Към съдържанието

Снимка

Бременност или цикъл ??!!

• Влезте в профила си за да пишете
30 отговора на тази тема

#1 beberon4eto

beberon4eto

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 40 Мнения:

Публикувано 20 September 2009 - 09:55 AM

Zdraveite mili mami....... Molq vi koito moje da mi pomogne...
Problema pri men e che imah gabichna infekcia i ranichka na shiikata! Kogato se izlekuvah (pone taka mi kaza lekarkata) mi izchisli ovulaciata i togava pravihme opiti za bebe. Na 18 den sled napravenite opiti beh na konslultacia. Okaza se che sam bremenna! Ne mi sa pravenie nikakvi izlsedvanie do sega,daje kogato imah problema! Sega se strahuvam zashtoto tochno 2 dni sled kato mi kaza novinata i beh tolkova shtastliva na men mi doide. Neznam kakvo da si mislia,strahuvam se. Vazmojno li e da sam napravila spontanen abort i s cikala da izhvarlq bebeto. Sega v petak trqbvashe da sam na konslultacia za da vidi neshto za bebeto,a az sam v cikal. Lekarkata mi ne si vdiga telefona - ide mi da umra. Molq ako nqkoi znae neshto ili moje da me posavetva shte sam mn blagodarq :( :( :( ;(

Здравейте мили мами....... Моля ви който може да ми помогне...
Проблема при мен е че имах габична инфекция и раничка на шийката! Когато се излекувах (поне така ми каза лекарката) ми изчисли овулацията и тогава правихме опити за бебе. На 18 ден след направените опити бех на конслултация. Оказа се че съм бременна! Не ми са правение никакви излседвание до сега,даже когато имах проблема! Сега се страхувам защото точно 2 дни след като ми каза новината и бех толкова щастлива на мен ми дойде. Незнам какво да си мисля,страхувам се. Възможно ли е да съм направила спонтанен аборт и с цикъла да изхвърля бебето. Сега в петък трябваше да съм на конслултация за да види нещо за бебето,а аз съм в цикъл. Лекарката ми не си вдига телефона - иде ми да умра. Моля ако някой знае нещо или може да ме посъветва ще съм мн благодаря :( :( :( ;(

Заглавието на темата е редактирано от Модератор.
Нарушена точка 10 от Правилата!
Конкретизиращи и насочващи заглавия на темите

#2 valian1

valian1

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1990 Мнения:
  • МястоPlovdiv

Публикувано 20 September 2009 - 10:21 AM

Не знам какво да ти кажа.Защо не си направиш тест за бременност.Преди това закъснявал ли ти е цикъла,когато ти е казала докторката ,че си бременна.По принцип е възможно да е сгрешила или пък да имаш цветна бременност.Най-добре е да отидеш на доктор.Потърси друг като не можеш да се свържеш с твоята доктора.Желая ти успех,горе главата. :bighug: :bighug: :bighug:

#3 beberon4eto

beberon4eto

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 40 Мнения:

Публикувано 20 September 2009 - 10:41 AM

blagodarq za otgovora ti. M/u dr cikala dori ne mi e zakasnql a mi doide 3 dni predi datata. Tochno za tova i az si mislq che neshto se e obarkala,no se strahuvam vapreki vsichko.
Sega neznam pri koi genekolog da ida! Ako nqkoi moje da mi preporacha dr po-dobar genekolog ot Plovdiv i ako moje da e jena. Blagodarq predvaritelno!

благодаря за отговора ти. М/у др цикъла дори не ми е закъснял а ми дойде 3 дни преди датата. Точно за това и аз си мисля че нещо се е объркала,но се страхувам въпреки всичко.
Сега незнам при кой генеколог да ида! Ако някои може да ми препоръча др по-добър генеколог от Пловдив и ако може да е жена. Благодаря предварително!

#4 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 20 September 2009 - 10:54 AM

Zdraveite mili mami....... Molq vi koito moje da mi pomogne...
Problema pri men e che imah gabichna infekcia i ranichka na shiikata! Kogato se izlekuvah (pone taka mi kaza lekarkata) mi izchisli ovulaciata i togava pravihme opiti za bebe. Na 18 den sled napravenite opiti beh na konslultacia. Okaza se che sam bremenna! Ne mi sa pravenie nikakvi izlsedvanie do sega,daje kogato imah problema! Sega se strahuvam zashtoto tochno 2 dni sled kato mi kaza novinata i beh tolkova shtastliva na men mi doide. Neznam kakvo da si mislia,strahuvam se. Vazmojno li e da sam napravila spontanen abort i s cikala da izhvarlq bebeto. Sega v petak trqbvashe da sam na konslultacia za da vidi neshto za bebeto,a az sam v cikal. Lekarkata mi ne si vdiga telefona - ide mi da umra. Molq ako nqkoi znae neshto ili moje da me posavetva shte sam mn blagodarq :( :( :( ;(

Писането на кирилица е задължително!
Публикувано изображение

#5 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 20 September 2009 - 11:20 AM

Не се притеснявай,след като твоята гениколожка не си вдига телефона потърси друг лекар.
Не е само тя в Пловдив има много други доста добри гениколози.
Сигурна ли си ,че си била бременна твоята гениколожка как установи ,че си бременна с тази консултация ,направили ти тест за бременност а ти самата не си ли направи тест преди да отидеш при нея.
Имаш ли някакви болки,големи съсиреци с цикъла!
Какво трябваше да види за бебето сега в петък!
Незнам но мен лично ме съмнява да си била бременна,как тъка не са ти правини никакви изследвания,каква е тази твоя гениколожка малко е съмнителна.
Цитонамазка което е най-малкото не ти ли е правила.
Моя съвет е подобре си смени гениколога веднага и не чакай повече ами вземи мерки.
При коя си ходила!
Публикувано изображение

#6 valian1

valian1

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1990 Мнения:
  • МястоPlovdiv

Публикувано 20 September 2009 - 02:10 PM

Щом въобще не ти е закъснявал цикъла ,най-вероятно докторката е сгрешила.Как наистина реши ,че си бременна,пуска ли ти някакви изследвания?

#7 beberon4eto

beberon4eto

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 40 Мнения:

Публикувано 20 September 2009 - 03:59 PM

Ami hodq pri doktor Eli Ilieva ot VMI,neznam dali si chuvala za neq. A ti moje li da mi preporachash nqkoia :)
Da,pak kazvam ne mi e pravila nikakvi izsledvania,a predi da otida pri neq si pravih test i beshe otricatelen. V petak mi kaza da otida za da mi kaje dali trqbva da pia oshte dufastona i da ti kaja chestno i az neznam veche nishtoo,zashtoto tq ne mi i obesnqva. :(

Ами ходя при доктор Ели Илиева от ВМИ,незнам дали си чувала за нея. А ти може ли да ми препоръчаш някоя :)
Да,пак казвам не ми е правила никакви изследвания,а преди да отида при нея си правих тест и беше отрицателен. В петък ми каза да отида за да ми каже дали трябва да пия още дуфастона и да ти кажа честно и аз незнам вече нищоо,защото тя не ми и обеснява. :(

#8 valian1

valian1

Ученик-хубостник

• Потребител
  • PipPipPip
  • 1990 Мнения:
  • МястоPlovdiv

Публикувано 20 September 2009 - 04:50 PM

Щом теста е бил отрицателен явно е нямало никаква бременност.Жалко само за вълненията и притесненията.А тя на ехограв ли я видя тази бременност?
Тази докторка не съм я чувала.Аз лично ходя при д-р Росен Петров от четвърто ДКЦ.
Горе главата и правете ЛЮБОВ без да правиш каквито и да било изчисления,а бебчо ще дойде,само трябва да си спокойна.Успех! :bighug:

Трябва да пишеш на кирилица.

#9 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 20 September 2009 - 05:09 PM

Ami hodq pri doktor Eli Ilieva ot VMI,neznam dali si chuvala za neq. A ti moje li da mi preporachash nqkoia :)
Da,pak kazvam ne mi e pravila nikakvi izsledvania,a predi da otida pri neq si pravih test i beshe otricatelen. V petak mi kaza da otida za da mi kaje dali trqbva da pia oshte dufastona i da ti kaja chestno i az neznam veche nishtoo,zashtoto tq ne mi i obesnqva. :(

беберонче Писането на кирилица е задължително!
Щом казваш,че не ти е закъсняло и си си направила тест,който е бил отрицателен тогава за мен лично не си била бременна.Тази твоя лекарка няма как да ти каже,че си бременна просто ей тъка само от пръв поглед с консултацията която сте направили,още повече че не ти е направила най-малкото тест за да ти каже ,че си бременна.
Ти не си разбрала нещо думите на гениколожката ти беберонче тъка ми се струва.
Затова си мисля,че ти си се заблудила че ти е казала ,че си бременна.
След като ти е подранил цикала и си си направила тест с отрицателен резултат значи не си била бременна и няма място за притеснение.
Излиза,че твоята гениколожка не е чак толкова некомпитентна колкото ни я описа ти ако не бройм това ,че не тие направила никакви изследвания.
Забравих да попитам тя постоянна гениколожка ли ти е!
Ето ти адреса на друга гениколожка
др.Мария Шишкова тел:0899 860 881 дом.тел:032 685 907
жк.Тракия бл.15 вх.В
М.Ц.Капана
ул.ХР.Дюкмекчиев 32
тел.032/63 09 65
пон.8:30-11ч вт.13-17ч
ср. и петък 8:30-13ч
МЦ.Св.Врач бул.Хр.Ботев81 тел.032/609 859
пон. и сряда 13-17ч вт. и четвъртък 8:30-12ч

Публикувано изображение

#10 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 20 September 2009 - 07:15 PM

беберонче Писането на кирилица е задължително!
др.Шишкова е във Военна Болница забравих да спомена.
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни