Към съдържанието

Снимка

Чести нощни пристъпи на кашлица

• Заключена тема Тази тема е заключена
2 отговора на тази тема

#1 biligi

biligi

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 30 November 2009 - 12:32 PM

Здравейте, Д-р Михайлов. Дъщеря ми е на почти 8 години и често боледува от възпаления на горните дихателни пътища, които протичат доста по-трудно отколкото при другите деца, тъй като са съпроводени винаги с мъчителни нощни продължаващи поне около 2 часа кашлици, обикновенно между 2-6 ден след началото на заболяването. Дъщеря ми има установена алергия към домашен прах, полени, плесени, яйца, леща и мляко и лекарите са единодушни, че доскоро проявяващата се под формата на атопичен дерматит алергия преминава, за съжаление, към по-тежката фаза на бронхиалната астма. Както всеки родител и аз бих направила всичко за да помогна на детето си, но до сега не съм намерила правилното лечение. Моля, за Вашето мнение и професионален съвет. Предварително Ви благодаря и ако имате приемен кабинет, моля за координатите му, Стоилова.

#2 danita05

danita05

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 700 Мнения:
  • МястоБлагоевград

Публикувано 30 November 2009 - 01:57 PM

и аз се записвам да следя темата
Публикувано изображение

#3 F_ST_4KA

F_ST_4KA

Модератор

• Модератор
  • 2083 Мнения:
  • МястоНА КЪДЕТО МЕ ДУХНЕ ВЯТЪРА! ;)

Публикувано 30 November 2009 - 05:37 PM

мамче, в библиотеката има няколко теми за алергиите аз посочвм един..Там можеш да прочетеш и да видиш подобни проблеми.Тук ще заключа,можеш да пишеш в която тема прецениш за алергиите.Аз ти давам тази viewtopic.php?t=540
Публикувано изображение

"Умният се учи от всичко,а глупавият се оплаква от всичко!"- Петър Дънов

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни