Към съдържанието

Снимка

хроничен фарингит

• Влезте в профила си за да пишете
Няма други мнения в тази тема

#1 marietasl

marietasl

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 5 Мнения:

Публикувано 02 June 2010 - 08:36 AM

здр, д-р Михайлов, аз сам на 24 години от дете имам проблеми с гарлото, често сам боледувала и продължавам да боледужам от ангини. Преди 5 години ми извадиха сливиците имаше временно затишие на боледуванията ,малко по рядко боледувам. През месец април запчна да ме боли гърло, гърления секрет показа че имам стрептококи бета хемолетичен, изпих 3 антибиотика докато малко отшумят симптомите. УНГ казват че имам хроничен фарингит, гарлото постоянно ми е червено,и дразни,само го гледам с огледало и се вижда че не е гладко а сбрачкано, на червени петна. Моля за съвет какво да направя срещу тези бактерии и фарингита, може би и повишаване на имонитета. Имате ли кабинет, практикувате ли , каде може да ви намерим? И последен въпрос често изпадам в депресия, имам панически страх, нервно напрежение, изписаха ми Ксетанор пих ги 1год и половина спрях ги , има ли билки които повлияват на тези симптоми, искам да се избавя от нервното напрежение и страха. някои ден искам да стана майка как ще стане ако постоянно сам на хапчета и със страхове. Благодаря предварително

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни