Към съдържанието

Снимка

baryta carbonica 15 CH

• Влезте в профила си за да пишете
1 отговор на тази тема

#1 lora-r

lora-r

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 6 Мнения:
  • Мястоroman

Публикувано 09 February 2008 - 11:04 AM

Здравейте,докроре благодаря за одговора ви.Искам да попитам колко време трябва да ползваме продукта които ни предложихте,има ли зна4ение колко тежи детето,защото ние сме доста тежи4ки около 30 килограма.има ли някакво страни4но деиствие продукта,и ако има какви реакции да о4аквам.Извинявам се ,ако питанията ми ви се струват съмнителни -от моя страна но доста трънлив път сме извървели и искам да знам малко пове4е за хомеопати4ните лекарства.каво мислите за ескимо кидс и браин бустер ,много маи4ета го дават и са доволни от резултата.продава ли се в обикновена аптека продукта които предлагате?благодаря ви за вниманието!

#2 Д-р Михайлов

Д-р Михайлов

Специалист

• Специалисти
  • PipPipPipPipPip
  • 4212 Мнения:

Публикувано 09 February 2008 - 11:48 AM

Здравейте,докроре благодаря за одговора ви.Искам да попитам колко време трябва да ползваме продукта които ни предложихте,има ли зна4ение колко тежи детето,защото ние сме доста тежи4ки около 30 килограма.има ли някакво страни4но деиствие продукта,и ако има какви реакции да о4аквам.Извинявам се ,ако питанията ми ви се струват съмнителни -от моя страна но доста трънлив път сме извървели и искам да знам малко пове4е за хомеопати4ните лекарства.каво мислите за ескимо кидс и браин бустер ,много маи4ета го дават и са доволни от резултата.продава ли се в обикновена аптека продукта които предлагате?благодаря ви за вниманието!

Нямате проблеми със странични реакции. Навсякъде може да се купи. Ако нямат зареден шкаф с хомеопатични препарати, могат да поръчат във всяка аптека. Принципно и при нулева възраст и при възрастни дозите са идентични, няма разлика. Рибеното масло е добро, но и лененото масло и семе вършат добра работа. Има вече разни работи по аптеки и дрогерии. Не съм им голям привърженик.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни