Към съдържанието

Снимка

спиране на хипер лактация

• Влезте в профила си за да пишете
18 отговора на тази тема

#1 NIKIBEBE

NIKIBEBE

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 64 Мнения:
  • МястоPLOVDIV

Публикувано 24 March 2008 - 08:13 PM

здравеите.моля да ме посъветватекакво да вземам за спиране на кърма.понеже имам много кърма а съм с ниско кръвно а идетето ми е на 1г и 4месеца и реших да спирам с кърменето.искренно благодаря.

#2 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4214 Мнения:

Публикувано 25 March 2008 - 08:10 AM

здравеите.моля да ме посъветватекакво да вземам за спиране на кърма.понеже имам много кърма а съм с ниско кръвно а идетето ми е на 1г и 4месеца и реших да спирам с кърменето.искренно благодаря.

Ricinus 30 CH- вземайте по 5 зрънца сутрин на чиста уста. Възможно е за 3- 4 дни да постигнем резултат. Ако не е достатъчно ще прибавя още препоръки.

#3 NIKIBEBE

NIKIBEBE

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 64 Мнения:
  • МястоPLOVDIV

Публикувано 25 March 2008 - 12:37 PM

много ви благодаря.птиятен ден

#4 NIKIBEBE

NIKIBEBE

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 64 Мнения:
  • МястоPLOVDIV

Публикувано 14 April 2008 - 09:33 PM

здравейте д-р михайлов.понеже дъщеря ми беше болна все още продължаваме да се кърмим,но искам да попитам може ли да вземам Ricinus30 CH-И ДА кърмя.миълта ми е дали е вредно за детето. благодаря

#5 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4214 Мнения:

Публикувано 16 April 2008 - 09:32 AM

здравейте д-р михайлов.понеже дъщеря ми беше болна все още продължаваме да се кърмим,но искам да попитам може ли да вземам Ricinus30 CH-И ДА кърмя.миълта ми е дали е вредно за детето. благодаря

Може,
Няма да навреди по никакъв начин.Вложената тинктура е изчезнала още към 12 СН.

#6 NIKIBEBE

NIKIBEBE

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 64 Мнения:
  • МястоPLOVDIV

Публикувано 16 April 2008 - 12:46 PM

много благодаря.от днес започнах с отбибането и не кърмя.нужно ли е да си пристягам гърдите и да спазвам диета.и да попитам понеже от аптеката от която купих ricinus 30 ch ми казаха да вземам по 3пъти на ден по 5 гранулки и малко ме объркаха,извинявам се предварително.и нужно ли е да се изцеждам.

искренно благодаря

#7 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4214 Мнения:

Публикувано 18 April 2008 - 07:11 AM

много благодаря.от днес започнах с отбибането и не кърмя.нужно ли е да си пристягам гърдите и да спазвам диета.и да попитам понеже от аптеката от която купих ricinus 30 ch ми казаха да вземам по 3пъти на ден по 5 гранулки и малко ме объркаха,извинявам се предварително.и нужно ли е да се изцеждам.

искренно благодаря

Ако забелязвате подуване на гърдите,блезненост, изцеждайте.Иначе си спестете.

#8 NIKIBEBE

NIKIBEBE

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 64 Мнения:
  • МястоPLOVDIV

Публикувано 22 April 2008 - 01:22 PM

здравейте от 6 дни вземам ricinus30ch нямам много напрежение в гърдите ,но като се изцеждам има още кърма.въпроса ми е колко време трябва да го приемам?благодаря

#9 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4214 Мнения:

Публикувано 22 April 2008 - 05:40 PM

здравейте от 6 дни вземам ricinus30ch нямам много напрежение в гърдите ,но като се изцеждам има още кърма.въпроса ми е колко време трябва да го приемам?благодаря

Още 4- 6, ако е необходимо.

#10 NIKIBEBE

NIKIBEBE

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 64 Мнения:
  • МястоPLOVDIV

Публикувано 27 April 2008 - 04:38 PM

хиляди благодарности на д-р михайлов кърмата ми спря чувствам се страхотно,със саветите които ми дадохте всичко мина спокойно.пожелавам ви весели празници

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни