Към съдържанието

Снимка

ТУМОР НА МОЗЪКА И ПРИРОДОЛЕЧЕНИЕ

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

#1 princesleia

princesleia

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 6 Мнения:

Публикувано 15 May 2010 - 03:14 PM

Здравейте доктор МИХАЙЛОВ,с голяма надежда се обръщам към вас,защото силно вярвам в природата и нейната сила.Преди 2 седмици откриха на сестра ми тумор в мозъка(около 6 см),направиха и биопсия,но хистологията още не е излезнала.Не споменах,че тя се намира в Кипър.Според неврохирурга 99% става въпрос за злокачествен тумор,операция засега няма да се прави защото мястото е доста рисково.Предстои и лъчетерапия,но тя е решила освен на нея ако има възможност да си помогне и с природолечение.В книгата ви четох за соколечението на Бройс,но ще се радвам да ме насочите и към някакви билки и хомеопатични препарати.Тя е готова да опита всичко и силно вярва в успешното развитие на нещата.Благодаря ви че ви има и винаги сте толкова отзивчив към хората.

#2 Bloody_Marry

Bloody_Marry

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 45 Мнения:

Публикувано 15 May 2010 - 11:54 PM

Включвам се и аз с молба за помощ за подобна ситуация. На моя братовчедка беше установен тумор в мозъка, направиха операция по спешност, но е отстранен само част от тумора, тъй като се намира на място, което е рисково. Има засегнат и очен нерв, казали са й, че едното й око е може би няма да може да бъде спасено. В момента е на изследвания в Пловдив и са й казали, че ще се прави някакво хормонално лечение (най-вероятно в София). Засега не зная повече подробности, но ще следя темата и ще се включа, когато разбера другите обстоятелства по случая. Момичето е на 29 год, майка на 5 год. момченце. Благодаря предварително!

#3 remaker

remaker

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 17 May 2010 - 07:33 PM

.........

#4 маца73

маца73

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 632 Мнения:
  • МястоБУРГАС

Публикувано 18 May 2010 - 12:04 AM

http://metatronbg.com/met/
Момичета преди всичко което бихте предприели като конкретно лечение, горещо ви препоръчвам този метод на диагностика!!!! После мислете за лечение и операции! Успех!!!

#5 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4224 Мнения:

Публикувано 18 May 2010 - 06:48 AM

Здравейте доктор МИХАЙЛОВ,с голяма надежда се обръщам към вас,защото силно вярвам в природата и нейната сила.Преди 2 седмици откриха на сестра ми тумор в мозъка(около 6 см),направиха и биопсия,но хистологията още не е излезнала.Не споменах,че тя се намира в Кипър.Според неврохирурга 99% става въпрос за злокачествен тумор,операция засега няма да се прави защото мястото е доста рисково.Предстои и лъчетерапия,но тя е решила освен на нея ако има възможност да си помогне и с природолечение.В книгата ви четох за соколечението на Бройс,но ще се радвам да ме насочите и към някакви билки и хомеопатични препарати.Тя е готова да опита всичко и силно вярва в успешното развитие на нещата.Благодаря ви че ви има и винаги сте толкова отзивчив към хората.

Биопсия никак не ми допада. То е като да разбуташ кошер с пчели или гнездо на оси, разбутването при нараняване на тумора ускорява туморния растеж и се ръсят изобилно ракови клетки. Увеличава се броят метастази.
Да започва с по чаша сок по Бройс, клеева тинктура.
Може да се налага селски квас по П. Димков.
СЕЛСКИ КВАС - типово брашно и боза се омесват като кексово тесто. Добавят се 2- 3 чаени лъж. захар. Оставя се на топло място да втасва. Необходими са около 3 дни. После се добавя още брашно и се оставя да втасва около 4 часа ( докато се надигне ). Заделя се малко квас за мая за другия ден. Квасът се засилва със смлян конски кестен ( в електрическа кафемелачка ), 1 -5 супени лъжици в различните случаи. Поставя се в тензух или хасе. Дебелина около 1 пръст. Силата на кваса е около 6 - 8 часа.
- или мекото на типов хляб + малко сода и малко боза вместо горния квас
- или 2- 3 сини сливи вади се костилката
- или пресни счукани корени бъзак
Това мога да прибавя по приложената информация.

#6 princesleia

princesleia

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 6 Мнения:

Публикувано 18 May 2010 - 07:39 PM

Благодаря за бързият ви отговор!Утре ще се разберат резултатите от биопсията.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни