Към съдържанието

Снимка

неопределени пъпки:)

• Влезте в профила си за да пишете
13 отговора на тази тема

#1 alisiya

alisiya

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 26 Мнения:
  • Мястоямбол

Публикувано 11 February 2008 - 10:56 PM

Здравейте искам да задам един въпрос относно моят малък син той е на 2 години и 5 месеца почти от почти 6 месеца по дупето и около ануса си има пъпки подобни на брадавици детето не се оплаква че го болят или сърбят но все пак искам да попитам с какво могат да се махнат.веднъж едната се възпали и личната лекарка ми предписа ихтамол и пиоктанин, възпалението се махна ,но пъпките не трябва ли да го заведа на кожен лекар?Или те сами ще отшумят.

Публикувано изображение

#2 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4224 Мнения:

Публикувано 12 February 2008 - 08:22 AM

Здравейте искам да задам един въпрос относно моят малък син той е на 2 години и 5 месеца почти от почти 6 месеца по дупето и около ануса си има пъпки подобни на брадавици детето не се оплаква че го болят или сърбят но все пак искам да попитам с какво могат да се махнат.веднъж едната се възпали и личната лекарка ми предписа ихтамол и пиоктанин, възпалението се махна ,но пъпките не трябва ли да го заведа на кожен лекар?Или те сами ще отшумят.

Здравейте,
Ако го види дерматолог, ще знаем дали са брадавици или стафилококова инфекция или нещо друго. Трудно ми е да дам прогноза при доста неизвестни.
Д- р Михайлов

Публикувано изображение

#3 alisiya

alisiya

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 26 Мнения:
  • Мястоямбол

Публикувано 12 February 2008 - 11:05 AM

Здравейте д-м Михайлов благодаря за оттеленото време и внимание аз все пак заведох детето на лекар и се установи че това са брадавички лекарката ми препоръча да изчакам времето да се стопли и тогава да се изгорят.Вие можете ли да ми предложите нещо друго , мисля че горенето ще е болезнено за детето.благодаря предварително

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#4 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4224 Мнения:

Публикувано 12 February 2008 - 10:38 PM

Здравейте д-м Михайлов благодаря за оттеленото време и внимание аз все пак заведох детето на лекар и се установи че това са брадавички лекарката ми препоръча да изчакам времето да се стопли и тогава да се изгорят.Вие можете ли да ми предложите нещо друго , мисля че горенето ще е болезнено за детето.благодаря предварително

Не е болезнено, но не върши работа. Ще рецидивират.

Lymphomyosot- 2 х 5 капки
Thuya 9 CH- по 5 зрънца дневно

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#5 alisiya

alisiya

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 26 Мнения:
  • Мястоямбол

Публикувано 12 February 2008 - 11:09 PM

Не е болезнено, но не върши работа. Ще рецидивират.

Lymphomyosot- 2 х 5 капки
Thuya 9 CH- по 5 зрънца дневно

Публикувано изображение

Публикувано изображение[/quote][/quote]

Аз до сега не сам ползвала вашите методи ,но никога не е късно да се обърнем към природата ще си набавя необходимото и ще пробвам и ще пиша какъв е ефекта от това Благодаря много.

#6 ngospodinova

ngospodinova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 37 Мнения:

Публикувано 02 November 2008 - 02:29 PM

Здравейте д-р Михайлов,
присъединявам се към тази тема, за да не пускам нова. Детето ми е на 1г.8м. Преди месец и излязоха 5 странни пъпчици по лицето, по 1 на ръчичките и 1 на крачето. Станни са защото не приличат на ухапано, нямат връх, а са като мънички подутинки, понякога се прибират по малко и после пак излизат на едно и също място (тези на лицето). Пъпките са по челото и отстрани до ушето. Тези по тялото като че ли ще минават вече. Личната ни изписа Елоком от който за 5 дена се поприбраха, но след спирането пак изникнаха. Сега изписа Фенистил - нищо не става с него. И калциев глюконат, но не съм го давала (изписва го почти винаги). Изчакахме месец да се приберат сами или да минат някакси , но уви. Поне не се появяват нови. Извинявам се за обърканото обяснение, ако може да ни посъветвате нещо ще сме Ви благодарни.
Давам всекидневно клеева тинктура, а понякога и по малко мед, ако беше алергия може би трябаше да има и по тялото?
Предварително благодаря за отделеното време :)

#7 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4224 Мнения:

Публикувано 02 November 2008 - 08:25 PM

Здравейте д-р Михайлов,
присъединявам се към тази тема, за да не пускам нова. Детето ми е на 1г.8м. Преди месец и излязоха 5 странни пъпчици по лицето, по 1 на ръчичките и 1 на крачето. Станни са защото не приличат на ухапано, нямат връх, а са като мънички подутинки, понякога се прибират по малко и после пак излизат на едно и също място (тези на лицето). Пъпките са по челото и отстрани до ушето. Тези по тялото като че ли ще минават вече. Личната ни изписа Елоком от който за 5 дена се поприбраха, но след спирането пак изникнаха. Сега изписа Фенистил - нищо не става с него. И калциев глюконат, но не съм го давала (изписва го почти винаги). Изчакахме месец да се приберат сами или да минат някакси , но уви. Поне не се появяват нови. Извинявам се за обърканото обяснение, ако може да ни посъветвате нещо ще сме Ви благодарни.
Давам всекидневно клеева тинктура, а понякога и по малко мед, ако беше алергия може би трябаше да има и по тялото?
Предварително благодаря за отделеното време :)

Poumon hystamine 15 CH- 5 зрънца вечер
Apis 9 CH- 3 х 3 зрънца
Чаят с 4- те билки
Мазане с бадемово масло.

#8 ngospodinova

ngospodinova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 37 Мнения:

Публикувано 04 November 2008 - 07:55 AM

Благодаря Ви д-р Михайлов, ще изпълним всичко, само чаят нещо не иска да го пие. Отдавна намерих 4-те билки, но детето не харесва чаят, макар и подсладен :(
Ако имате време едно въпросче: Взех да давам ехинацея 5сн по 5 зрънца на ден. Колко време мога да го давам, трябва ли някаква почивка след известно време?
Много Ви благодаря, че ни светнахте за клеевата тинктура :) Благодарение на нея детето е здраво, препоръчала я съм я още на много майки, които не бяха чували и те са доволни.
Само за едно съжалявам - че няма повече доктори като Вас. Уважавам всеотдайността Ви. Да сте жив и здрав :D

#9 fy6y6y

fy6y6y

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1027 Мнения:
  • Мястодалеече от София

Публикувано 04 November 2008 - 01:30 PM

Д-р Михайлов, детето ми е на 1 месец и 10 дни. По лицето му всеки ден излизат ситни пъпчици, които на другия ден изчезват, но се появяват нови на други места. Някои от тях имат бели връхчета, като акне. По мекото на ушите също се появяват, но без бели връхчета и не са зачервени.
Може ли да се направи нещо или "се чисти"?!

#10 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4224 Мнения:

Публикувано 05 November 2008 - 07:01 PM

Благодаря Ви д-р Михайлов, ще изпълним всичко, само чаят нещо не иска да го пие. Отдавна намерих 4-те билки, но детето не харесва чаят, макар и подсладен :(
Ако имате време едно въпросче: Взех да давам ехинацея 5сн по 5 зрънца на ден. Колко време мога да го давам, трябва ли някаква почивка след известно време?
Много Ви благодаря, че ни светнахте за клеевата тинктура :) Благодарение на нея детето е здраво, препоръчала я съм я още на много майки, които не бяха чували и те са доволни.
Само за едно съжалявам - че няма повече доктори като Вас. Уважавам всеотдайността Ви. Да сте жив и здрав :D

Ехинацея- 1 месец така.
"Само за едно съжалявам - че няма повече доктори като Вас...."- нищо де, нали се справяме някак. Иначе щах ли да се радвам на вниманието на толкова млади майки? Наляво и надясно се хваля с това!!!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни