Към съдържанието

Снимка

педиатър за събота,неделя и празнични дни

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

#1 Гергана77

Гергана77

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 197 Мнения:
  • Мястогр.София

Публикувано 10 August 2009 - 03:34 PM

Здравейте,отново се сблъскахме с проблема добър педиатър за почивните и празнични дни.Както винаги и този път не ни подмина влошаване на състоянието при детето петък вечер,което предполага водене на лекар в събота,но уви-няма къде.Педиатъра,при когото е записано детето има сключен договор със спешният център на 25 поликлиника,но да си призная не съм особено очарована.Винаги съм 95% резервирана.Ще ми се да посещаваме доктор,на когото да имам доверие,което ще изградим с времето разбира се.Предстои ми и втора рожба и смятам,че трябва да разреша този толкова отлаган във времето проблем.Ще разчитам на съдействие.Принципно,ако някоя мама има инфо за лекар в района на Дружба ще съм крайно благодарна,но Младост не изключвам като вариант също.

#2 etty775

etty775

Абитуриент-конкурент

• Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5282 Мнения:
  • МястоНа Мелмак

Публикувано 10 August 2009 - 03:40 PM

аз съм в надежда
мисля,че не те устройва
иначе лекарката ми е без грешка
Публикувано изображение
Ако искаш да познаеш човека, дай му власт в ръката.

#3 Гергана77

Гергана77

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 197 Мнения:
  • Мястогр.София

Публикувано 10 August 2009 - 03:41 PM

Истина е,че не ме устройва.В другият край на София е,а аз съм в района на гара Искър.

#4 pepi_dimitrova

pepi_dimitrova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 160 Мнения:

Публикувано 10 August 2009 - 06:54 PM

и аз сьм в Надежда и за сега сьм доволна.повечето се налага да се ползвам тяхната помощ :?
Публикувано изображение Публикувано изображение

#5 mira!

mira!

Позитивен фотограф

• Модератор
  • 10353 Мнения:
  • Мястомежду планините, при водите...

Публикувано 27 March 2010 - 02:36 AM

Гергана, аз бих посъветвала да си потърсите добър!!! педиатър. За мен добър педиатър е този, който, освен всичко останало, няма да е трудно да откриете в почивни и празнични дни. Вашия педиатър защо не може да ви преглежда или да идва на посещения в почивни дни? Нямате ли връзка на мобилен телефон?

#6 Гергана77

Гергана77

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 197 Мнения:
  • Мястогр.София

Публикувано 29 March 2010 - 11:28 AM

Връзка по мобилен тел имаме,но само,когато пожелае да го вдигне.А,на въпроса ми ами почивните дни,ами празничните дни......отговорът е с 25поликлиника имам сключен договор,спокойно водете там децата си.Аз доста съм опатила с тази 25 поликлиника,че и с Окръжна болница,защото при течащо носле,те веднага антибиотик изписват за застраховане,а в окръжна дори и противоалергично успоредно.Навлизам в детайли много,но това ми е болна тема.При молба,отправена към личната да ми посочи частен лекар,към когото да се обръщам,при възникване на проблем,тя ми казва като се наложи,ако аз немога да те посъветвам по телефона,ще измислим нещо.Т.е. хем неможе при мен,хем и при другиго не може да ходите.Но не това ме притеснява,а липсата на конкретен педиатър,който да е отзивчив в проблемните дни,защота за мен празнични дни са равносилни на проблемни дни,все тогава тревогите ни спохождат.

#7 mira!

mira!

Позитивен фотограф

• Модератор
  • 10353 Мнения:
  • Мястомежду планините, при водите...

Публикувано 29 March 2010 - 12:28 PM

Ами, с риск да се повторя, сменете си педиатъра с такъв, който няма да прави толкова фасони, когато го търсите. :roll:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни