Към съдържанието

Снимка

Клиника Селена, гр. Пловдив

• Влезте в профила си за да пишете
23 отговора на тази тема

#1 blondyss

blondyss

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 733 Мнения:
  • МястоПазарджик

Публикувано 20 May 2008 - 02:25 PM

Нека майчетата раждали там да споделят своите впечатления и всичко което смятат за важно, за да помогнат на бъдещи майки като мен да направят по лесно своя избор.Благодаря!
Публикувано изображение

Публикувано изображение

#2 Premamam

Premamam

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 182 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 20 May 2008 - 02:32 PM

Здравей!
Поздравявам те за избора,няма да останеш разочарована.
Аз раждах при Д-р Топалова,невероятно спокоен човек,не създаде излишна паника,беше съвсем спокойна,по време на раждането ми,говореше все едно бяхме на кафе,а не ми крещеше ''НАПЪВАЙ,НАПЪВАЙ БЕЕЕ'',както обикновенно става.
Обслужването е все едно си на хотел,стаите и обстановката чисти,приветливи...
Информират те постоянно как е бебето ти,дават инфо как и какво да използваш при отглеждането му.Провеждат нещо като мини курс за кърмен,дори лично и индивидуално ти показват,как да сложиш бебето,как да държиш главичката му и т.н.
Незнам какво друго да кажа,ако имаш индивидуални въпроси,относно нещо,моля,питай!
Публикувано изображение

#3 Svetli_845

Svetli_845

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2466 Мнения:
  • МястоПловдив/Лондон

Публикувано 21 May 2008 - 12:11 PM

И аз раждах там.Много съм доволна защото моят мъж всеки ден го пускаха при мен и бебето. Не за 10мин. а седеше с часове при нас.Персонала е предимно от млади хора с модерно разбиране и са страшно мили.Стаите са като на хотел чисто и новичко.Аз родих секцио по мед, показания и по време на операцята бях будна,но нищо не разбрах ,защото екипа постоянно ме разсмиваше.
Публикувано изображение

#4 viaraddimitrova

viaraddimitrova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 144 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 03 June 2008 - 12:09 PM

Здравейте.Аз също съм се насочила към Селената.Другата седмица ще ходим там на преглед и да се уточним какви са процедурите.Надявам се да останем доволни.
Искам да ви попитам дали приспадат от цените за раждането,това което се полага от здравната каса?
Публикувано изображение

#5 Svetli_845

Svetli_845

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2466 Мнения:
  • МястоПловдив/Лондон

Публикувано 03 June 2008 - 01:06 PM

Да приспадат и цените са с приспадането от здравната каса.Аз като родих беше 750лв /секцио/с приспадането а нормалното май беше 400 или 450 вече нямам спомен.СЕга цените са с 100 лв отгоре.Това са цени с приспадането
Публикувано изображение

#6 viaraddimitrova

viaraddimitrova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 144 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 03 June 2008 - 08:14 PM

Мерси за информацията.Те това не го обясняват,а пък аз няма как да знам.
Публикувано изображение

#7 Svetli_845

Svetli_845

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2466 Мнения:
  • МястоПловдив/Лондон

Публикувано 04 June 2008 - 01:07 PM

Иди до Селена и разгледай дори и да не родиш там.Виж сега какви са условията и питай за цените както виждам по линийката ти няма много време до появата на бебчето.Последните дни минават най-бързо от мен да знаеш :D заради страха.Пожелавам ти лесно и бързо раждане и здраво бебе :D
Публикувано изображение

#8 viaraddimitrova

viaraddimitrova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 144 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 04 June 2008 - 06:59 PM

Иди до Селена и разгледай дори и да не родиш там.Виж сега какви са условията и питай за цените както виждам по линийката ти няма много време до появата на бебчето.Последните дни минават най-бързо от мен да знаеш :D заради страха.Пожелавам ти лесно и бързо раждане и здраво бебе :D

Здравей.Аз вече ходих до там.Не съм разглеждала вътре как е.Бях на преглед там и ми се падна д-р Кръшков.Имаш ли някаква информация за него?
Като цяло съм чела доста добри отзиви,но основно за д-р Топалова и д-р Минев,за останалите не съм попадала на никаква информация.
Публикувано изображение

#9 Svetli_845

Svetli_845

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2466 Мнения:
  • МястоПловдив/Лондон

Публикувано 04 June 2008 - 10:12 PM

Имам доста добри впечатления от Минев много добре ме гледаше всичко оглежда дали е наред на бебето и дали има аномали и също пола казва в 90% познава както и на мен ми позна че ще е момче.За този при който си ходила нищо не знам.Мен ме оперира д-р Ангелов аз си го извиках да ме оперира там.
Публикувано изображение

#10 Guest_poli_p_*

Guest_poli_p_*
  • Guests

Публикувано 07 June 2008 - 08:43 PM

Аз се намесвам като съвсем нов потребител, но искам да кажа, че съм доволна във всяко едно отношение от клиника селена. Родих дъщеря си там на 29.02 тази година. Доктор Минев и доктор Матев бяха хората благодарение на които малката е добре, тъй като имаше някои усложнения.
Акушерките са страшно мили, условията са почти като на хотел. Момичетата които са решили да раждат там са направили наистина много добър избор.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни