Към съдържанието

Снимка

Коризалия

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

#1 dtraikova

dtraikova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 28 November 2011 - 02:32 PM

Искам да попитам някой ползвал ли е Коризалия при хрема?Ако -Да.По каква схема

Благодаря на всички отзовали се

#2 karmela_83

karmela_83

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5054 Мнения:
  • Мястонякъде там

Публикувано 28 November 2011 - 04:27 PM

Давам на дъщеря ми Коризалия още при първи симптоми на хрема-първият ден на всеки час по едно хапченце,вторият ден приемите се разреждат през 2-3 часа ,но винаги я комбинирам с Aлиум цепа (ако сополките са бистри) и след 3-4 дни хремата вече е отминала. :D
Публикувано изображение

#3 mira!

mira!

Позитивен фотограф

• Модератор
  • 10353 Мнения:
  • Мястомежду планините, при водите...

Публикувано 28 November 2011 - 09:32 PM

Не пише ли това на кутията ви:

ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: При деца и възрастни по 1 таблетка на всеки час до 12-тия час от първия прием.Таблетките се държат в устата до бавното им разтваряне. При деца до 1 год. таблетките се стриват и разтварят в малко вода, дават се с лъжичка.

#4 klem4e

klem4e

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 37 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 29 November 2011 - 10:09 AM

Когато са бистри сополките и като вода на детето ми му давам на 1 час и на вторият , мах. на третият ден няма и помен. Много съм доволна . Между другото забелязах , че на нас ни влияят по- добре комбинираните хомеопатични лекарства , докато моно препаратите недават резултат / дали защото не сме случили на хомеопат или е друга причината - не ми е ясно /

#5 adriana

adriana

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1758 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 29 November 2011 - 12:09 PM

Не пише ли това на кутията ви:

ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: При деца и възрастни по 1 таблетка на всеки час до 12-тия час от първия прием.Таблетките се държат в устата до бавното им разтваряне. При деца до 1 год. таблетките се стриват и разтварят в малко вода, дават се с лъжичка.

Аз ползвам тази схема,като започвам да давам сутрин.Обикновено до вечерта хремата драстично е намаляла,а максимум до 1-2 дни е напълно спряла.
Ако секретите са с жълт или зелен цвят давам допълнително калиум бихромикум и до сега винаги сме имали успех.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#6 Калинчи

Калинчи

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 23 Мнения:

Публикувано 29 November 2011 - 01:07 PM

започнах с коризалията и инфлуцида сега при първи симптоми с дъщеря ми, и уви хич не се справяме добре!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни