Към съдържанието

Снимка

Синузит, продължителна кашлица

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 nagolo

nagolo

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 14 Мнения:

Публикувано 30 January 2011 - 10:56 AM

Здравейте
От един месец детето е с дълбока къртеща кашлица. По-късно се появиха и сополите. Откриха ни и синузит,а на всичко от горе сме и с трета сливица. Пробвах всички сиропи и други илачи. От 4 дни е на Зинат и Гелометрол, които явно не помагат, но вече надеждата ми беше само в тях. Детето продължава да кашля ужасно като едва си поема въздух.Промивам и носа редовно, но резултат никакъв. До сега гърдите и бях чисти, но в понеделник пак сме на преглед. Вече съм отчаяна и незнам какво да правя.

#2 muzolina

muzolina

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 133 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 02 February 2011 - 12:17 PM

При моето дете положението е сходно.
Уголемена трета сливица,постоянни сополи,трудно дишане,хъркане,два пъти направи отит,после синузит.Синузита в момента лекуваме без Аб,защото през последните 2м.детето изпи 4АБ.
Сега го водя на лазер терапия за синузита и наистина има резултат,направили сме 3 процедури към момента,предстоят ни още 6,сополите намаляха,а от там и кашлицата,през нощта диша по-спокойно.
Посъветвай се с УНГ дали във вашия случай терапия с лазер би била подходяща за синузита,иначе за третата сливица не мога да кажа нищо/синът ми е изпил 4 шишета Лимфомиозот и различни хомеопатични гранули,клеева тинктура,еуфорбиум спрей,цинабсих,мед в нослето,изварен компрес-до момента от нищо не е получил подобрение,сливицата си е все така голяма-3 степен,а УНГ настоява да я извадим/
detstvo.ru/schitalka/]Публикувано изображениеПубликувано изображение[/url]

#3 nagolo

nagolo

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 14 Мнения:

Публикувано 02 February 2011 - 09:39 PM

Все още не съм се интересувала за лазертерапията. На всичко от горе детето се оказа и с бронхит. Третата сливица е също 3-та степен и естествено всички искат да я вадят , но аз все още не я давам. Тази сутрин се събуди с ужасни режещи болки в главата, които много ме уплашиха . Успокоих ги с Хексалгин по препоръка на лекаря. Дано не се повтарят. Незнам колко още ще боледува, но вече не се издържа.

#4 muzolina

muzolina

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 133 Мнения:
  • МястоПловдив

Публикувано 03 February 2011 - 08:28 AM

Впръсквай Еуфорбиум в нослето,опитай да направиш затоплена морска сол увита в памучен плат да слагаш на челото ,до синусите-при моя син това облекчава поне временно главоболието,ако се касае за синузитно главоболие.Късмет и бързо оздравяване!
detstvo.ru/schitalka/]Публикувано изображениеПубликувано изображение[/url]

#5 nagolo

nagolo

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 14 Мнения:

Публикувано 07 February 2011 - 02:50 PM

От всички лечения ефект нулев. Антбиотика и той не помогна. От третата сливица -синузит - бронхит. Изтормозих детето с изварените компреси и всички други бабешки неща, но изобщо не помогнаха. Даже имам чувството, че влоших нещата като забавих лечението. Сега най вероятно ще сме с абокат.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни