Към съдържанието

Снимка

Забременяване

• Влезте в профила си за да пишете
95 отговора на тази тема

#61 Baby1

Baby1

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 29 December 2010 - 05:52 PM

zdraveite izkam da pitam ne6to molq pomognete mi pravim si bebe :) na 12 sti tozi mesec rqbva6e dami doide no nemi e do6lo o6te sega sme 29 pravih si testove i to vsqkakvi no vse otricatelni i neznam za6to taka stava nikoga nemi e zakasnqvalo molq daite mi savet kakvo moje da e? o6te rano li e za testa ohh neznam molq pomognete mi :( kakvo mislete po vaprosa :?

#62 Rozali

Rozali

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1216 Мнения:
  • Мястов страната на мечтите!

Публикувано 29 December 2010 - 08:29 PM

Бейби,отивай на лекар.Задължително го посети.

#63 Baby1

Baby1

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 29 December 2010 - 11:34 PM

da 6et ida no sam v angliq ne e problem no dali da iz4akam o6te da vidq i pak da pravq testove ohh neznam vse razli4ni mneniq 4uvam i pri4ini i neznam da iz4akam ili da se pla6a i streskam

#64 mira!

mira!

Позитивен фотограф

• Модератор
  • 10353 Мнения:
  • Мястомежду планините, при водите...

Публикувано 30 December 2010 - 12:34 AM

Бейби, няма от какво да се плашиш и стряскаш, изчакай още малко и ако продължи да липсва - тичай да те видят. Ще си стане, недей да го мислиш :babydust3

#65 Baby1

Baby1

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 30 December 2010 - 02:51 AM

Бейби, няма от какво да се плашиш и стряскаш, изчакай още малко и ако продължи да липсва - тичай да те видят. Ще си стане, недей да го мислиш :babydust3

ne mila az nese pla6a izob6to i nego mislq samo se pretesnqvam dali e normalno tova 4ee nemi idva 15 dena a i testovete sa otricatelni tova me pla6i nai mnogo men no si pisah s dosta priqtelki i vseki mi kazva ednata v 6 sta sedmica razbrala druga 1 mesec i ne e samo pri men dami pokazva otricatelen testa :?

#66 Baby1

Baby1

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 30 December 2010 - 02:55 AM

IZVINQVAITE 4E PI6A NA LATINECA NO PI6A OT TELEFON I ZATOVA IZVINQVAI TE

#67 Марчето

Марчето

ШОКОЛАДОХОЛИК

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2883 Мнения:
  • Мястопловдив :)

Публикувано 30 December 2010 - 10:56 AM

Бейби , аз не мисля ,че си бременна ,но може и да бъркам.Може просто да имаш някаква аномалия в хормоните този месец и затова да става така.На мен ми се случи същото 2 месеца преди да забременея.
Разбрах ,че съм бременна в 4г.с.На теста ми се появи 2ра черта едва забележима.След 2 дена вече беше ясна.Но съм подучувала за жени на които им дава отр.тест ,а са бременни.Отивай на лекар ,без да се чудиш и мислиш. :bighug:
Публикувано изображение
Да бъдеш или да не бъдеш е решен въпрос.Какъв да бъдеш? -ето в какво е въпросът.

#68 Baby1

Baby1

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 30 December 2010 - 10:30 PM

Бейби , аз не мисля ,че си бременна ,но може и да бъркам.Може просто да имаш някаква аномалия в хормоните този месец и затова да става така.На мен ми се случи същото 2 месеца преди да забременея.
Разбрах ,че съм бременна в 4г.с.На теста ми се появи 2ра черта едва забележима.След 2 дена вече беше ясна.Но съм подучувала за жени на които им дава отр.тест ,а са бременни.Отивай на лекар ,без да се чудиш и мислиш. :bighug:

ami 6te iz4akam o6te malko,i 6te posetq lekarq poneje nesam v bg i zatova se kolebaq da hodq li ili da po4akam no nemi se e slu4valo do sega da mi zakasnqva cikala za parvi pat mi se slu4va ai vse pak niq go pravim ot 2 meseca i malko mi e pretesneno za tezi otricatelni testove :( ina4e nqmam i priznaci dami doide

#69 Rozali

Rozali

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1216 Мнения:
  • Мястов страната на мечтите!

Публикувано 01 January 2011 - 09:00 PM

Бейби,15 дни ти закъснява ?Отивай на лекар .Стискам палци да са 2 чертичките!

#70 Baby1

Baby1

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 01 January 2011 - 09:56 PM

Бейби,15 дни ти закъснява ?Отивай на лекар .Стискам палци да са 2 чертичките!

dam daje sa ve4e pove4e :) a pak testovete samo otricatelno mi pokazvat i zatova tazi sedmica 6te posetq lekarq :) i dase razbere kakvo e

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни