Към съдържанието

Снимка

Поликистозен яйчник- лечение с билки или противизачатъчни

• Влезте в профила си за да пишете
123 отговора на тази тема

#1 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 13 August 2009 - 09:09 PM

Поликистозен яйчник -билко лечение при др.Кирчева или противозачатъчни средва.Например ХЛОЕ,предписан от гениколог след преглед с вагинален ехограф.Но тези хапчета трябва да ги пия поне 6 месеца,поне тъка ми каза моята гениколожка.А билките от др.Кирчева трябва да ги пия 2 месеца,но те са много разредени и честно казано незнам ще ми помогнели и кога,колко билка трябва да изпия за да подейства,имаки се предвид че билките действат по-бавно.Диагнозата ми бе -наличие на кисти в десен яйчник и уголимен яйчник 27/30мм.
Та въпроса ми е мили момичета къкво да правя и с къкво да се лекувам,от къкво ще има качествено,бързо и трайно излекуване-изчисване на кистите и после ще мога да забременеч по лесно,защото сега не се получава от тези кисти.
Моля ви за сътвет и вашето мнение или опит ако сте имали този проблем.
Искрено ви благодаря за мненията и съветите които ми дадете. :bighug: :bighug: :bighug:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#2 dineli

dineli

Мама на художник

• Потребител
  • PipPip
  • 863 Мнения:
  • МястоПлевен

Публикувано 13 August 2009 - 11:29 PM

Много жени имат поликистозни яйчници , не се притеснявай от тази диагноза !Аз също имах такъв проблем , а имам вече две деца , така че не се страхувай -това не означава че няма имаш деца , а че просто малко по-трудно ще забременееш , но не винаги , аз второто дете дори без да искам стана , а си имах поликистозата , тя ту се появява ту изчезва !Пий си билките и прави опити и ще имаш резултат !Само не се притеснявай , а вярвай че ще се получи , защото психиката е много важен фактор при забременяването !
Публикувано изображение

#3 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 16 August 2009 - 01:57 AM

Здравей,първо искам да ти благодаря за казаното от теб,думи те ти ми вдъхнаха много вяра и кураж,че нещата в край на сметка може да се управят и дано да е така.Сега съм по спокойна благодарение на теб.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#4 puna

puna

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 18 Мнения:
  • МястоВраца

Публикувано 16 August 2009 - 01:28 PM

Здрасти, аз съмщо съм с поликистозни яйчници и точно когато разбрах за тях забременях, е загубих бебето, но не заради тях.Не се притеснявай, на мен лекарят ми каза да не с притеснявам и сега съм на противозачатъчни. Можеш да пиеш билки на д-р Тошков, аз се бях свързала с него и той ми направи схема, но като разбрах за бебето ги спрях. Аз също се притеснявах, че няма да забременея и ХОП станало беше. Трябва да си много спокойна. УСПЕХ!

#5 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 16 August 2009 - 02:15 PM

Здрасти и много благодаря за вашата подкрепа.Наистина думи те ви вдъхва надежда на човек с проблеми.Публикувано изображение
Благодаря Публикувано изображение
Публикувано изображение

#6 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 16 August 2009 - 02:17 PM

Надявам се нещата да се управят по скоро както при вас и да забременея по-скоро.Публикувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение

#7 МилитУ

МилитУ

Лачена Форумска Чанта

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22700 Мнения:
  • МястоВарна

Публикувано 16 August 2009 - 02:40 PM

И аз да ти вдъхна кураж мила!Също като теб имам СПКЯ - и на двата яйчника.Когато разбрах за тях вече бяхме решили с мъжа ми да си направим бебе.Отчаяна обаче от диагнозата и от това дали въобще имам овулация, дори пусках тема тук във форума.Получих много съвети, от които най-важният беше да се успокоя и бебето ще стане.Отказах на 2 пъти операция.Сега - с поликистозата и преди 2-3 години заради голяма киста на единия яйчник.
Ето, че въпреки всичко имаме бебе, родих преди 13 дена.Бебето стана бързо, при една случайно хваната много късна овулация.
Така, че горе главата и действайте.Поликистозата не значи непременно стерилитет.И разбира се не значи непременно и операция.Следи си Ову-то, правете секс и не превръщайте бебо във фиксидея.И когато най-малко очакваш, ще се радваш на положителен тест :wink: Успех!

Ето една подобна тема:ТУК :wink: Може да намериш нещо полезно :wink:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#8 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 16 August 2009 - 05:48 PM

Много много ви благодаря милички :bighug: ще се вслушам в съветите ви. :bfly: Май наистина трябва да се поуспокоя и да гледам на пред и бебо ще се появи :bighug: :babyboy:Въпреки че това което е на снимката ме притеснява адски много.Публикувано изображениеНо ако трябва спокойствие ще се опитам да се поуспокоя малко.Но за колко време ще изчезнаат това ме притеснява.
Публикувано изображение

#9 bakeva

bakeva

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 863 Мнения:
  • МястоСофия

Публикувано 02 September 2009 - 03:10 PM

viewtopic.php?f=46&t=12364-виж тази тема тя е като твоята и предполагам че ще се успокоиш съвсем има много такива жени и вече са мама .УСПЕХ

#10 stuturu

stuturu

Академик-най-велик

• Потребител
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9597 Мнения:

Публикувано 06 September 2009 - 01:05 PM

Да тази темичка я знам и съм чела няколко пъти.Благодаря ти миличка :smilie=mylove.gif .Но това което е на лицеПубликувано изображение ме притеснява много.
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни