Към съдържанието

Снимка

VTORI SPONANEN ABORT

• Влезте в профила си за да пишете
1 отговор на тази тема

#1 TEDYTO1982

TEDYTO1982

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 17 July 2012 - 01:21 PM

ZDRAVEITE MILI DAMI MNOGO SAM OPLASHENA I STRESIRANA OT SLUCHILOTO MI SE SEGA NA 25.06.2012 PREJIVQX VTORI SPONTANEN ABORT I TOI SE SLU4I VAV FRANCIQ I SAM MNOGO OPLASHENA SLED ABORTA SE 4UVSTVAX MNOGO DOBRE MINAXA 10 DNI I ZAPO4NAXA BOLKI NISKO DOLU I V KRASTA OTIDOX PAK NA LEKAR PREDPISAMI EDNI LEKARSTAV DA PIQ 5 DNI I AKO NEMI MINE DA OTIDA PAK PIX GI NO BOLKITE SE ZACHESTIXA I STANAXA NEPONOSIMI OTIDOX NA SLEDVASHT PREGLED ISPISAXA MI ANTIBIOTIK I KAZAXA CHE MOJE BI IMAM NQKAKVA INFEKCIQ VZEXA MI VLAGALI6TEN SEKRET I KRAV V SEKRETA BE6E OTKRITA NQKAKVA MALKA INFEKCIQ MNOGO SAM PRETISNENA SEGA NA 19.07.2012 SAM PRI DOKTORA SPORED VAZ DALI E NESHTO MNOGO OPASNO MNOGO SAM OPLASHENA PIQANTIBIOTIKA VECHE 4 DEN I SLAGAM VAGINALNI TABLETKI I IZ4EZNAXA BOLKITE NO SE POIQVQVA OT VREME NA VREME ZACAPVANE PRIDRUJENO S KRAV MOLIQ PISHETEMI BLAGODARQ TAKA PONE SE USPOKOQVAM MALKO INACHE V GLAVATA MI MINAVAT KAKVI LI NE GLUPOSTI.

ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ДАМИ МНОГО СЪМ ОПЛАШЕНА И СТРЕСИРАНА ОТ СЛУЧИЛОТО МИ СЕ СЕГА НА 25.06.2012 ПРЕЖИВЯХ ВТОРИ СПОНТАНЕН АБОРТ И ТОЙ СЕ СЛУчИ ВЪВ ФРАНЦИЯ И САМ МНОГО ОПЛАШЕНА СЛЕД АБОРТА СЕ чУВСТВАХ МНОГО ДОБРЕ МИНАХА 10 ДНИ И ЗАПОчНАХА БОЛКИ НИСКО ДОЛУ И В КРАСТА ОТИДОХ ПАК НА ЛЕКАР ПРЕДПИСАМИ ЕДНИ ЛЕКАРСТАВ ДА ПИЯ 5 ДНИ И АКО НЕМИ МИНЕ ДА ОТИДА ПАК ПИХ ГИ НО БОЛКИТЕ СЕ ЗАЧЕЩИХА И СТАНАХА НЕПОНОСИМИ ОТИДОХ НА СЛЕДВАЩ ПРЕГЛЕД ИЗПИСАХА МИ АНТИБИОТИК И КАЗАХА ЧЕ МОЖЕ БИ ИМАМ НЯКАКВА ИНФЕКЦИЯ ВЗЕХА МИ ВЛАГАЛИщЕН СЕКРЕТ И КРЪВ В СЕКРЕТА БЕшЕ ОТКРИТА НЯКАКВА МАЛКА ИНФЕКЦИЯ МНОГО СЪМ ПРЕТИСНЕНА СЕГА НА 19.07.2012 САМ ПРИ ДОКТОРА СПОРЕД ВЪЗ ДАЛИ Е НЕЩО МНОГО ОПАСНО МНОГО СЪМ ОПЛАШЕНА ПИЯАНТИБИОТИКА ВЕЧЕ 4 ДЕН И СЛАГАМ ВАГИНАЛНИ ТАБЛЕТКИ И ИЗчЕЗНАХА БОЛКИТЕ НО СЕ ПОИЯВЯВА ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ЗАЦАПВАНЕ ПРИДРУЖЕНО С КРЪВ МОЛИЯ ПИШЕТЕМИ БЛАГОДАРЯ ТАКА ПОНЕ СЕ УСПОКОЯВАМ МАЛКО ИНАЧЕ В ГЛАВАТА МИ МИНАВАТ КАКВИ ЛИ НЕ ГЛУПОСТИ.

#2 feia6911

feia6911

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5591 Мнения:
  • МястоРусе

Публикувано 17 July 2012 - 07:26 PM

Според правилата на форума си пише на кирилица и с малки букви :wink:

Ако пък искаш някой да има желание да ти отговори моля използвайте препинателни знаци, опитайте се да пишете и правилно....все пак сте българка :x
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Животът е твоята тетрадка...В нея ти имаш свободата да пишеш глупости, лъжи или...просто да скъсаш страницата.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни