008 - 11:47 AM

Права си че за един и същ доктор може да се чуе от най-хубавото до най-лошото!
Публикувано изображение
Имаме си дъщеричка.
А вече си имаме и син!

#29 polia

polia

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 125 Мнения:

Публикувано 16 September 2008 - 07:22 PM

МИЛИ МОМИЧЕТА,

НАЙ-ИСКРЕНО ВИ ПОЖЕЛАВАМ ДА НЕ ПОПАДАТЕ В РЪЦЕТЕ НА ПОВЕЧЕТО ОТ ТЪЙ НАРЕЧЕНИТЕ "ЛЕКАРИ".
ГОДИНИ НАРЕД СЪМ СЕ СБЛЪСКВАЛА С КАМАРА ТЪРГАШИ, КОИТО СА ЗАБРАВИЛИ ХИПОКРАТОВАТА КЛЕТВА И САМО ПАРИТЕ ГИ ИНТЕРЕСУВАТ. МОЙ ПОЗНАТ СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ, ЗАЩОТО БЛИЗКИТЕ НЕ ПЛАТИХА НА ВРЕМЕ И ТОВА БЕШЕ ПРИЧИНАТА ДА ГО ОСТАВЯТ ДА УМРЕ КАТО КУЧЕ.

ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА ИМАТЕ КЪСМЕТА ДА ПОПАДНЕТЕ НА ДОБРИ И ЧОВЕЧНИ ЛЕКАРИ С МОРАЛ, КОИТО НАПОСЛЕДЪК СА ИЗЧЕЗВАЩ ВИД И ТОЧНО ЗА ТОВА СА ОЩЕ ПО-ЦЕННИ.

В ОТЧАЯНИЕТО СИ СЕ ОБЪРНАХ КЪМ АЛТЕРНАТИВНИ МЕТОДИ НА ЛЕЧЕНИЕ, НА КОИТО ПРЕДИ ИЗОБЩО НЕ ВЯРВАХ И КОИТО НЕ СА ТАКА КОМЕРСИАЛИЗИРАНИ, КАКТО СЪВРЕМЕННАТА МЕДИЦИНА.
ХОМЕОПАТИЯТА МИ ПОМОГНА ЗА НАГЛЕД НЕРАЗРЕШИМИ ПРОБЛЕМИ, КАТО МНОГО ТЕЖКА СЕННА ХРЕМА И АСТМА ПРИ МОЙ БЛИЗЪК.
ВСЕ ПАК ВНИМАВАЙТЕ, ЗАЩОТО НЕКАДЪРНИ ПЕЧАЛБАРИ ИМА НАВСЯКЪДЕ, А МАЙСТОРИТЕ В ЛЕЧЕБНОТО ИЗКУСТВО СА КЪТ - РАЗЛИКАТА Е, ЧЕ ЕДНИТЕ МОГАТ ДА НЕ ТИ ПОМОГНАТ, НО ДРУГИТЕ - ОТКРОВЕННО ТИ ВРЕДЯТ.

ДОБРИ ЛЕКАРИ, КОИТО АЗ СЪМ СРЕЩАЛА В ПЛЕВЕН -
Д-Р ПАКОВА - ІІ ДКЦ, GP ПОСТАВЯ МНОГО ТОЧНИ ДИАГНОЗИ И ТОВА Е МНЕНИЕ И НА ДРУГИ МОИ ПОЗНАТИ - ПАЦИЕНТИ И ЛЕКАРИ
ДОЦ. ТАНЧЕВ - АГ БОЛНИЦА

ЗА ЛОШИТЕ НЕ МИ СЕ ПИШЕ, ЧЕ ЧАК МИ СЕ ПОВРЪЩА, ЧЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ 8!

УСПЕХ НА ВСИЧКИ В НЕРАВНАТА БИТКА С НЕКЪДЪРНИЦИТЕ, КЪСМЕТ С НАМИРАНЕТО НА ИСТИНСКИ ЛЕКАР
И ГОСПОД ДА ВИ ПАЗИ!

#30 evita_burgas

evita_burgas

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 212 Мнения:
  • МястоБургас

Публикувано 26 September 2008 - 10:36 AM

Вече да те е страх и на лекар да ходиш,наисти ако не го познаваш.Първичт пат когато ходих,за да ми докажат бременоста лекаря ми каза че съм 5и половина месец а аз съм била в 3-я.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни