Към съдържанието

Снимка

спонтанен аборт и мола хидатидоза

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

#1 pisihrisi

pisihrisi

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 24 June 2008 - 10:38 AM

Iskam suvet po povod ujasa koito prejivqvame v momenta.minalata sedmica napravih spontanen abort v 7g.s.Na ultrazvuka doktora kaza 4e ima sumnenie za MOLA HIDATIDOZA .rezultata ot histologi4noto izsledvane 6te izleze sled 3-4 dni,no az ne moga da 4akam.javascript:emoticon(':cry:')
"Dobrata novina" spored lekarite e 4e nie ve4e si imame 1 zdravo momi4ence na po4ti 6 godini i tazi bremennost te nari4at prosto "geneti4na gre6ka",no za nas makar i samo za 2 meseca tova si be6e na6eto beb4e i ne moga da go priema kato "gre6ka".
V i-net 4etoh 4e dori i s tazi diagnoza imame 6ans za bebe,no 6te se po4uvstvam po-dobre ako polu4a podkrepa ot nqkoi koito e minal po tozi put.
nakraq iskam specialno da blagodarq na mari-eta,koqto ve4e mnogo mi pomogna. :wink:

Искам съвет по повод ужаса които преживяваме в момента.миналата седмица направих спонтанен аборт в 7г.с.На ултразвука доктора каза че има съмнение за МОЛА ХИДАТИДОЗА .резултата от хистологичното изследване ще излезе след 3-4 дни,но аз не мога да чакам.javascript:емотицон(\':cry:\')
\"Добрата новина\" според лекарите е че ние вече си имаме 1 здраво момиченце на почти 6 години и тази бременност те наричат просто \"генетична грешка\",но за нас макар и само за 2 месеца това си беше нашето бебче и не мога да го приема като \"грешка\".
В и-net четох че дори и с тази диагноза имаме шанс за бебе,но ще се почувствам по-добре ако получа подкрепа от някои които е минал по този път.
накрая искам специално да благодаря на мари-ета,която вече много ми помогна.

Мнението е редактирано от Администратор.
Моля, пишете на кирилица - точка 1 от Правилата!

MAMA ПИСАНА НА ПИСИ ХРИСТИЯНА

#2 dess-in

dess-in

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 53 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 24 June 2008 - 01:40 PM

Ето това открих като инфо
http://www.zachatie.... ... &Itemid=37
Публикувано изображение

#3 rali4ka_g

rali4ka_g

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 43 Мнения:
  • Мястоruse

Публикувано 24 June 2008 - 01:46 PM

Здравей,аз преживях този кошмар .Знам че не е лесно каката беше на 6 год.и не разбра какво се случи.Бебчето спря своето развитие без дори лекарката да разбере беше много тежко,но след 3мес. ми позволиха да опитам пак и резолтатът беше бърз.Така че гледай смело напред .Всичко ще се нареди ако вярваш и си спокийна.Успех.
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#4 bubeto19

bubeto19

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 18 Мнения:

Публикувано 24 June 2008 - 03:27 PM

Мила имам прекрасно слънчице на 1 годинка, да ми е живо и здраво. Съжалявам за това което ти се е случило. Аз лично имам късмета да не познавам това чувство, но моя приятелка преживя загуба на детето в 4-я месец. Много беше объркана,бяха направили планове за всичко и когато отиде на поредната консултация се оказа че бебчо няма сърдечна дейност. Изживя истински ужас, но живота продължава. Нали знаеш че всяко нещо което се случва си има причина, и когато губи нещо човек не знае какво печели.Помисли над това. Гледай по позитивно и не се отказвай.

#5 Диди Вл.

Диди Вл.

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3197 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 25 June 2008 - 01:02 PM

Аз също преживях този кошмар една седмица преди сватбата ни ! Изписаха ме от болницата в понеделник а свадбата ни беше в неделя ! :( След това направо ни забраниха да правим опити 1 год. :twisted: ! За наше щастие точно след 1 год. забременях и сега имаме едно малко слънчице на 1 год. и пет месеца ! Не се отчайвай мила ! Ще изгрее слънце и във вашата къща ! Сега пак съм бременна в третия месец и много ме е страх да не се случи същото ! Успех ти желая и горе главата !
Публикувано изображение

#6 Pandora

Pandora

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 6 Мнения:
  • Мястоsofia

Публикувано 16 September 2008 - 04:30 PM

Здравейте момичета, аз все още вървя по пътя на кошмара на моларната бременност. Точно енда седмица преди сватбата ми влязох в болница за абразио. Както и да е, мина. Но не свърши.... оказа се, че молата не е изчистена напълно и сега чхг-то ми завишено и то доста, минаха вече 3 месеца. А, защо ли когато ме изписаха от майчин дом (майки на раждайте там), д-р ми дори на си направи труда да ми каже, че трябва да си следя нивото на хормона..... Когато след седмица отидох на контролен преглед, Той, д-ра (Дуковски) :smt097 ми каза, че няма да ме прегледа, защото не съм приета в отделението му???? (та нали той ми направи манипулацията)????? Когато преди седмица отидох най накрая на прглед (за първи път след абразиото), д-ра, който ме прегледа се чудеше какво ли аджеба е това в матката ми....и защо по дяволите този (Дуковски) изобщо се нарича ДОКТОР.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни