Към съдържанието

Снимка

Продължителен менструален цикъл

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

#1 sv12

sv12

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 29 December 2009 - 09:43 PM

Здравейте, д-р Михайлов обръщам се към Вас поради следния проблем: м. 09,09 г. ми правиха цвентна снимка на маточните тръби. Оказа се, че едната не е проходима, а другата с множество торбички. След снимката ми правиха 6 хидротубации с гентамицин. Оттогава цикълът 2 месеца ми беше много оскъден и траеше по 2 седмици. Този месец ми дойде със 7 дни закъснение и вече 9 дни не спира. Последните дни течението е нормално, но е от чиста кръв.
Много ще съм Ви благодарна, ако изкажете някакво мнение по въпроса и ми дадете съвет какво да правя от тук нататъка.

#2 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4224 Мнения:

Публикувано 30 December 2009 - 01:37 PM

Здравейте, д-р Михайлов обръщам се към Вас поради следния проблем: м. 09,09 г. ми правиха цвентна снимка на маточните тръби. Оказа се, че едната не е проходима, а другата с множество торбички. След снимката ми правиха 6 хидротубации с гентамицин. Оттогава цикълът 2 месеца ми беше много оскъден и траеше по 2 седмици. Този месец ми дойде със 7 дни закъснение и вече 9 дни не спира. Последните дни течението е нормално, но е от чиста кръв.
Много ще съм Ви благодарна, ако изкажете някакво мнение по въпроса и ми дадете съвет какво да правя от тук нататъка.

Здравейте,
За излизане от батака:
1.Опашка след антибиотици.
2.Детокс веднага когато може - 28.,29.,30. яниуари.
3. Phosphorus 15 CH - 2 x 5 Arnica 5(9) CH - 3- 4 х 5 зрънца- хомеопатични средства за кръвоспиране.
 При значително кървене: Да се опече и смели леща. Вари се като кафе от леблебия, например 1- 2 чаени лъж. в 50 - 100 мл вода. Според необходимостта се изпиват по 2,3,4,5 кафета.
 Чай от полски хвощ- 2 суп. лъж. в 400 г вода запарка 10 мин. Прецежда се. Същата билка се вари 10 мин. още. Смесват се запарка и отвара и се пие на 3 порирции преди хранене.
Arnica 5 CH- на 2- 3 часа по 5 зрънца, при подобрение приемите се разреждат.
Phosphorus 15 CH- достатъчно е 2 х 5 зрънца, но може и на 2 часа, ако се налага

Това засега.
Весела Нова година!

#3 sv12

sv12

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 30 December 2009 - 08:34 PM

Благодаря д-р Михайлов.
Весели празници.