Към съдържанието

Снимка

Сироп за кашлица ФЛУДИТЕК или ФЛАВАМЕД е по добър

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

#1 krasi81

krasi81

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 21 Мнения:

Публикувано 21 April 2010 - 02:55 PM

Здавейте ,
Моля да изкажите мнение за сироп Флудитек , които го е ползвал за детето си.Ние сме с влажна кашлица и се чудя кой сироп е по -добър.Давала съм Флавамед , но незнам дали Флудитек ( не сам го давала до момента ) не е по добър.Моля кажете :?: :?:
[url="http://www.bg-mamma.com"]http://www.bg-mamma.com/ticker/7321[/url]

#2 bebi8010

bebi8010

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1304 Мнения:
  • Мястогр.Сливен

Публикувано 21 April 2010 - 04:02 PM

Eдинственният сироп от който съм доволна е Флудитек,много помага за изчистване на секретите.Флавамед не съм давала,тъй като децата ми са с алергия и Амброксола,който е в състава му е противопоказен.

#3 reni_rankova

reni_rankova

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 439 Мнения:
  • Мястов три мъжки сърца

Публикувано 29 April 2010 - 08:07 AM

Аз ползвам само Флудитек.От Флавамед се влушаваме още повече.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#4 mamcheto

mamcheto

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1710 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 29 April 2010 - 09:08 AM

И ние много често употребяваме Флудитек. На нас ни помага и има много хубав вкус и детето с удоволствие го пие.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#5 rosina_uzunova

rosina_uzunova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 89 Мнения:
  • МястоВ.Търново

Публикувано 07 May 2010 - 01:13 PM

Може би след толкова дена от пускането на темата сте се излекували,но да споделя моето мнение.Давала съм и от двата сиропа на детето ми,също и аз съм ги пила.Наблюденията ми са,че Флудитек е по-добрия,такава зловеща кашлица е изликувал и при сина ми и при мен!!!А другия никакво подобрение с него.Но може би на всеки човек различно влияе,незнам?!Аз съм за Флудитек!

#6 denizara

denizara

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2417 Мнения:
  • МястоСофия запад

Публикувано 28 December 2011 - 02:49 PM

Здравейте!
Някой излекувал ли е суха кашлица на пристъпи с Флудитек при дете? Или е за влажна кашлица? Благодаря!
Posted Image

#7 Sun_Sun

Sun_Sun

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 33 Мнения:

Публикувано 29 December 2011 - 02:08 PM

На нас за кашлица ни помага най-много сиропа на д-р Тайс от теснолист живовлек - има го и във вариянт "Лека Нощ" освен това е на растителна основа и няма нищо общо с всичките химии които заливат пазара.

#8 denizara

denizara

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2417 Мнения:
  • МястоСофия запад

Публикувано 29 December 2011 - 03:49 PM

На нас за кашлица ни помага най-много сиропа на д-р Тайс от теснолист живовлек - има го и във вариянт "Лека Нощ" освен това е на растителна основа и няма нищо общо с всичките химии които заливат пазара.

Благодаря, но на нас не ни помага. Затова пробваме с химия. :D
Posted Image

#9 ivagospodinova

ivagospodinova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 13 January 2012 - 05:03 PM

И аз съм за Флудитек-пили сме какви ли не сиропи за кашлица и имат действие за кратко,но в сравнение с тези двата определено Флудитек е много добър-в момента пак е с хрема и кашля от хремата,и лекаря ни изписа Мукосолван,но още немога да кажа че има промяна защото го пие от снощи.......... :roll:

#10 Марчето

Марчето

ШОКОЛАДОХОЛИК

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2883 Мнения:
  • Мястопловдив :)

Публикувано 21 February 2012 - 03:14 PM

Ние сме пили Флудитек.
Обаче винаги първо започваме с др.Тайс - Мукоплант и ако се задълбочи минаваме към Флудитека.
Педиатърът ми е казвал ,че е много хубав ,но с него не трябва да се прекалява ,защото водил до някаква си кашлица (не помня как се казва точно).Затова винаги пробваме с Тайс и след това минаваме на Флудитека.
Публикувано изображение
Да бъдеш или да не бъдеш е решен въпрос.Какъв да бъдеш? -ето в какво е въпросът.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни