Към съдържанието

Снимка

добър лекар във варна

• Влезте в профила си за да пишете
30 отговора на тази тема

#11 djeni

djeni

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 36 Мнения:
  • Мястоварна

Публикувано 03 March 2008 - 07:13 PM

Мога да ти препоръчам д-р Скочев от св.АННА(окръжна болница),аз лично не съм била при него , но четири мои познати родиха при д-р Скочев.Аз съжалявавам ,че не ги послушах и си избрах прехвалената д-р Надежда Тодорова.В деня на раждането тя изобщо не дойде(обясни ми ,че имала семеен празник)въпреки ,че знаеше че бебето е в седалищно предлежане и се налага секцио.Секциото така и не се състоя , защото аз трябваше да "изчакам" и докато си "чаках" бебето започна да излиза с крачето напред.Слава богу нямаше лоши последствия.А докторите, които решиха ,че трябва да "изчакам" са Колев и Димитрова.
Публикувано изображение

#12 steli_asi

steli_asi

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 49 Мнения:
  • МястоАксаково

Публикувано 03 March 2008 - 07:48 PM

Zdraveite,na d-r Todorova ne bix se doverila ako hte i bomba da padne vidqx za nqkolko dena kak obarka tri mai4eta.Da ne govorq pove4e.Vseki si ima svoe mnenie,men po spehnost me operira d-r Xristova,no hte sam ve4no blagodarna na akyherkata D.Milyheva.

Здравейте,на д-р Тодорова не бих се доверила ако хте и бомба да падне видях за няколко дена как обърка три майчета.Да не говоря повече.Всеки си има свое мнение,мен по спехност ме оперира д-р Христова,но хте сам вечно благодарна на акъхерката Д.Милъхева.

Мнението е редактирано от Администратор.
Моля, пишете на кирилица - точка 1 от Правилата!

#13 radostka

radostka

Студентче с авторитетче

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7381 Мнения:
  • МястоВАРНА

Публикувано 03 March 2008 - 08:04 PM

Аз бих ти препоръчала Скочев. Много съжалявам, че не бях избрала него. Раждах в окръжна и почти всички мамчета искаха, а и раждаха при него. Много е отговорен. Ще дам и пример - докато бях там постъпи едно момиче на което му казаха, че ще ражда спешно със секцио( беше вечерта). Скочев щеше да я оперира и му се обадиха. Незнам къде беше, но след 5 минути вече беше в болницата. Иначе моито консултации ги води Евгения Георгиева, но не бих я препоръчала и най -големия си враг ( въпрос на личен избор)
Публикувано изображение

#14 mama_pepi

mama_pepi

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 3085 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 04 March 2008 - 09:28 AM

Явно съм извадила късмет при Тодорова. Но държа да отбележа, че една приятелка работеше там като акушерка и също много ми помогна. На нея също ще съм благодарна цял живот. Та може ли защото тя ме свърза с Тодорова и затова нещата при мен да са се стекли добре. Незнам.... :smt017 но аз по принцип имах леко раждане. Абе както и да е...всеки сам си решава.
Публикувано изображение
ОТКРИТ НА ВРЕМЕ - РАКЪТ НА ГЪРДАТА Е ЛЕЧИМ!!!!!

#15 Zozi

Zozi

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 523 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 06 March 2008 - 12:39 PM

Аз на скоро открих д-рКирилова в мед.центърМарешки в кв.Младост.Препоръчаха ми я и наистина съм доволна.Обичам да ми се обеснява повече,а тя е доста изчерпателна.Така се стекоха обстоятелствата, че сега ми следи и бременноста.Много съм и благодарна за всичко което прави за мен.

#16 steli_asi

steli_asi

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 49 Мнения:
  • МястоАксаково

Публикувано 06 March 2008 - 06:14 PM

Ако желаеш можеш да се сваржеш с някоя акушерка именно те варшат всичко ако не си секцио.Аз се бях уговорила с акушерка,но по спешност ме оперираха и тя влезе в операционната,тя ми показа моето сланчице и ме посештаваше постоянно,а когато не беше на смяна колешките и ми обраштаха внимание.Там изкарах 22 дни. :!:

#17 didi_

didi_

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 80 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 19 March 2008 - 12:14 PM

Аз ходя при Свраков и съм много доволна.Само че не работи със здравна каса.Иначе е добре за мен ,защото той ще ме изражда в Окръжна болница.

#18 никита

никита

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 109 Мнения:

Публикувано 04 May 2008 - 02:39 PM

kajete nqkoi dobar aku6er-genekolog vav varna

кажете някои добър акушер-генеколог във варна

модератор rockmama

Когато за пръв път посетих доктор Шопов,в бившата Градска болница,останах очарована,и логично като забременях исках той да следи бременноста ми.Проблема е,че има мнооого пациентки и тогава не раздаваше часове,а чакаш.Та родих си детенцето,когато ме притесняваше нещо,му звънях,винаги е откликвал.Сега пак съм бременна и пак той ще ме наблюдава.Хубавото е ,че вече е с часове и не се налага да висиш цял ден пред кабинета.Та това е,много е добър.

#19 радостина

радостина

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 124 Мнения:
  • Мястоварна

Публикувано 05 May 2008 - 01:22 PM

бих предпоръ4ала петинка цветкова според мен е най добрата и грижовна лекарка работи и по здравна каса а ина4е изражда в випа на аг и най важното може би има най добрата апаратура а само за следене на бременноста тоест на бебо дали се развива нормално доц балев в клиника темелкови знам от ли4ен опит защото моята щерка се роди с мозъ4на киста и ако не беше петинка да го открие и досега нямаше да знаем за нея ако искате пове4е инфо ще дам телефони

#20 N.N.

N.N.

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 781 Мнения:
  • МястоВАРНА

Публикувано 05 May 2008 - 02:44 PM

Аз ходя при д-р Йорданова в "Еквита" на "Цар Освободител" 5. Много съм доволна. Преди две години ми спаси живота и от тогава съм при нея и не съм имала проблеми. Добър пофесионалист е. :smilie=kiss of love.gif
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни