Към съдържанието

Снимка

Някой отслабвал ли е с "Хербалайф"

• Влезте в профила си за да пишете
17 отговора на тази тема

#1 vikii

vikii

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 7 Мнения:

Публикувано 10 December 2009 - 10:31 PM

Здравейте,
интересувам се,защото моя позната е отслабнала с продукти на "Хербалайф" -подържа си кг. и най-важното отървала се е от МАЗНИНИТЕ си.Затова реших и аз да се замисля за моя проблем, и ще се радвам да ми споделите мненията си :D

#2 vikii

vikii

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 7 Мнения:

Публикувано 16 December 2009 - 12:02 AM

Здравейте, :bfly:
пак пиша аз-да споделя с всички вас,че реших и аз да ползвам продукти на "Хербалайф" за отслабване.И ми казаха,че точно сега по празниците/когато всички ние хапваме повечко/-можем да не качим кг.-а тъкмо обратното да СВАЛИМ с чай и алое,които да изгарят тези гадни Мазнини.Ще ви пиша да ви казвам колко см. свалям за седмица. :roll: :D :bighug:

#3 tea

tea

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 70 Мнения:

Публикувано 21 December 2009 - 11:36 PM

Здрасти :)
Аз бях отслабнала преди години с Хербалайф и бях много доволна ! Станах супер мацка ! След 2 години при едно лечение напълнях много и от тогава така си се влача. Искам пак да направя един курс и си търся дистрибутор, който може да ми продаде на по-изгодни цени от офертата им.

#4 ambar

ambar

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 23 December 2009 - 10:08 PM

:D

#5 ambar

ambar

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 23 December 2009 - 10:36 PM

Искам да ви кажа колко съм о4арована от тези продукти.Татко за 1 месец отслабна с 10 кг абсолютно здравословно-като се има в предвид,4е той тежеше 150 кг и съответно сваля много по-бързо от колкото хора с по-малко кг.Чувства се много по-добре от преди -не го боли глава,по-свеж е ,има повече енергия и тонус,намалява си % мазнини. Не усеща,че е на хран.режим и продалжава да сваля кг. :bighug:

#6 nikita_perez

nikita_perez

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1336 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 25 December 2009 - 06:35 PM

Парзалка ? Рекламка ?
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#7 4baby

4baby

Консултант по кърмене

• Консултанти по кърмене
  • PipPipPipPip
  • 3762 Мнения:
  • МястоUSA

Публикувано 25 December 2009 - 07:57 PM

Доколкото май бях чувала, Хербалайф има нещо общо с методите за слабеене на Лидия Ковачева ако не се лъжа.
Така или иначе, мазнините не са най-големия враг, точно обратното (2/3 от мозъка е съставен от мазнини и естрогена в нас е произведен от мастните клетки)... и плюс това, мазнини се свалят и с гимнастика, упражнения, движение и т.н (както и целулита, който си е мазнинка). И се иска постоянство, иначе чудо за 1 ден незнам на кого му трябва.
Нищо против цялата работа за Хербалайф, ама според мен това си е още едно "чудо" на рекламната индустрия.
На мама принцесата 6 год. & На мама юнака 4 год.
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#8 ambar

ambar

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 25 December 2009 - 08:23 PM

ако не се лъжа лидия ковачева е 90-95 кила.и при нея се гладува.с тия кг. да дава диети не знам ама е смешно.а баща ми не глдува.просто изброявам факти. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

#9 4baby

4baby

Консултант по кърмене

• Консултанти по кърмене
  • PipPipPipPip
  • 3762 Мнения:
  • МястоUSA

Публикувано 25 December 2009 - 08:29 PM

О, лъжеш се миличка. Лидия Ковачева "откри" лечебния глад, и определено не е била 90-95 кг. И вече не е сред нас, за съжаление, но знам че остави доста ценни съвети и последователи. Поне така като я гледам Публикувано изображение, определено 50-60кг най-много й се връзват. Съжалявам че сега немога да намеря информация дали има връзка между Хербалайф и Лидия Ковачева, но знам че нещо подобно бях видяла някъде.
Радвам се че баща ти се е подобрил като цяло, дано да се радвате и ти и цялото ти семейство на хубаво здраве, това на всеки го пожелавам. Аз също споменавам факти, а това че магическа пръчка за трайно и полезно слабеене няма, мисля че повечето го знаем :D По принцип казват че и 10% от теглото си да свалиш, цялостното ти здраве би се подобрило (това при положение че наистина има какво да сваляш ;) ).
На мама принцесата 6 год. & На мама юнака 4 год.
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#10 ambar

ambar

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 4 Мнения:

Публикувано 26 December 2009 - 03:46 PM

4baby,Вие ползвала ли сте въпросните продукти и какво по-точно имате предвид под "'чудо" на рекламната индустрия.Те са 30 г. на световният пазар и имат 20 милиона доволни клиенти и на тях реклама им прави в момента само Бекъм.Аз говоря за здравословно хранене и начин на живот.Благодаря за пожеланията -относно моето семейство.Всеки сам намира начините да изглежда и да се чувства добре,нали?
Желая Ви весело изкарване на празниците... :D

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни