Към съдържанието

Снимка

Продължителна хрема при дете

• Заключена тема Тази тема е заключена
1 отговор на тази тема

#1 НинаГенова

НинаГенова

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 07 November 2013 - 09:56 AM

Здравейте Д-р Михайлов,

Майка съм на две дечица и съм малко притеснена относно продължителната хрема (или по-скоро непреставащите гъсти сектрети), появили се при единия от синовете  ми, който е на 7 г. и 10 м. Странното е, че може да диша спокойно през по-голямата част от деня, но стане ли от сън - започва едно духане! Страшна работа!

Преди около месец започна с обикновена хрема (водниста), приложихме медикаменти, предписани от педиатърката и спрей с морска вода. Сгъстиха се, но не отминават. Синът ми доста често си тъка енергично носа (имам чувството, че ще му падне!).  Опасявам се, че може да има стафилококи, след като толкова време не отминават секретите. Тъй като силно вярвам в силата на хомеопатията взех Staphilococcinum 15 CH, Cina 9CH, Mercurius Solubilis 9CH и ги давам в схема:

- Mercurius Solubilis 9CH - 2х5 гранули (давах го 7-8 дни, но промяна нямаше и го спрях)

- Staphilococcinum 15 CH - 2х5 гранули

- Cina 9 CH - 2x5 гранули

За повишаване на имунитета му давам  плод от черен бъз, накиснат във вода (пие само водата), домашен мед  и 1 път седмично доза Осцилококцинум.

Достатъчно ли е? Колко време да давам Staphilococcinum 15 CH и Cina 9 CH?

Наистина съм притеснена и ще ви бъда безкрайно благодарна за съвет!

Поздрави,

Нина

#2 F_ST_4KA

F_ST_4KA

Модератор

• Модератор
  • 2083 Мнения:
  • МястоНА КЪДЕТО МЕ ДУХНЕ ВЯТЪРА! ;)

Публикувано 07 November 2013 - 12:07 PM

http://mama.ladyzone...о-д-р-михайлов/

Заповядай мамче, една от всички теми за хремата. Задай въпроса си там.Благодаря предвартелно!

Публикувано изображение

"Умният се учи от всичко,а глупавият се оплаква от всичко!"- Петър Дънов

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни