Към съдържанието

Снимка

нормално раждане в АГ Варна

• Влезте в профила си за да пишете
1 отговор на тази тема

#1 mama2010

mama2010

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 14 Мнения:

Публикувано 16 April 2010 - 03:17 PM

скоро ми предстои раждане и съм се насочила към АГ Варна.Не съм се насочила към конкретен доктор за самото раждане.Ще съм ви благодарна, ако изкажете мнение за някои доктор от АГ-Варна.Знаете ли какви са цените сега за нормано раждане там ако си избереш доктор?Дават ли в АГ списък за консумативи преди самота ражсане.Не съм много наясно и относно това на кои етаж са жените, които не си плащат за ВИП етажа,по колко жени са в стая?Ще ви бъда благодарна ако споделите вашите впечатления от там.

#2 foxy79

foxy79

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 31 Мнения:

Публикувано 16 April 2010 - 04:11 PM

Здравей, аз раждах в АГ Варна преди две години и половина при д-р Георги Георгиев и останах много доволна от него, много е внимателен. Аз ходих при него на консултации по време на бремеността в частния му кабинет, не по здравна каса и се бях уговорила с него за раждането. В интерес на истината той не ми поиска никакви пари. А за комплекта за раждането при приемането ми дадоха един списък с разни неща, които трябва да се купят и донесат за раждането, но в интерес на истината нищо не използват от тези неща, а си ги прибират. Така, че дори да не им ги дадеш не е голяма загуба, само ще си дадеш парите. Вече не помня точно на кой етаж са обикновените стаи, ама май бяха на третия.
В стаите са по две жени, като две стаи разделени с коридорче ползват една тоалетна и една баня.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни