Към съдържанието

Снимка

Ефикасно лекарство за коликите

• Влезте в профила си за да пишете
136 отговора на тази тема

#31 glen39

glen39

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 29 December 2007 - 08:00 PM

Пробвала съм Babynos, Sab Simplex, но нищо не помогна,реших да пробвам Ентерокинд и незнам дали си въобразих, но драстично намаляха сега дори вече изчезнаха!!!!

#32 Дида123

Дида123

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8057 Мнения:

Публикувано 29 December 2007 - 10:24 PM

привет мами:) аз ползвам Еспумизам л и по малко чай Хип. доволна съм за сега...дано да намаляват вече тия гадни колики.. 8)

#33 vania taneva

vania taneva

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 14 Мнения:
  • Мястоhaskovo

Публикувано 29 December 2007 - 10:44 PM

Zdraveite mami niama palno oblekchenie na kolikite nito ot chaiovete nito ot kapkite ,no vse pak do niakade pomagat! Moiata daschterichka sega e na 5 meseza i niama veche koliki te zpochnaha ot osmia den i prodaljiha do kraia na vtoria mesec! Kogato imasche nai mnogo bolki ia slagah v kenguroto (biah prochela niakade che moje i se konsultirah s naschata lekarka) s koremcheto kam men i poviarvaite pomagasche deteto spirasche da plache i dori zaspivasche!

Здравейте мами няма пълно облекчение на коликите нито от чайовете нито от капките ,но все пак до някъде помагат! Моята дъщтеричка сега е на 5 месеца и няма вече колики те зпочнаха от осмия ден и продължиха до края на втория месец! Когато имаше най много болки я слагах в кенгурото (бях прочела някъде че може и се консултирах с нашата лекарка) с коремчето към мен и повярвайте помагаше детето спирасче да плаче и дори заспиваше!

Модератор

#34 gery_deni

gery_deni

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 225 Мнения:
  • МястоSofia

Публикувано 30 December 2007 - 06:42 PM

Аз давах гелчета Полисилан на Упса много са добри ни ги няма в БГ.Поръчах си ги от Швейцария

#35 marea_td

marea_td

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 23 Мнения:

Публикувано 30 December 2007 - 07:54 PM

da vi kaja ne si li minat ot samosebesi nishto ne pomaga pone pri nas beshe taka imashme 4 meseca koliki sutrin i vecher kakvo li ne sam mu davala nishto ne mu pomagshe.nakraq daje i opushvahme lajichka s borina i se razmiva malko s mlqko i se pie zvuchi malko strashnichko no pomaga.[/b]

да ви кажа не си ли минат от самосебеси нищо не помага поне при нас беше така имашме 4 месеца колики сутрин и вечер какво ли не съм му давала нищо не му помъжше.накрая даже и опушвахме лъжичка с борина и се размива малко с мляко и се пие звучи малко страшничко но помага.

Модератор
jivota e tvarde kratak za da propilqvash i sekunda!

#36 valeria.k

valeria.k

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 28 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 30 December 2007 - 09:49 PM

До края на 3 месец имахме зверсики колики. Опитах всичко което съм чула: Еспумизан L, Саб Симплекс, Бейби Нос, Ентерокид, Бейби Кучоло, различни хомеопатични на Боарон гранулките, чайчетата на Хип, топли компреси, масаж, класическа музика и какво ли още не. Нищо не помагаше кой знае колко, :?
В края на 3месец си минаха от самосебе си. :)
Успех

Публикувано изображение Публикувано изображение
01.08.2007г.

#37 gerito_81

gerito_81

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 616 Мнения:
  • Мястогр. София

Публикувано 31 December 2007 - 04:11 PM

пробвай със загряване на коремчето със сешуар
при нас действа, а и самия шум от сешуара също успокоява бебчетата
:):)

#38 elenna_dim

elenna_dim

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 84 Мнения:

Публикувано 01 January 2008 - 05:45 PM

Абсолютно съм съгласна с мнението на Богдана. Капките обленчават до известна степен, но гушнането и затоплянето на коремчето с кърпа е по-добро. espumizan ни помагаше повече, отколкото infacolic, който си го набавихме от Гърция

#39 soni_tt

soni_tt

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 6 Мнения:

Публикувано 02 January 2008 - 05:20 PM

Привет!
Ние сме вече на 4 месеца и гадните колики ни мъчат още
Какво ли не съм давала и Саб симплех и Инфакол и бейбинос и най доволна съм от Еспумизана,
Не че прави чудеса, но на нас най добре ни действа
А от Инфакола хвана запек милият
Вече се захранваме с плодово пюре и продължавам да му давам Еспумизан,
заради коликите не пием сокчета

#40 abel_21

abel_21

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 07 January 2008 - 05:05 PM

ние използвахме SAB и сме много доволни от него даже не ги усетихме