Към съдържанието

Снимка

ОТРИЦАТЕЛЕН РЕЗУЛТАТ НА ТЕСТА ЗА БРЕМЕННОСТ ПРИ НАЛИЧИЕ НА Б

• Влезте в профила си за да пишете
62 отговора на тази тема

#41 bubaleche

bubaleche

Питко-Любопитко

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 20275 Мнения:
  • Мястов джаза

Публикувано 01 July 2011 - 11:25 PM

Мерито не си прави експерименти с предизвикване на цикъл, защото ако е станало нещо и има бебе може да не предизвикаш цикъл, а да увредиш бебето. На мен този месец ми закъсня с девет дни, на леля ми с шест а на шефката със седем. Мисълта ми че ако имаш притеснения, има шанс да си забременяла, срам не срам иди на гинеколог, защото ако си предизвикаш сама цикъл може да ти се наложи на повече от един лекар да ходиш
Публикувано изображение

#42 Rozali

Rozali

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1214 Мнения:
  • Мястов страната на мечтите!

Публикувано 03 July 2011 - 09:30 PM

Мери,отивай на лекар .Не е страшно .Не върши глупости сама.

#43 mar4eto.de

mar4eto.de

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 10 July 2011 - 10:19 PM

Здравейте....Имам си и аз едно такова "спешно питане"...Ще ви нахвърля с две думи как стоят нещата...Последният ми цикъм беше на 19/05/2011....не ми е идвало от тогава,но имам и нередовен цикъл...а искаме да си имаме бебе...преди 4 дни силно започна да ме боли корема и кръста...на следващият ден се появи много слабо кървене(или по-точно кафява гъста течност)...Не бях си правила тест до този момемт...Направих го!-беше отрицателен :cry: ...Но истински цикъл така и не се появи...продължават болките и същата кафява течност вече 5дни....Възможно ли е теста да не е валиден и имам ли основание да се тревожа..или е както често се казва "цветна бременност"?Не съм в Бг,а тук ми дадоха 4ас за лекар след 8 дни....

#44 snej28

snej28

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 29 July 2011 - 08:46 PM

ЗДРАВЕЙТЕ от известно време ходя на гинеколог и ми каза че имам удебеляване на стените на матката и че колкото по рано родя толкова по-добре........миналият месец ми дойде на 06.06 но ето че сега сме 29.07 и нищо.Преди седмица и половина си правих тест-за съжаление отрицателен..........искам да питам въпреки това дали има някаква неадежда

#45 bubaleche

bubaleche

Питко-Любопитко

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 20275 Мнения:
  • Мястов джаза

Публикувано 01 August 2011 - 12:22 PM

ЗДРАВЕЙТЕ от известно време ходя на гинеколог и ми каза че имам удебеляване на стените на матката и че колкото по рано родя толкова по-добре........миналият месец ми дойде на 06.06 но ето че сега сме 29.07 и нищо.Преди седмица и половина си правих тест-за съжаление отрицателен..........искам да питам въпреки това дали има някаква неадежда

Надежда винаги има или направи втори тест или иди на гинеколог, защото причина за закъснение от 20 дни има и тя е или добрата новина за бебе или нещо друго
Публикувано изображение

#46 snej28

snej28

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 04 August 2011 - 08:57 AM

здравейте отново.Преди една седмица ходих на гинеголог и не ми каза нищо от това което искам да чуя.Показвами някакви си точки,и други такива работи и ми каза че явно матката ми била обърната.Изписами дуфастон за 5 дена 2х1 и сега явно трябва да чакам 5-7 дена за да видим какво ще стане.И много пъти ми е казвал не се притеснявай дори и да има нещо дуфастона не може да ти навреди.

#47 bubaleche

bubaleche

Питко-Любопитко

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 20275 Мнения:
  • Мястов джаза

Публикувано 04 August 2011 - 10:53 AM

здравейте отново.Преди една седмица ходих на гинеголог и не ми каза нищо от това което искам да чуя.Показвами някакви си точки,и други такива работи и ми каза че явно матката ми била обърната.Изписами дуфастон за 5 дена 2х1 и сега явно трябва да чакам 5-7 дена за да видим какво ще стане.И много пъти ми е казвал не се притеснявай дори и да има нещо дуфастона не може да ти навреди.

Не съм запозната с гинекологичните препарати, но щом не е нещо сериозно радвай се мила , а за останалото има време :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Публикувано изображение

#48 asse18

asse18

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 04 August 2011 - 05:26 PM

zdraveite izvinqvam se pi6a na s tezi bukvi,no nqmam BG.taka minaliq mesec mi doide na 24 uni i mi svar6i na 29 spored moite iz4isleniq ovulaciqta mi be6e na 10 uli,na 2 avgust si pravih test i be6e otricatelen,neznam kakvo da pravq i kakvo da mislq tolkova mnogo mi se iska bebence 4e se :gaah.gif .

#49 bubaleche

bubaleche

Питко-Любопитко

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 20275 Мнения:
  • Мястов джаза

Публикувано 05 August 2011 - 11:38 AM

asse18 разбери че са редки случаите дето да е станало от първия път. Не се отчайвай продължавайте опитите
Публикувано изображение

#50 Vili_7

Vili_7

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 21 June 2012 - 02:43 PM

Здравейте, реших най-накрая и аз да се включа в темата с въпрос. Възможно ли е да съм бременна при отрицателен тест за бременност след 4 дни закъснение на цикъла? Теста, който си купих беше Sure check, доколкото разбрах е един от надеждните. Все още нямам цикъл, вече е 6-ти ден след деня, когато по прицип трябваше да ми дойде. Досега не ми е закъснявал, чувствам се доста изморена, имам леки болки почти както при цикъл, но са по-слаби, имам невероятен апетит. Правихме го с приятеля ми преди 12 дни. Но теста си е отрицателен. Много ще съм ви благодарна за съвет, защото вече наистина незнам как да се настроя и какво да мисля.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни