Към съдържанието

Снимка

ХОМЕОПАТИЯ ПРИ УЛЦЕРОЗЕН КОЛИТ И БОЛЕСТ НА КРОН

• Влезте в профила си за да пишете
1 отговор на тази тема

#1 сисони

сисони

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 10 May 2009 - 01:57 PM

Д-р Михайлов моля ви за съвет.
От около 10 м съм с поставена диагноза улцерозен колит, но от скоро друг лекар се съмнява за Крон, пия Салофалк 500 2 по 1, ентеросан, линекс и лактофлор редувам. Искам да подчертая че никога съм нямала кръв и слуз в изпражненията, само 3 пъти на ден до обяд но чиста вода - извинявам се но няма как иначе да го обясня.
Откакто съм на лечение съм по-добре изхожданията са по веднъж дневно след кафе сутрин. Но понякога без причина или като наруша диетата пак се влошавам.
Моля ви бихте ли ме посъветвали някакви билки, хомеопатия и каквото и да било само да има ефект.
Пия клеева тинктура и цитросепт - рядко.
Пиех и билката слез на цвят и листа - но от нея като че ли нямаше ефект.
Знам че за хомеопатията всичко е от значение затова може би трябва да поясня че всичко започна с един вирус - повръщане и разтройство, аз и синът ми който тогава беше на 11м стигнахме чак до болницата, мен ме повтори в болницата с него и там ми откриха някаква бактерия, но там аз психически се чувствам много зле и мисля че и това ми изигра голяма роля. Непрекъсната депресия и страх това да не се повтори и след месец започнаха тези изхождания така карах 3 месеца и накрая се пеших на колонскопия. Това е!Малкия се разболява доста често и аз го преживавям тежко.

Ще ви бъда много благодарна ако ми отговорите!!

#2 ivan4y

ivan4y

Новороден любопитко

• Потребител
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 26 November 2012 - 01:21 PM

Започни с това да не пиеш кафе и продължавай да пиеш клеева тинктура 3 пъти на ден по 30 капки. Ако не действа вземи пчелен прашец по една чаена лъжичка всяка сутрин няма как да не действа! (има благотворно влияние и в двата случая и при Крон и при язвен колит)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни