Към съдържанието

Снимка

Кървене на венци

• Влезте в профила си за да пишете
24 отговора на тази тема

#21 Теди Кръстева

Теди Кръстева

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 519 Мнения:
  • МястоПлевен

Публикувано 06 April 2008 - 03:51 PM

На мен също ми кървят венците от както съм бременна, дори (колкото и гадно да звучи) сутрин се събуждам със засъхнала кръв в устата. Пробвах какво ли не, но нищо не ми помага. Зъболекърят ми ме успокой, че до месец два след като родя това ще премине от само себе си.

#22 borqna

borqna

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4536 Мнения:

Публикувано 06 April 2008 - 08:30 PM

Дано де се оправиш и защето и аз съм зле с тях и е супер неприятно .

#23 raika

raika

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 219 Мнения:
  • МястоPanagyurishte

Публикувано 06 April 2008 - 09:01 PM

опитай с отвара от смрадлика или от дъбови кори мн стягат венците при мен имаше невероятен успех, само гледай отварата да е по силничка. Бъди упорита.УСПЕХ

#24 venetaMilanova

venetaMilanova

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 273 Мнения:

Публикувано 07 July 2008 - 06:29 PM

Отварите и всичко останало като пасти и води за уста може и да помогнат, но ако кървенето не е толкова силно. Аз лично вървя и плюя кръв постоянно, нощно време също ставам да си плакна устата, че направо се побърквам, наистина е отвратително, чувствам се като вампир вече стая кръв в устата си! За сега нищо от споменатото не ми е помогнало :smt022 :smt102

#25 Furby

Furby

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 345 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 07 July 2008 - 09:17 PM

Да ти кървят венците по време на бременността е напълно нормално. Не се притеснявай.
На мен ми кървях постоянно, не само при миене на зъбите. През целия ден има вкус на кръв в устата си. Изполвах води за зъби, Лакалут, Парадонтакс и какво ли аще не, но нищо не помогна. Когато родих всичко се оправи.
Пожелавам ти лека бременност.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни