Към съдържанието

Снимка

Цикъл след Раждане???

• Влезте в профила си за да пишете
58 отговора на тази тема

#11 Цветелинка

Цветелинка

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 10 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 09 March 2008 - 12:23 PM

Родих на 31.01.2007г., а цъкълът ми се появи на 23.11.2007г. Всеки организъм е различен, така, че не съм се притеснявала кога/ дали ще ми дойде докато кърмя. Познавам жени, които кърмят и още нямат цикъл. АКо те притеснява- консултация с гинеколог.
P.S. Поста ти е пълен с правописни грешки... :? Използвай преглед следващия път :!:

#12 plammenna

plammenna

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 586 Мнения:
  • МястоБерковица/ Русе

Публикувано 09 March 2008 - 10:03 PM

И на мен преди да забременея ми върве6е то4но 5 дни.Но след раждането цикълът ми бе6е 10 дни
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#13 senurita

senurita

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1187 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 10 March 2008 - 04:36 PM

Преди да забременея,цикълът ми бе много нередовен.След раждането ми дойде след като спрях да кърмя,след 2 месеца.От там нататък ми е като часовник,много точен,и без да усетя,идва просто така.
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#14 gumbur

gumbur

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 210 Мнения:
  • МястоЯгодово

Публикувано 12 March 2008 - 07:49 AM

След раждането ми дойде след 3,5 месеца и ми тече най-много 4 дни. Преди да забременея ми беше по 5 и винаги с болки, а сега ми е абсолютно безболезнен.
Публикувано изображение[/url.gif[/img]Публикувано изображение

#15 papagal4e

papagal4e

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 113 Мнения:
  • МястоСвищов

Публикувано 14 March 2008 - 12:28 AM

на мен ми дойде 2 месеца след раждането(чувала съм,че мамите които кърмят им идва по късно)Първият път само ми зацапа,обаче вторият направо получих кръвоизлив(само като станех от стола или леглото и почваше да ми тече по краката,много неприятно) и пих хапчета.На 2рия ден се възтанови нормално течение
Публикувано изображение

#16 Kate

Kate

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 98 Мнения:

Публикувано 14 March 2008 - 11:05 AM

на мене 3 месеца след раждането.. :roll: И ми е обилен.. :?
Публикувано изображение

#17 poliem

poliem

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1084 Мнения:
  • МястоЯмбол

Публикувано 14 March 2008 - 07:46 PM

След първото раждане не можах да разбера много дали ми идва или се изчиствам,защото имах втора плацента която излезе с кръвоизлив 43 дни след раждането,до тогава все ми течеше по малко и след кюротажа ми тече още няколко дни и след това ми се въстанови стария цикъл на 30 дни по 4-5 дни продължителност,след второто раждане кърмих 5 месеца и нямах цикъл през този период,като спрях веднага ми дойде,но по дълго ми вървя 10 дни и следващия месец пак се оправи по стария начин,само е малко по обилен от преди.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#18 m_e_nikolova

m_e_nikolova

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4009 Мнения:
  • МястоБРУЛЕНИ ХЪЛМОВЕ

Публикувано 24 March 2008 - 01:13 PM

Здравейте! Аз бих искала да попитам и нещо друго, значи родих секцио ноември, миналата година и смятам, че на 11 февруари ми дойде месечното неразположение за първи път. Сега, обаче, все още не ми е дошло, а март се търкули вече. Незнам, дали трябва да се панирам, знам, че най-добре е да отида на гинеколог, но искам да попитам и вас - възможно ли е веднъж, след като е настъпило месечното ми неразположение, после пак да изчезне. Аз все още кърмя. Ще съм благодарна на всички, които ми кажат своето мнение, защото не спирам да го мисля, понеже не бива да правя нито аборт, нито да раждам - казаха ми 2 години от сециото. И ще взема да спра да водя полов живот накрая :roll:
Публикувано изображение Публикувано изображение
Вратите към мъдростта и знанието са винаги отворени

#19 poliem

poliem

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1084 Мнения:
  • МястоЯмбол

Публикувано 24 March 2008 - 03:52 PM

Възможно е да нямаш цикъл докато спреш да кърмиш,имам позната с подобен на твоя случай,дойде и след раждането и после нямаше докато спре да кърми.Но не се надържай моля те на мнения най добре отиди на гинеколог там ще ти обяснят всичко и ти ще си спокойна.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#20 Сияна

Сияна

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 53 Мнения:
  • Мястодобрич

Публикувано 27 March 2008 - 11:08 AM

Здравейте,мами!Искам да попитам,нормално ли е първият цикъл след раждането да е много обилен?Аз родих секцио и ми дойде 40 дни след раждането,но е страшно обилен.Направо се плаша.Ще отида при гинеколога,но първо искам да видя вашите мнения.Благодаря предварително!
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни