Към съдържанието

Снимка

kleeva tinktura

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

#1 katiakavardzhieva

katiakavardzhieva

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 08 March 2010 - 08:45 AM

kak da nameria tazi biblioteka za koiato spomenava Dr.Mihailov,zashtoto ot vchera dashterichkata mi na 5god. e s hrema,s izkarana 3ta slivica e ,no kato che li ottam zapochnaha oshte poveche problemi,hremata pochti nespira ili ako spre e za kratko.Hodim na homeopat i kaza pak tretata slivica i che shte se opravi no niama efekt.

#2 foxgirl_sf

foxgirl_sf

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 754 Мнения:
  • МястоБългария ,София

Публикувано 08 March 2010 - 08:49 AM

Здравей...
Там,където си пуснала темичката,погледни малко по-нагоре???Видя ли го?Пише библиотека...
Публикувано изображение

Дистрибутор на AVON съм,заповядайте.Доставки до дома за София и по пощата за другите населени места !!!

#3 raq_2105

raq_2105

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 23 October 2011 - 02:59 PM

моята дъщеричка е на 5месеца и е с хрема , отначало беше мн воднист секрета сега се сгъсти и е зелен,слагам и в нослето коларгол но не помага. Д-ре моля кажете ми дали клеевата тинктура ще помогне и как да я давам.....

#4 karamele

karamele

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1676 Мнения:

Публикувано 23 October 2011 - 06:47 PM

моята дъщеричка е на 5месеца и е с хрема , отначало беше мн воднист секрета сега се сгъсти и е зелен,слагам и в нослето коларгол но не помага. Д-ре моля кажете ми дали клеевата тинктура ще помогне и как да я давам.....

Здравей, пробвай на 10 мл. физиологичен разтвор сложи 5 капки клеева тинктура и след като ги смесиш капеш по 2-3 капки в ноздра можеш и през половин един час. Пробвай много е ефикасно но щом са ви зелени сополите идете и лекаря да видите какво ще каже. Аз редовно го правя като имаме проблем с носа на моя син даже преди седмица бяхме така само че нашите бяха бистри и с накапване за два дни ни мина. Дано и при вас бързо мине.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни