Към съдържанието

Снимка

Зацапване в начална бременност

• Влезте в профила си за да пишете
19 отговора на тази тема

#1 4baby

4baby

Консултант по кърмене

• Консултанти по кърмене
  • PipPipPipPip
  • 3762 Мнения:
  • МястоUSA

Публикувано 11 May 2008 - 02:58 PM

Здравейте момичета!
Вчера видях двете чертички от два теста и много се радваме с татито че ще имаме още едно детенце. По принцип съм чувала че около имплантацията може да има зацапване и/ли датата на М. На мен трябваше да ми дойде преди 3 дни, но преди 3 дена след тоалетна на тоалетната хартия видях леко розово, като цервикална слуз премесена с малко кръв. Помислих си че ще ми идва; на следващия ден имах малко кафяво на тоалетната хартия след тоалетна, тази сутрин пак кафяво. Имам леки болки ниско долу, през останалото време никакво кървене или зацапване, само тия 3 случая. Иначе почва да ми се гади малко сутрин, липса на апетит и много ми се спи.
Незнам, имам ли причина да се притеснявам, други с подобни случаи има ли? На доктор сигурно ще успея чак след около месец, че като ги знам тука колко са бързи...
(Ако модовете сметнат че темата е за Женско здраве, моля да я изместят :wink: )
Благодаря!
На мама принцесата 6 год. & На мама юнака 4 год.
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#2 adriana

adriana

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1758 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 11 May 2008 - 03:21 PM

И аз имах кафяво зацапване в началото(бях 8-9г.с.).Моята гинеколожка не го сметна за проблем,но и нищо не ми обясни :roll: Сега съм в 8-ми месец и нямам проблеми.Дано и при теб е така.За всеки случай се консултирай с лекар. :wink:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#3 Милена Димитрова

Милена Димитрова

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2196 Мнения:
  • Мястона върха

Публикувано 11 May 2008 - 03:56 PM

Аз също имах такова зацапване,но в 9-та седмица и ми се наложи да полежа малков болница.Няма ли възможност по-рано да те види лекар?
Публикувано изображение

#4 4baby

4baby

Консултант по кърмене

• Консултанти по кърмене
  • PipPipPipPip
  • 3762 Мнения:
  • МястоUSA

Публикувано 11 May 2008 - 04:02 PM

Мерси за отговорите момичета, прочетох и в другите подобни теми, че е имало такива случаи.
За доктора, с първата ми бременност ходих един път да ми оценяват първо финансовото състояние, след това тест за бременност на следващото посещение и някъде към края на втория месец чак ме видя доктор и слуша сърцето :roll: Да не дава Господ, ако стане по-зле, тогава на спешното, но дано не се стига до там.

#5 faith *

faith *

ТРИКРАТНА ПРИНЦЕСА

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8359 Мнения:

Публикувано 11 May 2008 - 04:07 PM

Привет и от мен.И аз при втората бременност,реших,че ми идва-един,два дни след закъснението,дори си сложих и превръзка,но нищо.Същото зацапване,както го описваш.Не се притеснявай,но може и за твое успокоение да се прегледаш-винаги олеква :wink: А при установяване на първата бременност ме бръкнаха и след това-кървене,както и две седмици на легло.Слава богу-всичко мина О'К.

#6 Sedna

Sedna

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4871 Мнения:

Публикувано 11 May 2008 - 04:23 PM

Я каква хубава новина! :)
Мойта приятелка преди месец имаше същото зацапване и от нея разбрах, че е напълно нормално. Така била и с първата бременност. Отиде на лекар, той също я успокои.
Стискаме палци.

#7 margaritka

margaritka

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 658 Мнения:

Публикувано 11 May 2008 - 04:44 PM

Аз нямах, но съм чувала че се получава подобно зацапване при закрепване на ембриона към стената на матката. Но според мен това си е за доктор, може да се окаже че ти трябват хапчета за задържане.... :?
Успех и лека бременност ти желая, дано всичко е наред :)

#8 еli_to_80

еli_to_80

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1098 Мнения:
  • Мястогр.Пловдив

Публикувано 11 May 2008 - 04:47 PM

аз го имах това зацапване в началото и на двете бременности но нямаше проблем.а за болките ниско разбрах от лекаря че било нормално (смисъл ако са леки)защото това е чуждо тяло за организма (плода имам впредвид)и трябва време да свикне. пожелавам ти лека бременност и ти стискам палци всичко да мине леко.

#9 tedka*

tedka*

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 40 Мнения:
  • МястоБургас

Публикувано 11 May 2008 - 05:02 PM

и аз имах такова зацапване. при мен почти се сляха с цикъла.... 7дни мензис, ден почивка и после още 3дни зацапване..... тогава съм била едва в първите дни от зачеването. но аз пък нямах никакви др симптоми. нито гадене,световъртежи или болки. цяла бременност само дебелеех и усещах ритниците на буйната ми щерка, без др симптоми присъщи за бременноста.

#10 4baby

4baby

Консултант по кърмене

• Консултанти по кърмене
  • PipPipPipPip
  • 3762 Мнения:
  • МястоUSA

Публикувано 11 May 2008 - 05:03 PM

Благодаря отново момичета! Миналата неделя ходих на фитнес за последно (прекъснах си членството), мисля си да не е и нещо от това да се е получило, ще се постарая да си почивам повече.
В понеделник така или иначе с малката ще ходим до клиниката, мисля да видя какво мога да свърша с формалностите и финансите и да си записвам час за доктор.
Благодаря на всички, определено се чуствам по-спокойна като споделя и след като прочетох вашите мнения :smilie=kiss of love.gif

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни