Към съдържанието

Снимка

Разстройството

• Влезте в профила си за да пишете
40 отговора на тази тема

#11 marina_44

marina_44

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 42 Мнения:
  • Мястоberkovitca

Публикувано 18 March 2008 - 03:50 PM

MEN AKO PITA6 AKO RASTROISTVOTO NE SPRE IDI VEDNAGA NA LEKAR I PODLOJI DETETO NA DIETA NIKAKVI SOKOVE I PLODOVE OSVEN BANANI I PE4ENA JABALKA 4AI OT 6IPKA OBIKNOVENI BISKVITI KOMPOT OT KAISII NO SAMO SOKA BEZ PLODOVETE ORIZOVA VODA ORIZ I KATOFI SVARENI SA6TO MOJE IMA VIRUS SAS TEMPERATURA I RASTROISTVO ZATOVA ZEMI NAVREME MERKI

МЕН АКО ПИТАш АКО РАСТРОЙСТВОТО НЕ СПРЕ ИДИ ВЕДНАГА НА ЛЕКАР И ПОДЛОЖИ ДЕТЕТО НА ДИЕТА НИКАКВИ СОКОВЕ И ПЛОДОВЕ ОСВЕН БАНАНИ И ПЕчЕНА ЯБЪЛКА чАЙ ОТ шИПКА ОБИКНОВЕНИ БИСКВИТИ КОМПОТ ОТ КАЙСИИ НО САМО СОКА БЕЗ ПЛОДОВЕТЕ ОРИЗОВА ВОДА ОРИЗ И КАТОФИ СВАРЕНИ СЪщО МОЖЕ ИМА ВИРУС СЪС ТЕМПЕРАТУРА И РАСТРОЙСТВО ЗАТОВА ЗЕМИ НАВРЕМЕ МЕРКИ

Мнението е редактирано от Модератор.
Моля, пишете на кирилица - точка 1 от Правилата!

#12 pipilotka

pipilotka

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1076 Мнения:
  • МястоЯмбол

Публикувано 18 March 2008 - 03:51 PM

Бъди спокойна, не се притеснявай.Мисля, че по- добре е да се отиде на лекар и той да те посъветва кое е най-доброто.Ние ще ти кажем какво ли не, все добронамерено и с идеята да ти помогнем.Детенце нека пие повече вода, ако може оризова, спри плодовете и го заведи на лекар.Желая ви скорошно оздравяване. :smilie=be mine!.gif
Публикувано изображение

#13 Stuni86

Stuni86

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 52 Мнения:

Публикувано 18 March 2008 - 03:54 PM

Направо ще се побъркам вече! :( Не зная какво да го правя. Казаха ми да го водя в инфекциозното във Окръжна болница Варна, да му взимат секрет. Май утре ще отиваме. Много съм притеснена :cry:

#14 tedi_68

tedi_68

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 42 Мнения:

Публикувано 18 March 2008 - 03:55 PM

Ако намериш смокинови листа му ги вари на чай,много е приятен на мириз и вкус,но според мен не му давай плодове и сладко,знам от нашята педиятърка че разхлабват още повече.И му давай да пие много течности.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#15 Стефка

Стефка

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 843 Мнения:
  • МястоГаброво

Публикувано 18 March 2008 - 03:58 PM

Можеш да му дадеш "оризова вода"! Във вода слагаш 1 шепа ориз, вариш и му даваш водата да пие!

#16 marina_44

marina_44

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 42 Мнения:
  • Мястоberkovitca

Публикувано 18 March 2008 - 04:02 PM

SPOKOINO NE SE 6A6KAI AKO SE NALOJI OSTANETE V BOLNICATA AZ SAS MOETO DETE V4ERA IZLIAZOHME SEDIAHME TAM 1SEDMICA 4E I POVE4E BE6E NA INJEKCII I SISTEMI ZA 6TASTIE SEGA E PO DOBRE AKOTO I SE ZAPE4E NO OT CIALATA TAZI ISTORIA IMA INFEKCIA NA PIKO4NITE PATI6TA I SEGA SE LEKUVAME VKA6TI

СПОКОЙНО НЕ СЕ шАшКАЙ АКО СЕ НАЛОЖИ ОСТАНЕТЕ В БОЛНИЦАТА АЗ СЪС МОЕТО ДЕТЕ ВчЕРА ИЗЛЯЗОХМЕ СЕДЯХМЕ ТАМ 1СЕДМИЦА чЕ И ПОВЕчЕ БЕшЕ НА ИНЖЕКЦИИ И СИСТЕМИ ЗА щАСТИЕ СЕГА Е ПО ДОБРЕ АКОТО И СЕ ЗАПЕчЕ НО ОТ ЦЯЛАТА ТАЗИ ИСТОРИЯ ИМА ИНФЕКЦИЯ НА ПИКОчНИТЕ ПЪТИщА И СЕГА СЕ ЛЕКУВАМЕ ВКЪщИ

Мнението е редактирано от Модератор.
Моля, пишете на кирилица - точка 1 от Правилата!

#17 gergana

gergana

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 320 Мнения:

Публикувано 18 March 2008 - 04:05 PM

Аз също знам за "оризова вода"и съм давала и има ефект

#18 ir4e

ir4e

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 183 Мнения:

Публикувано 18 March 2008 - 09:38 PM

Освен оризова вода му дай компот от дренки,на нас това ни помогна,за Ентерола знам,че се дава сутрин и вечер,по нагоре видях 3пьти на ден едно мнение.
Публикувано изображение
"C:Documents%20and%20SettingsirinaMy%20Documentspavel1.jpg"

#19 spaska_87

spaska_87

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 38 Мнения:

Публикувано 18 March 2008 - 09:43 PM

ванилия пакетче 2на ден

#20 suzy_82

suzy_82

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1036 Мнения:
  • МястоБургас

Публикувано 19 March 2008 - 12:44 AM

сега се сетих лекарството беше Гентамицин накарай лекарката да ти го изпише и по колко да пие гаранция че ще се оправи с него
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни