Към съдържанието

Снимка

Ортопед от Ст. Загора?

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

#1 tini4ka

tini4ka

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 47 Мнения:

Публикувано 04 February 2008 - 04:53 PM

Мили мами, моля ви знаете ли някой ортопед в Ст Загора? Ако ДА , ще помоля за координати?

#2 vili-eva

vili-eva

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 63 Мнения:
  • Мястоkarnobat

Публикувано 05 February 2008 - 12:39 PM

:)аз водя дъщеря си при д-р Дърмонов ,много е добър с детската ортопедия,обади се за час 0887420294.ние сме от карнобат и много майки ходим там.сигорна съм ,че ще остание доволна
Публикувано изображение

#3 tini4ka

tini4ka

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 47 Мнения:

Публикувано 11 February 2008 - 04:16 PM

:)аз водя дъщеря си при д-р Дърмонов ,много е добър с детската ортопедия,обади се за час 0887420294.ние сме от карнобат и много майки ходим там.сигорна съм ,че ще остание доволна

Благодаря! :)

#4 йовета

йовета

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 8 Мнения:
  • Мястостара загора

Публикувано 25 July 2008 - 09:25 AM

иди пр доц. д-р васев ние сме много доволни от него-всеки пон. на 12 ет.-детска ортопедия. при дърмонов не ходи че може да ти изкара акъла-говоря от опит

#5 milenka

milenka

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 128 Мнения:
  • МястоВ сърцето на любимия мъж

Публикувано 09 October 2008 - 06:32 PM

Ей,не ходете при тоя Дърмонов. Само в ръцете гледа и не е никакъв специалист.Аз също от опит говоря.
Публикувано изображение

ДА,ПОНЯКОГА ПОРЪЧВАМ ОТ La Redoute....

#6 neliasen

neliasen

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 45 Мнения:
  • Мястоstara zagora

Публикувано 13 October 2008 - 03:35 PM

Аз пък съм чувала,че дори и да си с направление ти искат пари при Дърмонов.
Публикувано изображение
Публикувано изображениеp://agusha.org/forum/metric/love/

#7 cazobg

cazobg

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 24 December 2008 - 05:29 PM

Бих искала да споделя разочарованието си от доц.Васев.Бяхме си записали час при него (от преди месец и половина защото се чака).Отиваме на уговорената дата и една служителка от рецепцията ни се ухилва ехидно и ни казва "Ами Васев не дойде ,съжалявам...".Ние съответно се ядосахме защото си бях взела отпуск ,а пък и искахме да минем на прегледа.Следващия свободен час бе след 1 месец.На въпроса ми каква е гаранцията ,че и другия път няма да се случи нещо подобно ,тя ми каза "Ами няма гаранция госпожо ,като не сте доволни отидете при друг!"
Направо съм ВЪЗМУТЕНА.В що за държава живеем и как е възможно подобно отношение към пациентите.Колкото и да е добър възпросния ДОЦЕНТ не му прави чест да се отнася по подобен начин.Ние бяхме за нещо като профилактичен преглед на дъщеря ми и не мога да си представя как се чувстват пациенти със серизони проблеми.

#8 divaorxideq

divaorxideq

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 01 August 2011 - 05:04 PM

На 17 години съм и имам изкривяване на гръбнака и си запазих час при доцент Васев. Платихме 60 лв за прегледа и влязохме в кабинета, прегледа ме и каза да се обърна към по-компетентни специалисти и ме опъти каде да ги намеря.И ми каза неща които по-рано бях чела в интернет и с които бях на ясно. Съгласна съм ако наистина не знае какво да се направи , но поне да не взема пари за случеи по които не може да каже нищо и не е компетентен.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни