Към съдържанието

Снимка

Кой доктор води бременноста ви?

• Влезте в профила си за да пишете
385 отговора на тази тема

#261 krisi_mik

krisi_mik

окото на абсурда

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3628 Мнения:
  • МястоВ един прекрасен град

Публикувано 06 December 2008 - 03:09 PM

Д-р Таня Янакиева от Първа АГ "Света София". Страхотен специалист и човек. Много съм доволна. Тя води и раждането ми.

#262 kanceska

kanceska

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 858 Мнения:
  • МястоЗАСЕГА ТУК!!!

Публикувано 06 December 2008 - 08:40 PM

Моята лекарка се казва д-р Елена Стефанова от Свищов , много добър специалист!!!
ТИ СИ МОЙТА ПЪРВА НАГРАДА , ТИ СИ МИ ГОЛЯМАТА РАДОСТ , ДИШАМ И ЖИВЕЯ ЗА ТЕБЕ НАЙ - ПРЕКРАСНОТО СИ ТИ!

#263 мама ива

мама ива

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 123 Мнения:

Публикувано 06 December 2008 - 09:13 PM

Цялата бременност и раждането
при Д-р Дичева гр.Сливен.
Страхотен специалист и човек.
Публикувано изображение

#264 dan4e

dan4e

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 67 Мнения:
  • Мястоstara zagora

Публикувано 06 December 2008 - 10:05 PM

аз съм от стара загора и бременноста ми следи др.Дянкова,но при втората ми бременност за съжаление не ми обарна нужното внимание и завърши фатално за бебчо.тъи 4е ве4е при нея не бих отишла,имали мами който са били при нея и с какви впечатленич са.Публикувано изображение
Публикувано изображение

#265 Dude

Dude

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3895 Мнения:
  • МястоНангияла

Публикувано 08 December 2008 - 12:42 PM

:smilie=my heart fire up for you.gif
Posted Image

#266 orka

orka

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 241 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 10 December 2008 - 11:14 AM

За моята бременност и раждане се доверих на д-р Иво Тодоров(Тина Киркова) и не сбърках.Той има частна клиника в София и е наистина професионалист.

#267 zruncho

zruncho

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1563 Мнения:
  • МястоПлевен

Публикувано 11 December 2008 - 07:49 PM

Здравейте. Аз съм в 20 г.с. от Плевен и бременноста ми води д-р Александрова, но не съм доволна от нея и искам да се преместя при д-р Калин Поповски. Трябва ли да си изтеглям някакви документи от Александрова или направо да ходя при Поповски? Благодаря.
Публикувано изображение

#268 Valeria_

Valeria_

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 59 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 11 December 2008 - 08:01 PM

Здрасти звънчо...аз съм със същия проблем. От пловдив съм в 17г.с. за момента докторката е Пейчинова...Но и резнах квитанцията. Сега се пренасочвам към д-р Камен Ямаков. Ако някой знае нещо за него ще съм много благодарна да сподели. Препоръча ми го позната която е била при него по време на бременността и раждането, а съпругът й лекар и работи с него, та мисля че няма да си остави жена си да ражда при случаен.
Та по този повод днес бях при личната лекарка. Тя ми обясни следното. Можеш да си сменяш гинеколога , ако ти наближава датата на консултацията. Само това е условието, което означава всеки месец....Те би трябвало да са ти нанесли всички изледвания в картона и да види новия доктор това. Ако не, може да те помоли да вземеш препис с печат от бившата лекарка. "Прати мъжа ти да свърши тази работа" ме посъветва личната лекарка и ми издаде направление за смяна на гинеколога по програмата "майчино здраве". Това е за сега. Като имам новини ще пиша пак!
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#269 mimi_lazarova

mimi_lazarova

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2118 Мнения:
  • МястоПлевен

Публикувано 11 December 2008 - 11:09 PM

Здравейте. Аз съм в 20 г.с. от Плевен и бременноста ми води д-р Александрова, но не съм доволна от нея и искам да се преместя при д-р Калин Поповски. Трябва ли да си изтеглям някакви документи от Александрова или направо да ходя при Поповски? Благодаря.

Не знам точно,мисля,че трябва да вземаш някакъв документ,ама за по сигурно питай Калин,той трябва да знае.Ако искаш мога да ти дам телефона му :!:

#270 chicoroco

chicoroco

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 364 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 12 December 2008 - 10:54 AM

Здравейте!Божилова,писах ти на лични,за да не занимавам всички,относно лекарите в бившата Тина Киркова!Леко бременеене и най-здравите и красиви бебчета на финала за всички!
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни