Към съдържанието

Снимка

МЕСЕЧЕН ЦИКЪЛ

• Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

#1 milevadikova

milevadikova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 11 May 2009 - 05:16 PM

Въпроса ми е:Възможно ли месечния цикъл да се промени след кръводаряване.Аз 2 дни преди да ми дойде дарих кръв и след като ми дойде е много слаб и ту го има ту го няма.Може ли организма ми да се е объркал при даването на кръв и сега нямам нужда толкова да се чистя и затова да тече по оскъдно.

#2 lusi06

lusi06

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 11 May 2009 - 05:56 PM

здравейте,искам да попитам-последно ми дойде цикъла на 10.03 и трябваше да дойде пак на 6-7 април.Е още си 4акам.На 04.05 правих тест и излезе отрицателен,но на опаковката на теста пишеше-"забележка-само за инвитро". Това има ли зн4ание за то4ния резултат от теста.

#3 krisi_bebeto

krisi_bebeto

Раче-първолаче

• Потребител
  • PipPip
  • 551 Мнения:
  • МястоТърговище

Публикувано 11 May 2009 - 09:09 PM

вземи си тест шуарчек те са най точни

#4 4efi

4efi

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 22 Мнения:

Публикувано 26 July 2009 - 06:05 PM

тук не мога да не се намеся ,въпреки че мненията са старички....
и на мен теста ми показваше отрицателен резултат, а уж взех surecheck,е мога да ви кажа,че вече имам син на месец и половина,разбрах че съм бременна във втория месец, едва когато отидох на гинеколог заради сериозни оплаквания и не очаквах да излезе това,именно заради отрицателните тестове ....така че за по-сигурно ходете на гинеколог,особено ако цикълът ви е нередовен като моя ,поради което се подведох ,че това просто е поредния път когато ме пропуска и на следващият месец ще ми дойде .... :strolln: :mrgreen:

#5 lazarina89

lazarina89

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 202 Мнения:

Публикувано 14 September 2009 - 09:27 PM

моят въпрос е следмия:Два поредми месеца ми идваше месечния цикъл и на третият месец го няма,дали може да е от това,че пих хапчета за отслабване,утре/други ден/ ще си направя тест за да съм спокйна,че несъм бременна,все пак се пазим,бебока ни е на 5 месеца!!
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#6 4efi

4efi

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 22 Мнения:

Публикувано 15 September 2009 - 12:10 PM

ами ...какви хапчета за отслабване пиеш?ако съдържат прекалено голямо количество концентриран кофеин е възможно той да е причината,от друга страна - преди имала ли си този проблем /да те прескача по месец / ?

#7 lazarina89

lazarina89

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 202 Мнения:

Публикувано 15 September 2009 - 05:42 PM

Преди да подя несъм го имала,но след лохиите доста късно ми дойде,а хапчетата са Омега свелт
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#8 petia. dimova

petia. dimova

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 35 Мнения:

Публикувано 16 September 2009 - 01:57 PM

имам нужда от сьвет.на 41 сьм.от едно известно време цикальт ми идва и след това спира за ден.след това отначало започва но вече само капе,и опьваща неприятна болка ниско в корема.ходих на генеколог и ми изписаха "promolit nor" за спиране на крьвотечението.вече 6 месеца ползвам таблетките и незнам какво да правя.! :cry: а преди си имах нормален цикьл-28 дни.

#9 qni_bebe_jani

qni_bebe_jani

Знайко-любознайко

• Потребител
  • PipPipPipPip
  • 2055 Мнения:
  • Мястоgr.Peshtera

Публикувано 03 October 2009 - 07:58 AM

Добър ден и от мен.Иска ми се и аз да попитам доктор Генадиева нещичко но така като гледам тя не е много активна във форума,наи вероятно е много заета и няма време да отговаря на въпросите ни :roll: :smt017 .Та за това се чудя дали ще имат отговор мойте въпроси. :roll:
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни