Към съдържанието

Снимка

Спастичен бронхит

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

#1 karaminova-eli

karaminova-eli

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 229 Мнения:

Публикувано 05 April 2008 - 09:48 AM

Здравейте,детето ми е със спастичен бронхит и било като астма.Биха и урбазон,за да не направи пристъп,а сега сме на амикацин инжекции,дурацеф-антибиотик,инхалатор солбутамол,сироп-аериус,проспан и капки коаргол за нослето.Въпросът ми е ако и давам и от капките клеева тинктура дали ще се оправи по-бързо?И да ги давам ли при толкова други лекарства?Ако някоя мама знае може и тя да ми отговори,защото виждам,че д-ра неможе на всички.Детето ми е на 1г и 3м.Благодаря!

#2 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4224 Мнения:

Публикувано 05 April 2008 - 08:45 PM

Здравейте,детето ми е със спастичен бронхит и било като астма.Биха и урбазон,за да не направи пристъп,а сега сме на амикацин инжекции,дурацеф-антибиотик,инхалатор солбутамол,сироп-аериус,проспан и капки коаргол за нослето.Въпросът ми е ако и давам и от капките клеева тинктура дали ще се оправи по-бързо?И да ги давам ли при толкова други лекарства?Ако някоя мама знае може и тя да ми отговори,защото виждам,че д-ра неможе на всички.Детето ми е на 1г и 3м.Благодаря!

Давайте смело клеевата т-ра. Често и само клеевата т-ра може да реши по- прости случаи.Такива широкоспектърни антибиотици сами по себе си причиняват алергии. Антибиотиците ще създават проблеми. След 2- 3 седмици може да се очаква повторенив на сценария. Коларгол не е лоша идея, но пробвайте 5 к- ки клеева т- ра в 10 мл физиологичен р- р. Слагате като капки за нос на 2- 3 часа по 3- 4 к-ки примерно в двете ноздри.

#3 karaminova-eli

karaminova-eli

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 229 Мнения:

Публикувано 06 April 2008 - 11:56 AM

Благодаря Ви за помоща, д-р Михайлов.

#4 karaminova-eli

karaminova-eli

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 229 Мнения:

Публикувано 17 April 2008 - 04:47 PM

Здравейте д-р Михайлов.Вече сме по-добре-само зачервено гърло и сополки,дробовете са чисти.Клеевата тинктура не помогна да спрат сополките,затова пак съм на коаргол и еуфорбиан+ехинацея сутрин и вечер.Клеева тинктура продължавам да давам.Благодаря за помоща.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни