Към съдържанието

Снимка

тест за бременност-test za bremennost

• Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

#1 krisi_g

krisi_g

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • МястоVarna

Публикувано 10 June 2008 - 11:15 PM

moga li da si napravq test za bremennost po vreme na cikyl?? :roll:

мога ли да си направя тест за бременност по време на цикъл?? :roll:

Мнението е редактирано от Администратор.
Моля, пишете на кирилица - точка 1 от Правилата!

#2 RUMITO

RUMITO

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 319 Мнения:
  • МястоВАРНА

Публикувано 11 June 2008 - 06:41 AM

за цветна бременност ли се съмняваш.какво те кара да си мислиш че си бременна след като ти е дошъл цикъла.

#3 RUMINNA

RUMINNA

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 391 Мнения:

Публикувано 11 June 2008 - 08:52 AM

Тестът за бременност отчита бременност даже и при наличие на кървене /ако има такова/ - съответно ако има бременност де.
Спокойно може да се направи - независимо от кръвта, би трябвало да отчете точен резултат. Ако все пак се съмняваш в резултата на теста, след няколко дни може да се направи други.

#4 Мар

Мар

Фиркенщайн

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9820 Мнения:

Публикувано 11 June 2008 - 08:54 AM

Тестът за бременност отчита бременност даже и при наличие на кървене /ако има такова/ - съответно ако има бременност де.
Спокойно може да се направи - независимо от кръвта, би трябвало да отчете точен резултат. Ако все пак се съмняваш в резултата на теста, след няколко дни може да се направи други.

Съгласна съм!
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#5 LadyM

LadyM

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 283 Мнения:

Публикувано 11 June 2008 - 09:04 AM

Може :)
Но ако от вероятната дата на зачатието са минали по-малко от 7 дни не се надявай на верен резултат. По принцип в такъв случай дори и да е отрицателен, може след 3 дни да е положителен. Най-верен е резултата 3 дни след закъснението, а ако нямаш тогава след три дни от началото на кървенето...
Чувала съм за цветна бременност, но тогава знам, че кървенето е оскъдно или е по-слабо ....

#6 tediig

tediig

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 732 Мнения:

Публикувано 11 June 2008 - 09:22 AM

И аз така мисля
Публикувано изображение

#7 krisi_g

krisi_g

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • МястоVarna

Публикувано 13 June 2008 - 12:34 AM

Благодаря на всичи за бързата намеса.Аз мислех сащо като вас ,но не бях сигурна.Бебето не е проблем,но в момента имам едно съкровище на 6м. и все пак ми се иска да мине още малко времре до следващото такова.Колкото до това защо съм изпитвала притеснения историята е дълга,но и моят гинеколог имаще съмнения ,но каза че е много рано,а аз исках да изпреваря събитията.Благодаря още веднаж и късмет и щастие на всички. :D [/b]

#8 Sedna

Sedna

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4871 Мнения:

Публикувано 13 June 2008 - 07:16 AM

Благодаря на всичи за бързата намеса.Аз мислех сащо като вас ,но не бях сигурна.Бебето не е проблем,но в момента имам едно съкровище на 6м. и все пак ми се иска да мине още малко времре до следващото такова.Колкото до това защо съм изпитвала притеснения историята е дълга,но и моят гинеколог имаще съмнения ,но каза че е много рано,а аз исках да изпреваря събитията.Благодаря още веднаж и късмет и щастие на всички. :D [/b]

И на теб късмет. По принцип тестовете отчитат хормон в урината, така че няма значение дали има кръвотечение или не.

#9 marina popova

marina popova

Модератор

• Модератор
  • 846 Мнения:
  • МястоСОФИЯ

Публикувано 15 June 2008 - 03:05 PM

Тестовете за бременност отчитат дори и да има кървене!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни