Към съдържанието

Снимка

Цикъл след Раждане???

• Влезте в профила си за да пишете
58 отговора на тази тема

#21 Гергана

Гергана

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 229 Мнения:
  • МястоSofia

Публикувано 27 March 2008 - 11:21 AM

Да, Сияна, нормално е. Може би няма жена, която да твърди обратното, така, че спокойно!

#22 силвия

силвия

Мама на художник

• Потребител
  • PipPip
  • 300 Мнения:

Публикувано 27 March 2008 - 12:20 PM

Кърмех Алекс и ми дойде точно на 40-я ден.Беше ми доста слабо,но след това започна да ми идва със страшни болки.А преди това нямах такъв проблем.
Публикувано изображение

Публикувано изображение

#23 poliem

poliem

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1084 Мнения:
  • МястоЯмбол

Публикувано 27 March 2008 - 05:00 PM

Аз смятам че е нормално,на мен ми дойде 5 м след раждането тогава спрях и да кърмя,много обилен беше като кръвоизлив 10 дни ми тече обилно и още поне 5дни докато се изчистя отидох на гинеколог на 12-тия ден исписа ми хапчета но не дойде ред да ги пия защото ряско беше намаляло течението и после спря,следващия месец ми закъсня 10 дни и пак на преглед,но това било защото ми е вървяло по дълго предния месец.Отиди все пак на гинеколог при всеки е различно.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#24 m_e_nikolova

m_e_nikolova

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4009 Мнения:
  • МястоБРУЛЕНИ ХЪЛМОВЕ

Публикувано 27 March 2008 - 06:14 PM

Момичета, аз искам да ви благодаря и да ви кажа, че макар и със закъснение, неразположението ми настъпи и този месец. Излишно се тревожех. Благодаря на всички ви!
Публикувано изображение Публикувано изображение
Вратите към мъдростта и знанието са винаги отворени

#25 tsvetakosta-alex

tsvetakosta-alex

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 22 Мнения:

Публикувано 15 April 2008 - 09:30 AM

Здравейте мили мами,моият син го кармих до 1г и 3м.,трябва да ви кажа 4е цикалат ми дойде след като спеях да го кармя и то не веднага както казват,а 1 месец след това.За мен няма ни6то притеснително,здрава сам си и сега 4акаме второто бебе,не се панирайте природата си знае работата. :D
Публикувано изображение

#26 Elli_nik

Elli_nik

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 181 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 17 April 2008 - 11:40 AM

И аз родих секцио, дойде ми на 40 ден , беше много обилно като кръвоизлив и беше десетина дни. От тогава до сега нямам. Преди да забременея ми беше много точен и по 5 дни. И аз като m_e_nikolova много се притеснявам, но все още кърмя и се надявам това да е причината.

Публикувано изображение

#27 hitroto

hitroto

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1380 Мнения:
  • МястоСамоков

Публикувано 17 April 2008 - 04:22 PM

Моят цикъл още не е дошъл ,аз родих на 29 февруари претеснявам се от това дали е възможо да забременея отново преди да ми дойде,понеже знам че организма е много податлив след раждане.Не съм наясно някой от вас може да ми се изсмеят :D

#28 goldy

goldy

Сладко изкушение

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3693 Мнения:
  • МястоБерковица

Публикувано 17 April 2008 - 04:51 PM

Моят цикъл още не е дошъл ,аз родих на 29 февруари претеснявам се от това дали е възможо да забременея отново преди да ми дойде,понеже знам че организма е много податлив след раждане.Не съм наясно някой от вас може да ми се изсмеят :D

Овулацията настъпва около 14 дена преди цикъла (в идеалния случай). Мисля, че организмът не е по-податлив от обикновено след раждането, но е напълно възможно да се забременее преди да е дошъл цикъла.

#29 hitroto

hitroto

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1380 Мнения:
  • МястоСамоков

Публикувано 17 April 2008 - 05:21 PM

И аз така мисля обаче мъжа ми мисли ,че го майтапа нещо :!:

#30 pepinceto2

pepinceto2

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2784 Мнения:
  • МястоПлевен

Публикувано 19 April 2008 - 12:14 AM

Аз родих преди 3 месеца .И оште не ми е дошло,а кърмя.Дали е заради това?Моля ви ако някой знае нещо да ми каже :shock: .
Публикувано изображение
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни