Към съдържанието

Снимка

Слънчеви очила за деца?

• Влезте в профила си за да пишете
14 отговора на тази тема

#1 gabriela

gabriela

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 23150 Мнения:

Публикувано 07 March 2008 - 09:31 AM

Мили мами, слагате ли лятото слънчеви очила на децата си? Нямам предвид подаръците от "ЗРЪНЧО" и други такива, а хубави очила купени си специално от магазина със защитно покритие и всичко както трябва да си е!
Всяко лято с моя мъж спорим по темата -да носят или не децата ни очила?!? :roll: 8)
Той е твърдо против, аз твирдо - за.
Какво мислите вие по въпроса? Става дума за деца на 4-6 години.
Ще чакам с нетърпение вашите мнения и ако се окаже, че аз греша-да не го турмозя човека и това лято :wink:
Публикувано изображение

#2 ivcho

ivcho

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 137 Мнения:
  • Мястософия

Публикувано 07 March 2008 - 09:36 AM

дъщеря ми е на 1,7г, номисля да й купя очила(слънчеви). видях само едни детски, до сега, на Чико. тя има като мойте очи(синьо-зелени) и предполагам и на нея много й влияе слънцето. на мен ми се насълзяват очите,боли ме глава...
категорично няма да й взема боклуци от 1-2лв, който само ще й развалят очите. когато се вземат качествени ще зная, че ще издържат и по-дълго време(ако не ги изгуби или не седна в/у тях :oops: )

#3 anni

anni

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 120 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 07 March 2008 - 09:56 AM

И аз съм за слънчевите очила.На големия от 3 години му взимам на Дисни очила със 100% защита от UV лъчите-проверявала съм ги в оптика.Пекне ли слънце той е със тях.Първите ги счупи -тогава беше на 2год. но другите вече два сезона кара със тях.Но тази година ще вземем нови.Струват от порядъка на 15-20лв.Ако излезе на слънце без очилата и му се насълзяват очите и постоянно гледа надолу.Така че Габи настоявай за сл.очила.Нека щадим децата си. :bfly:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#4 Мария Недялкова

Мария Недялкова

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 802 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 07 March 2008 - 10:25 AM

Моята дъщеря е още бебе,така че ми е рано да мисля за слънчеви очила.Но по принцип съм убедена,че както при възрастните,така и детските очи са застрашени от слънцето.Единствено се сещам,но предполагом детските очила са специално направени,за безопасността на очичките-да са здрави и от безопасен материал.

#5 pepina

pepina

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1624 Мнения:

Публикувано 07 March 2008 - 10:41 AM

Здравейте!И мен много ме интересува тази тема.Ние сме още малки,но лелята на моя бебчо живее в Испания и каза че там има специални слънчеви очила дори и за бебета.Изглеждали като плувни очила с ластик отзад.Някой виждал ли е тук подобни?
Публикувано изображение

#6 gabriela

gabriela

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 23150 Мнения:

Публикувано 07 March 2008 - 10:46 AM

Една приятелка преди 3 год. ми прати очила на GAP със 100% защита и т.н. за деца от 4 до 6 години и моя мъж не позволи децата да ги носят :twisted: . И най-мистериозно на дъщеря ми очилата изчезнаха :shock: Така че ако някой знае и други марки хубави очила може също да ми предложи, за да купя пак. По нашите маг. има на WINX, но са много шарени :roll: , а аз предпочитам по-изчистени неща.
На Дисни не съм виждала, но мога да потърся-в сряда съм в Пловдив.
Публикувано изображение

#7 Toni_Jeleva

Toni_Jeleva

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 692 Мнения:

Публикувано 07 March 2008 - 12:05 PM

Аз съм за, моята беба е на 6месеца, но бих и сложила, тя е със светли очи и не може да вижда на слънце, много се мръщи и започва да плаче
Публикувано изображение

#8 Dani1

Dani1

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 680 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 07 March 2008 - 02:48 PM

Слагам му очила на Чико,със 100% защита от UV лъчи.
Струваха някъде м/у 25-30лв.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#9 siskobaby

siskobaby

Студентче с авторитетче

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6978 Мнения:
  • Мястов стъклен дом

Публикувано 07 March 2008 - 09:13 PM

И аз мисля тази година да взема очила за Коко,тъй като и той е със сини очички и много го дразни слънцето.Аз гледах в Хипо и бяха около 20лв и пише,че са със защита,но ще ги потърся и тези на Чико.
Публикувано изображение

#10 gabriela

gabriela

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 23150 Мнения:

Публикувано 09 March 2008 - 07:28 PM

Как да избера хубави очила за децата?
Какво да гледам? На всички има лепенка 100%...
Според мъжа ми, ако "стъклото" е зветно или от пластмаса-значи не струват! :roll: :?
Така ли е?
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни