Към съдържанието

Снимка

ДЕТСКИ ПАРТИ КЛУБОВЕ

• Влезте в профила си за да пишете
126 отговора на тази тема

#81 emmi

emmi

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 313 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 03 December 2009 - 09:44 PM

Мерси!Тия дни ще намина да разбера как стоят нещата .

#82 слава пеевска

слава пеевска

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4819 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 04 December 2009 - 09:34 AM

Пак ще празнуваме РД отново в клуб Мики-Маус в кв. Люлин,
останахме много доволни миналия път!
Малко са вдигнали цените, но...какво да се прави...
Публикувано изображение

#83 malkomorsko

malkomorsko

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 28 December 2009 - 11:36 AM

Здравейте! Бихме искали да включите и нашето клубче в списъка. Очакваме ви!

"...Малко Морско..." www.malkomorsko.com
гр. София, район Изгрев, кв Дианабад, ул. Крум Кюлявков 15

Благодаря!

#84 jumboland

jumboland

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 05 January 2010 - 03:02 PM

Честита Нова Година на всички с пожелания да бъде по-усмихната и по-успешна, изпълнена с детска радост и много забавления за любимите ни деца!

Добавям още един детски клуб в София:

"Jumboland" на ул. Оборище 80

http://www.jumboland.hit.bg

#85 DeniAniKam

DeniAniKam

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 11 January 2010 - 11:41 PM

Здравейте всички!
И ние да се присъединим с нов детски парти център - "Лили-Роуз Мелоди"!
Намира се в кв.Възраждане, ул."Средна гора 89", партер. Пада се от западната страна на 18 СОУ "Уилям Гладстон", т.е. успоредно на ул.Опълченска и перпендикулярно на ул.Пиротска. Организираме Рождени дни и тържества по важни поводи и значими събития. Очакваме ви с нетърпение за голямо забавление!!!
http://www.lilyrosemelody.com , GSM: 0899 253515.
Поздрави:
Деница, :10lb.gif:

#86 bakeva

bakeva

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 863 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 01 February 2010 - 11:25 AM

здравейте мами може ли някои да ми препоръча готин клуб близо до сухата река :bighug:

#87 emiviki

emiviki

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 33 Мнения:

Публикувано 12 February 2010 - 10:01 AM

Пак ще празнуваме РД отново в клуб Мики-Маус в кв. Люлин,
останахме много доволни миналия път!
Малко са вдигнали цените, но...какво да се прави...

И ние сме много доволни от Мики Маус,макар че не сме ходили или правили рожден ден там.Оставям често дечицата да си играят и с други мами да побъбрим спокойно.
Доволна съм и от Диноленд,НО само за игра,партитата им не струват
Публикувано изображение

#88 freelancer

freelancer

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 25 February 2010 - 10:53 PM

здравейте мами може ли някои да ми препоръча готин клуб близо до сухата река :bighug:

Тук има два детски клуба в сухата река, отделно може да си потърсиш и в блиските квартали

#89 dany.kanarieva

dany.kanarieva

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 16 March 2010 - 07:14 PM

Здравейте и от нас новооткритият "Детски цетър Амазония" в гр. Бургас. Детският център се намира на ул."Кавала"10 до дамският фитнес и х-л.Драма. Детският център предлага много забавления на малчуганите, организиране на тематични партита, рождени и именни дни. А родителите могат да се насладят на приятната обстановка на кафе "Бразил",като за тяхното спокойствие и за сигурността на децата ще се погрижи нашият персонал. Детският център разполага и с лятна градина, където може да се насладите на настъпващата пролет. тел за контакти : 0897963432 email: dany.kanarieva@gmail.com
Заповядайте!

#90 vankata

vankata

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 07 April 2010 - 07:14 PM

Светът на приказките (http://prikazkite.net/) - Не препоръчвам това място на никой. Съжалявам за негативното мнение, но наитина съм разочарован. Стаята на децата не блести с оригиналност и чистота. А и не се надявайте някой да обърне внимание на децата ви. Накрая им беше толкова скучно, че седнаха да гледат телевизия. На бара няма почти нищо, с което да почерпите гостите си. Два пакета пуканки и два пакета фъстъци (със съмнителен срок на годност) изчерпаха наличните запаси. Наложи се да изляза и да купя допълнителни неща. Никой дори не ми предложи да го направи вместо мен. Не съм убеден, че и всичко закупено отиди по масите. Соковете и останалите безалкохолни напитки бяха потънали в прах в хладилниците, което леко ме притесни и за тяхната годност. Освен това хладилниците бяха изключени (или поне единия). Човек от персонала го включи за да си оставим тортата в него, но той едва ли е успя да охлади до края на патрито. Кетерингът е ужасен. Освен, че не е пресен е направен невъзможно безвкусно. В сандвичите преобладава сух хляб. Можеше да има поне малко масло. Стаята за родителите е тип ХоРеМаг. Дървени маси с мушами. Класика. Хвана ме срам от приятелите ми. Не се подлъгвайте с отстъпките. Накрая се оказа, че децата са изппили една каса сок и една каса кола. Пък аз се съмнявам, че им е по силите. Бяха само осем. Пък и родителите не се напъваха много да пият. Сметката беше доволно надута и отстъпките ни излязоха солени. Като капак на всичко не искаха да ни дадът разбивка. Получихме я след дълго настояване след една седмица. А си бяхме платили коректно веднага след партито. В това място не видиах сърце и настроение. Съжалявам, за което.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни